Duomenų saugumas ir veiklos tęstinumas

Duomenų saugumas ir veiklos tęstinumas

Verslo sėkmę lemia strategiškai svarbios informacijos ir duomenų saugumas, bei technologijos, kuriomis duomenys apdorojami, perduodami, pasiekiami ir apsaugomi. Neverta pasikliauti prielaida, kad viskas bus gerai, užsitikrinkite ramybę naudojant moderniausias praktikas.

Jokių pasiteisinimų. Skaylink technikų komanda pasirūpins, kad Jūsų strateginė informacija ir duomenys nedingtų ar nebūtų pažeisti, nes scenarijus “negalėjome to numatyti” – ne mums.
Mes iš anksto pasiruošiame blogiausioms situacijoms, todėl užkertame kelią versle katastrofa laikomiems atvejams: duomenų praradimui ar nutekėjimui, kas yra rimtas BDAR (angl. GDPR) pažeidimas.

Kadangi visos duomenų saugumo priemonės ir verslo tęstinumo procedūros bei reakcijos scenarijai su Klientu derinami ir modeliuojami iš anksto, kritiniu atveju technikų komanda akimirksniu reaguos ir užtikrins, kad Jūsų techninė infrastruktūra ir verslas tęstų darbą su mažiausiais laiko nuostoliais.

Skaylink duomenų saugumo ir veiklos tęstinumo planai galioja tiek besinaudojantiems mūsų Cloud paslaugomis, tiems, kas naudoja Public Cloud sprendimus ir net tiems, kas saugo duomenis savo vietinėje infrastruktūroje.

Išsirinkite planą pagal savo toleranciją rizikai!

“Zero-Risk” planas

Tai nulinės tolerancijos rizikai planas. Atkurkite savo kritinę verslo informaciją ir operacijas iš aktyvios svetainės atvaizdų, nuolatinių duomenų replikų ir atsarginių kopijų.
Naudojant Cloud infrastruktūrą antriniame duomenų centre arba Public Cloud galėsite tęsti veiklą, kas benutiktų.
Tai aukščiausio pasiekiamumo sprendimas, leidžiantis Jūsų verslui niekada nesustoti.

“Low-Risk” planas

Šis planas tinka tiems, kas incidento atveju gali sau leisti poros valandų pertrauką, nes duomenys ir programos bus atkuriamos realiu laiku, iš paskutinės, ar bet kurios kitos ankstesnės Jūsų duomenų ir sistemų kopijos, kurias atliekame periodiškai.

“Moderate-Risk” planas

Jeigu Jums nereikia nuolatinės, 24/7 prieeigos prie kritinių duomenų, aplikacijų ar programų, tačiau norite būti ramūs, kad visa informacija saugi ir prireikus ją lengvai pasieksite, Jums parankiausiais “Moderate-Risk”planas. Jūsų virtualus turtas bus saugomas periodiškai generuojant atsargines kopijas.

Nerizikuokite savo reputacija ir finansine gerove – tikėkitės geriausio, tačiau būkite pasiruošę blogiausiam