Black Duck – spragų medžioklės sezonas atidarytas!

Metas išnaudoti atviro kodo galimybes.
Su Black Duck – dar daugiau atitikties ir saugumo!

Black Duck leidžia Jūsų programuotojų komandai automatiškai sekti ir laiku pašalinti pažeidžiamas vietas, stebėti atitiktį reglamentams bei gauti pranešimus apie neatitikimus. Šios programos integracija su visais programavimo įrankiais ir platformomis itin paprasta, todėl galima lengvai įdiegti ir valdyti vidinę saugumo politiką. 

Saugumo niekada nebus gana – tuo vadovaujamės Skaylink, to galime išmokyti ir Jūsų komandą. Black Duck suteikiami saugumo sprendimai neatsiejami nuo sėkmingos DevSecOps kultūros. 

Kam skirtas Black Duck?

Black Duck skirtas DevOps inžinieriams ir programuotojams, kurie nori užtikrinti atviro kodo programinės įrangos saugumą ir atitiktį. Taip pat praverčia vidinėms IT komandoms ir saugumo specialistams, norintiems kontroliuoti įmonės viduje naudojamą atvirą kodą. 

Black Duck privalumai

  •       Visapusiškas atviro kodo inventoriaus valdymas
  •       Automatinis pažeidžiamų vietų sekimas ir tvarkymas
  •       Atitikties reglamentams stebėjimas ir ataskaitos
  •       Integracija su dažniausiai naudojamais programavimo įrankiais ir platformomis 
  •       Individualiai pritaikomos vidaus tvarkos taisyklės ir jų valdymas

Kaip tai veikia?

Black Duck nuskaito visą Jūsų komandos sukurtą kodą ir sukuria visų atviro kodo programose naudotų komponentų sąrašą. Tuomet automatiškai patikrinama, ar nėra pažeidžiamų vietų bei galimos neatitikties, o informacija apie visas rastas spragas pateikiama detalioje ataskaitoje. Black Duck lengvai integruojama su populiariausiais programavimo įrankiais, tokiais kaip „Jenkins“ ir „Jira“, todėl spragų stebėjimo ir taisymo procesas yra lengvai automatizuojamas.

Hub Detect nauda:

Black Duck suteikia galimybę išnaudoti analogų rinkoje neturinčią Hub Detect funkciją, leidžiančią visapusiškai matyti atviro kodo naudojimą. Su Hub Detect nuskaitomi visi atviro kodo komponentai konteineriuose, Kubernetes ir vietinio Cloud aplinkoje. Proceso metu patikrinama, ar nėra saugumo bei atitikties spragų ne tik visuose naudojamuose atviro kodo komponentuose, bet ir tuose, kurie dar neįtraukti į pagrindinį Jūsų kodą. Laiku sužinokite apie pažeidžiamas kodo vietas ir apsaugokite galutinį produktą!

Black Duck – atviras kodas, privataus saugumo lygis

Black Duck siūlo platų, specialiai Jūsų veiklai pritaikomų taisyklių ir reguliavimų pasirinkimą, todėl galite būti ramūs dėl aukščiausio lygio saugumo ir atitikties.

Nėra laiko mokytis dar vienos saugumo praktikos? Skaylink profesionalai padės Jūsų komandai išnaudoti geriausias Black Duck funkcijas ir sėkmingai integruoti naujus sprendimus!