Praktinė Cloud modernizavimo ir skaitmeninės transformacijos patirtis atveria neregėtą potencialą tiek mūsų klientams, tiek mūsų darbuotojams. Ji augina.

Valdomas Cloud, DevOps ir IT paslaugas teikiame klientams Baltijos šalyse, Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje ir Danijoje.
Klientų iššūkius valdome itin profesionaliai, naudojame naujausias technologijas, augame tvariai, todėl neslepiame pamatuotos ambicijos tapti pirmaujančiu technologijų partneriu Europoje.

Prisijunkite prie Skaylink čempionų komandos ir tapkite geriausiais!

Pasirinkite savo karjeros kelią

Jei nesate tikri, kurį karjeros kelią pasirinkti, peržiūrėkite visus – Jums tai patiks!

Pradėkite savo karjerą

Roma nebuvo pastatyta per dieną. Nė vienas taip pat negimė iš karto profesionaliu sprendimų architektu. Tačiau čia, Skaylink'e, suteikiame Jums geriausią galimybę pradėti savo sprendimų architekto karjerą pradedant nuo SysAdmin, DevOps ar CloudOps karjeros kelių. Čia galėsite įgauti pakankamai įgūdžių ir žinių, kad galiausiai taptumėte sprendimų architektu. Pradėkite savo karjerą ir pasirinkite įdomiausią kelią, kuris padės jums ją pasiekti.

Tiems, kuri nori užaugę būti architektais

Imkitės naujų iššūkių

Kai jau esate patyręs sistemų administratorius, DevOps ar CloudOps inžinierius, raginame Jus išbandyti sprendimų architekto batus. Baltijos šalyse nėra kitos vietos nei Skaylink, kur galite įgyti praktinės patirties vystant sudėtingiausias Multi-Cloud architektūras globalioms įmonėms. Ar kada nors bandėte sukurti vieną platformą, galinčią apjungti AWS, Azure, GCP, Alibaba ir VMware? Mes taip!

Tiems, kurie mėgsta dideles schemas

Pradėkite savo karjerą

Pasirinkite savo kelią

Yra keletas karjeros kelių Skaylink, kurie gali padėti pasiekti tą patį tikslą ir tapti profesionaliu sprendimų architektu. Padarykite protingą pasirinkimą ir šokite į traukinį!

Skaylink’e mes manome, kad nėra kito būdo tapti sprendimų architektu, kaip tik sukurti tvirtą pagrindą ir išmokti, kaip veikia Cloud, jo servisai ir kaip aplikacijos veikia Cloud’e. Įgiję eksperto ženklelį bet kurioje iš aukščiau išvardytų dalykų, esate pasirengę pradėti sprendimų architekto kelią.

Šiame karjeros etape įgysite bent vieną iš šių sertifikatų:

Imkitės naujų iššūkių

CLOUD ARCHITEKTAS

Pradėkite prisiimti didesnę atsakomybę už tai, kad klientų sprendimų vizijos būtų įgyvendintos neviršijant sutarto laiko biudžeto ir sutartos kokybės

Nuo use-case’ų planavimo ir jų įgyvendinimo iki sukurtų artefaktų diegimo į aplinkas. Cloud architektas taip pat yra patikimas techninis patarėjas, galintis analizuoti, įvertinti ir optimizuoti esamas Cloud architektūras.

Šiame karjeros etape įgysite bent vieną iš šių sertifikatų:

 

PRINCIPAL CLOUD ARCHITEKTAS

Superherojus, kuris sugeba kliento reikalavimus ir verslo poreikius paversti architektūros reikalavimais

Būti vadovaujančiu Cloud architektu yra ir ne tik didelė garbė, bet ir dar didesnė atsakomybė. Šiame etape būsite atsakingas už sudėtingų globalių architektūrų, veikiančių 24/7 ir aptarnaujančių tūkstančius galutinių vartotojų, kūrimą ir vystymą. Būsite vienas labiausiai Skaylink reprezentuojančių atstovų.

Šiame karjeros etape įgysite bent vieną iš šių sertifikatų:

Atviros pozicijos

Prisijunkite prie mūsų! Skaylink auga kasdien. Čia turime daug galimybių talentingiems profesionalams arba siekiantiems tokiais tapti. Peržvelkite atviras pozicijas. Jei neradote nieko sau, nenusiminkite, grįžkite vėliau, mes nuolat atnaujiname sąrašus. Arba tiesiog parašyktie mums užklausą.

Skaylink - geriausia vieta dirbti!

Skaylink – technologijoms ir inovacijoms neabejingų profesionalų bendruomenė, kur drauge siekiame keisti rytojų. Tai vieta žmonėms, kurie trokšta įgyvendinti tikrus pokyčius.

Šiuo metu Skaylink yra pirmaujanti valdomų Cloud, DevOps ir IT paslaugų tiekėja Baltijos šalyse, daugiau nei 600 verslo klientams teikianti aukščiausios kokybės technologijų paslaugas.

Mes esame tam, kad padėtume savo Klientams koncentruotis į tiesioginius verslo tikslus ir pasiekti savo užsibrėžtų ambicingų planų, todėl profesionaliai ir preciziškai tiksliai valdome Klientų iššūkius, kas augina mus kaip žmones, ir kaip verslą, kiekvieną dieną.

Tikriausiai nėra įdomesnės ir naudingesnę patirtį IT specialistams suteikiančios veiklos nei darbas Valdomų paslaugų teikėjo (MSP) komandoje.

Skaylink – geriausia vieta dirbti tiems, kas žavisi ir su aistra domisi technologijomis ir inovacijomis. Kiekvienas mūsų darbuotojas – vertinga mūsų įmonės grandis, kurią saugome, motyvuojame ir auginame, idant bendruomenėje tobulėtumėme ir padėtume Klientams būti sėkmingais. Mūsų šeimoje – Cloud inžinieriai, sistemų administratoriai, profesionalūs technikai ir klientų aptarnavimo specialistai, motyvuoti pardavimų vadybininkai ir projektų vadovai, rinkodaros, komunikacijos ir šiuolaikinių medijų profesionalai.

Didžiausia dėmesį skiriame nuolatiniam kompetencijos kėlimui ir komandos sertifikavimui. Vertiname žmogaus unikalumą, nuomonių ir gyvenimo būdo įvairovę, tačiau Komandos sėkmei ir rezultatams visada pasitelkiame stipriausias žmonių savybes.

Mums visada pakeliui su ambicingais žmonėmis, kurie nori imtis lyderystės kurti rinkoje unikalius sprendimus, keičiančius ateitį. Esame pasiruošę ieškoti būdų diegiant pasaulinius technologijų sprendimus į dinamišką Klientų darbo aplinką.

Šiuo metu Skaylink Baltijos šalių atstovybėje dirba 80 darbuotojų, o visoje Europoje mūsų jau daugiau nei 800.

Mes tikime, kad žmonės yra svarbiausi mūsų verslo sėkmės dalininkai, todėl kasdien siekiame kurti patogią, patrauklią, dinamišką darbo aplinką, kurioje kiekvienas galėtų įgyvendinti savo profesinius ir asmeninius tikslus, bei tobulėti.

Mums svarbu, kad žmogus mėgautųsi ir džiaugtųsi kiekviena akimirka darbe ir gyvenime.

Papildomos galimybės motyvacijai

Darbostogos

Nesvarbu, ar tai bus hamakas kur nors paplūdimyje Tailande, ar kotedžas Italijos kaime. Visai nesvarbu, ar tai bus Jūsų solo kelionė, ar išvyka su Skaylink Komanda – Jūs visada turite galimybę dirbti vietoje, kuri Jums labiausiai tuo metu patinka ir įkvepia. Mums labai svarbi darbo ir gyvenimo pusiausvyra

Sveikatos draudimas

Skaylink darbuotojai turi galimybę pasinaudoti specializuotu sveikatos draudimo paketu, kurio vertė 1000 EUR/metams

Erdvė mokytis ir augti

Savo darbuotojams suteikiame visas galimybes stiprinti kompetencijas pasirinktose srityse ir asmeniškai. Metiniuose tiksluose keliamės ne tik profesinius, bet ir asmeninio tobulėjimo tikslus. Skaylink komanda turi prieigas prie pasaulinių mokymosi platformų, idant išliktų geriausiais profesionalais rinkoje

Judrumo biudžetas

Nesvarbu, ar vairuojate nuosavą automobilį, ar į darbą keliaujate su pavežėjais, Skaylink suteikia biudžetą darbuotojų kelionėms

Biuro gėrybės

Turime tradicijų. Be kasdienės kavos ar kitų gėrimų biure, bendrų Komandos pietų be progos ar švenčių, Skaylink ofise visada yra gėrybių. Mes mėgstame švęsti, todėl Komandos vakarėliai, vakarienės - neatsiejama kasdienybės dalis

BTT

Skatiname aktyvų gyvenimo būdą. Mūsų Komanda kartu bėgioja, plaukia, visi darbuotojai turi galimybę tapti Skaylink įkurtos triatlono komandos BTT dalimi ir turėti geriausią laiką drauge

Extra priedai

Yra dalykų, kurių nesuplanuosi, bet Skaylink'eriai gerai žino, kaip nutinka neplanuotos savaitgalio kelionės į Santorini, bendras vizitas į teatrą, kelionės į festivalius, kolegų pirtys ir kiti smagūs reikalai

Neradote pozicijos sau?

Jei neradote pozicijos, kurios siekiate, nedvejodami susisiekti su mumis! Daug šviesių žmonių kasdien tampa mūsų komandos dalimi.

Tiesiog susisiekite su mumis