sausio 07, 2019

Skaylink tapo Lenovo Platinum partneriu

Naujuosius metus UAB BTT Group pradėjo su naujais titulais – didžiausias pasaulyje asmeninių kompiuterių gamintojas „Lenovo“ suteikė Skaylink platininio partnerio statusą. Tai aukščiausias Lenovo suteikiamas partnerystės statusas. Ši kartelė Skaylink komandos pastangų dėka buvo perlipta per kiek daugiau nei metus – auksiniu partneriu BTT Group tapo 2017 m. rugpjūtį.

Adas Liubancas, „Lenovo“ verslui skirtų kompiuterių pardavimų vadovas Baltijos šalims

„2018 metais BTT Group fiksavo rekordinį „Lenovo“ verslui skirtų kompiuterių pardavimų augimą – lyginant su metais anksčiau, jų apyvarta išaugo daugiau nei 3 kartus. Kartu turėjome ne vieną iniciatyvą, kuri padėjo vartotojams pateikti geriausius „Lenovo“ sprendimus ir išspręsti jų problemas. Tai partneris, kuris aiškiai supranta partnerystės naudas ir mes labai džiaugiamės, kad Skaylink-former BTT Cloud tapo „Lenovo Platinum“ partneriu. Tęsdami dar stipresnę ilgalaikę partnerystę, Skaylink klientams ir toliau teiksime geriausius sprendimus verslui“, – kalbėjo Adas Liubancas, „Lenovo“ verslui skirtų kompiuterių pardavimų vadovas Baltijos šalims.

Ervin Rizgelis, Skaylink pardavimų projektų vadovas

„Lenovo“ dėka įrangos pardavimas tapo viena pagrindinių Skaylink stiprybių, suteikianti realią pridėtinę vertę mūsų klientams. Daugumą įsigytų kompiuterių ne tik paruošiame darbui, bet ir vėliau prižiūrime jų veikimą, todėl kokybiška „Lenovo“ įranga klientams padeda dirbti efektyviau bei sumažina įrangos priežiūrai skiriamus kaštus. Platininis „Lenovo“ statusas mūsų klientams garantuos dar geresnes kainas ir galimybę naujausią „Lenovo“ įrangą išbandyti pirmiems“, – pasiekimu džiaugėsi už įrangos pardavimus atsakingas pardavimų projektų vadovas Ervin Rizgelis.

BTT Group suteiktas platininio partnerio statusas – tai ne tik augimo, bet ir aukštų kompetencijų įvertinimas. Skaylink specialistų žinios ir konsultacijos pasitarnaus ne tik renkantis naują kompiuterį, bet ir įsigyjant kitą sklandžiam darbui reikalingą įrangą.

Susisiekite su Pardavimų skyriumi el. paštu pardavimai@skaylink.lt arba telefonu +370 615 14 313.