Microsoft sprendimai verslui

Programinė įranga siekiantiems daugiau!

Žinome, kad geriausiems rezultatams pasiekti reikalingos geriausios priemonės. Populiariausias pasaulyje programinės įrangos paketas Microsoft 365 – didesnį produktyvumą ir bendradarbiavimą garantuojantis sprendimas Jūsų verslui.

Hibridinio darbo eroje darbuotojus vienija ne fizinės biuro patalpos, o galimybė darbuotis praktiškai bet kur, todėl verslui pravartu investuoti į įrankius, leidžiančius komandą sutelkti vienoje virtualioje platformoje. Skaitmenizuotų darbo vietų valdymo paslaugą teikiantys Skaylink – oficialus Microsoft partneris, tad mūsų specialistai ne tik įdiegs visą produktyvumui reikalingą programinę įrangą, bet ir pasirūpins, kad maksimaliai išnaudotumėte kiekvieną funkciją.

Microsoft 365 programinės įrangos nauda Jūsų verslui:

Produktyvumas visada, kad ir kur būtumėte.

Nesvarbu, ar darbuojatės biure, ar iš namų, dabar esate nuo bendradarbių nutolę vos mygtuko atstumu. Microsoft 365 programos suteikia galimybę visiems įmonės darbuotojams realiu metu dalyvauti susitikime, kurti ir redaguoti dokumentus, dalintis informacija.

Daugiau saugumo funkcijų.

Nuo kibernetinių grėsmių apsaugantys sprendimai dabar pasiekiami lengviau. Su Microsoft 365 galite redaguoti prieigos prie informacijos funkcijas, apsisaugoti nuo išorinių, organizacijai nepriklausančių asmenų prisijungimo bei diegti bendrą įmonės vidaus slaptažodžių politiką.

Racionalesnis išlaidų valdymas.

Vienas produktyvumo sprendimas skirtingiems poreikiams leidžia gerokai sumažinti išlaidas. Naudokitės visame pasaulyje lengvai atpažįstamomis, šiuolaikiškomis programomis, taupančiomis darbuotojų laiką bei įmonės kaštus. Negana to, Skaylink specialistai pasirūpins, kad atnaujinimai būtų diegiami netrukdant Jūsų produktyvumui.

Norite išmėginti Microsoft 365 teikiamas naudas savo įmonėje? Skaylink specialistai Jūsų paslaugoms!

Padėsime Jūsų įmonei perkelti informaciją iš ankstesnių duomenų saugojimo sistemų.
Užtikrinsime, kad naujai įsigyta Microsoft 365 programinės įranga veiktų sklandžiai.
Surengsime mokymus, padėsiančius maksimaliai išnaudoti įsigytą Microsoft 365 programinės įrangos potencialą.

Microsoft 365 programos ir įrankiai verslui – metas produktyviam darbui!

Outlook

El. paštas ir kalendorius saugesniam bendradarbiavimui, patogesnis darbotvarkės planavimas

Microsoft Teams

Saugios vaizdo konferencijos, nuotoliniai skambučiai ir galimybė bendradarbiauti per atstumą

Excel

Patraukliai pateikiami duomenys, skaičiuoklių kūrimas ir platus šablonų pasirinkimas, leidžiantis taupyti laiką

Word

Dokumentų bendrinimas ir redagavimas realiu metu, gramatikos tikrinimo funkcija greitesniam darbui

PowerPoint

Profesionalaus dizaino skaidrės, 3D objektų įterpimo galimybė ir kiekvienai prezentacijai pasiruošti padedančios funkcijos

OneDrive

Asmeninė duomenų saugykla, atsarginių kopijų kūrimas, galimybė failais dalintis su kitais

SharePoint

Patogiam ir saugiam darbui įmonės viduje dedikuotas intranetas, išmaniai valdomas organizacijos darbas

OneNote

Skaitmeninis bloknotas kiekvienai kilusiai idėjai pasižymėti, galimybė rašyti ranka, paryškinti esminius punktus ir jais dalintis su bendradarbiais

Project

Visa projektams reikalinga informacija vienoje vietoje, nuo pradinių etapų iki galutinio produkto vizualizacijos

Exchange

„Exchange“ padeda bendradarbiauti kuriant svarbius dokumentus, o reikšmingiausių gautųjų atskyrimo funkcija atpažįsta svarbiausius laiškus ir prisitaiko prie jūsų darbo stiliaus, kad galėtumėte dirbti sparčiau.

Access

„Access“ yra lengvai naudojamas įrankis, skirtas kurti verslo programas naudojant šablonus arba nuo pradžių. Naudojant jos išsamius ir intuityvius dizaino įrankius, „Access“ gali padėti kurti patrauklias ir funkcionalias programas per labai trumpą laiką.

Licencijų sprendimai verslui

Norisi „Enterprise“ lygio funkcionalumo nedidelei ar vidutinio dydžio įmonei? Nepakanka 300 licencijų limito arba reikia nestandartinių programų komplektacijos?

Skaylink programinės įrangos ekspertai gali ne tik parinkti tinkamiausią paketą Jūsų verslui, bet ir paruošti specialius, individualiai Jūsų poreikiams pritaikytus pasiūlymus.

Klientų dažniausiai naudojamos licencijos:
  • Business Basic. Puikiai startuoliams tinkantis planas, leidžiantis naudotis tik internetinėmis ir mobiliesiems įrenginiams skirtų „Microsoft 365“ programų versijomis. Taip pat suteikiamas „Teams“, „SharePoint“ ir kiti komandiniam darbui padedantys įrankiai, 1TB Cloud saugykla kiekvienam komandos nariui, verslo klasės el. paštas, standartinė sauga.
  • Business Standard. Visos Business Basic teikiamos naudos plius „Microsoft 365“ programų kompiuterio versijos su „Premium“ funkcijomis, internetinių seminarų valdymo įrankiai, rinkodaros duomenims skirta „Publisher“ programa ir duomenis susisteminti padedantis „Access“ įrankis.
  • Business Premium. Visos Business Standard teikiamos naudos plius nuotolinio įrenginių valdymo galimybė, prieigos prie įmonės duomenų valdymas ir apsauga nuo kibernetinių grėsmių. Daugiau unikalių, saugumui dedikuotų įrankių, tokių kaip „Intune“ ir „Azure“ informacijos apsauga.
  • Office 365 E3. Didelėms įmonėms ir organizacijoms skirtas programų ir įrankių paketas. Visos „Microsoft 365“ programos, saugumui dedikuoti įrankiai, prieigų kontrolė ir valdymas, lengvesniam bendravimui įmonės viduje skirtas intranetas ir programėlės, darbo procesus automatizuoti padedantys įrankiai.
  • Microsoft 365 E3. Geriausios rinkoje programos didelės įmonės ar organizacijos produktyvumui užtikrinti kartu su pagrindiniais saugos įrankiais. Visas „Microsoft 365“ programų paketas, įrenginių ir programų valdymo platforma, intranetas, įrankiai darbo ir duomenų valdymui, kibernetinių grėsmių užkardymas.
  • Microsoft 365 E5. Visos „Microsoft 365 E3“ naudos plius daugiau saugumo ir valdymo įrankių. Duomenų analizei skirtos programos („Power BI Pro“, „Viva Insights“), vartotojo atpažinimas ir prieigos kontrolė, duomenų apsauga, privatumo nustatymai ir atitikties reglamentams kontrolė.
Pateikti užklausą