Saugumas esant Cloud’e

Valdykite saugumo Cloud'e grėsmes ir sumažinkite rizikas

Cloud paslaugų tiekėjai daro viską, kad sukurtų saugias ir patikimas Cloud platformas Jūsų verslas klestėtų. Kaip bebūtų, Jums išlieka didelė atsakomybė – išlaikyti tą saugumą nepažeistą ir platformose veikti sumaniai.

Didieji Cloud paslaugų teikėjai – AWS, Azure, Google Cloud Services ir kiti naudoja absoliučiai geriausią duomenų centrų infrastruktūrą su aukščiausios klasės fizinės saugos priemonėmis. Šios korporacijos išleidžia milijonus kurdamos nuosavus specializuotus saugumo sprendimus, pradedant į saugumą orientuota technine įranga, baigiant saugumo programinės įrangos sprendimais, eliminuojančius didžiąją dalį galimų saugumo problemų ir spragų, kurias gali kelti standartiniai trečiųjų šalių produktai.

Tačiau tai nereiškia, kad Jūs galite būti ramūs ir Jums visiškai nebereikia rūpintis jūsų informacijos ir sprendimų saugumu pačiame Cloud’e. Cloud tiekėjai atlieka didelį darbą iš savo pusės, o kaip Jūs?

Cloud saugumas yra bendra Cloud tiekėjo ir Jūsų atsakomybė, todėl leiskite mums padėti Jums suprasti rizikas, atsakingai veikti Cloud’e ir tinkamai valdyti Jūsų saugumo iššūkius.

Neleiskite saugumui Cloud'e būti pavėluotai atėjusia mintimi

Viešasis Cloud pagal apibrėžimą yra viešai prieinama aplinka, todėl čia turi būti įdiegtos tinkamos saugumo ir kontrolės priemonės, kurios užkardytų neteisėtą prieigą ir sumažintų duomenų nutekėjimo riziką. Skaylink gali įdiegti geriausias praktikas atliepiančius saugumo sprendimus, užtikrinti reikiamą jūsų informacijos konfidencialumą ir apmokyti Jūsų Komandą dirbti nepamirštant saugumo Cloud’e.

Cloud infrastruktūra nėra tik dar viena kolokacijos vieta

Kam ta nereikalinga rizika? Pagal bazinius parametrus, Jūsų duomenys ir infrastruktūra Cloud yra pasiekiami iš bet kurios pasaulio vietos ir yra vieši. Jei nežinosite, kaip teisingai šią infrastruktūrą sukonfigūruoti, viskas taip ir liks. Skaylink nustatys reikiamus duomenų šifravimo, tapatybės ir prieigos kontrolės parametrus, taip pat audito ir registravimo politikas, todėl dėl saugumo galėsite nesukti galvos ir miegoti ramiau.

Išvenkite kritinių Cloud konfigūravimo klaidų

Cloud tiekėjai siekia, kad jų paslaugas naudotumėte kuo plačiau, todėl vardan infrastruktūros globalumo jie nedraus Jums suklysti ir netyčia atverti savo duomenis visam internetui. Tačiau Skaylink CloudOps inžinierių Komanda padės Jums tinkamai sukonfigūruoti Cloud paslaugas ir pasinaudoti Cloud platformų lankstumu, neatveriant naujų vektorių galimoms atakoms.

Jūsų sprendimai Cloud'e yra tiek saugūs, kiek tuo pasirūpinate. Nerizikuokite savo ir savo klientų duomenų saugumu, valdykite savo Cloud infrastruktūrą jos saugumą iškeliant į pirmą vietą.