Xray: visą testavimo procesą matykite kiaurai

Savo programuotojų komandoje skatinkite
į kokybę orientuotą kultūrą
su QA naudojamais įrankiais ir procesais.

Xray yra populiariausia kokybės užtikrinimui ir testavimo proceso valdymui skirta aplikacija, veikianti Jira aplinkoje. Šį programuotojams gyvybiškai svarbų įrankį visame pasaulyje naudoja daugiau nei 5000 įmonių, tarp kurių – net 137 į Fortune 500 reitingą patenkančios bendrovės. Xray užtikrina, kad visas testavimo procesas būtų sklandus, nuo planavimo iki įgyvendinimo bei nepriekaištingai integruojasi su Jira. 

Tegul testavimas tampa maloniu užsiėmimu, o ne demotyvuojančia našta. Skaylink padeda Jūsų programuotojų komandoje esančią DevOps kultūrą papildyti Xray privalumais. 

Vietinis kokybės užtikrinimas

Visi QA įrankiai, testai ir procesai įdiegiami į Jūsų programuotojams pažįstamą aplinką, pvz. Jira, todėl komandos nariai ir technologijos visuomet randa „bendrą kalbą“.

Agile testavimas

Agile programavimo aplinkoje puikiai žinomas Xray įrankis įgalina ženkliai greitesnį kokybiškos programinės įrangos paleidimą į rinką. Jūsų komanda gali realiu laiku stebėti testavimo procesą ir gauti visas reikalingas įžvalgas.

Testavimo automatizavimas

Xray puikiai dera su tokiomis testavimą automatizuoti ir procesą paspartinti leidžiančiomis programomis kaip Cucumber, Selenium ir JUnit.

Exploratory testavimas

Xray įrankis taip pat siūlo exploratory testavimo metodikai draugišką aplikaciją patogesniam fiksavimui, įrašymui ir dalinimuisi testavimo sesijomis su visa komanda.

Išskirtinė testavimo patirtis su Xray

Jūsų programuotojų ir QA komanda ieško kaip pagerinti testavimo procesą ir kokybišką programinę įranką greičiau išleisti į rinką? Rinkitės Xray – nuolat kontroliuojamas procesas išskirtiniams testavimo rezultatams pasiekti. 

Metas visur išsibarščiusius duomenis ir akimis nematomus procesus palikti praeityje. Xray testavimo procesą leidžia matyti kiaurai  ir užtikrina, kad Jūsų komanda dirbtų vieningai bei sklandžiai. 

Išnaudokite visapusiško testavimo valdymo teikiamas galimybes. Su Xray patogu planuoti, organizuoti, įgyvendinti ir stebėti visus Jūsų Cloud aplikacijų testavimo etapus. 

Dar daugiau testavimo galios su Jenkis, Bamboo ar GitLab integracijomis. 

Skaylink – su Xray padėsime kiekviename Jūsų aplikacijų testavimo žingsnyje.