Praktinė Cloud modernizavimo ir skaitmeninės transformacijos patirtis atveria neregėtą potencialą tiek mūsų klientams, tiek mūsų darbuotojams. Ji augina.

Valdomas Cloud, DevOps ir IT paslaugas teikiame klientams Baltijos šalyse, Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje ir Danijoje.
Klientų iššūkius valdome itin profesionaliai, naudojame naujausias technologijas, augame tvariai, todėl neslepiame pamatuotos ambicijos tapti pirmaujančiu technologijų partneriu Europoje.

Prisijunkite prie Skaylink čempionų komandos ir tapkite geriausiais!

Pasirinkite savo karjeros kelią

Jei nesate tikri, kurį karjeros kelią pasirinkti, peržiūrėkite visus – Jums tai patiks!

Pradėkite savo karjerą

Nesijaudinkite, jei dar nesijaučiate DevOps guru, mes labai vertiname protingus ir ambicingus žmones. To įrodymas – įvairios atviros pozicijos praktikantams ir pradedantiesiems, norintiems pradėti savo karjerą viename įdomiausių sektorių technologijų versle.

O gal turite profesinės patirties kitoje sferoje tačiau norite persikvalifikuoti – tiesiog išdrįskite! Įmonėje turime neįtikėtinų tokios sėkmės istorijų.

Tiems, kas jaučiasi DevOps naujokais

Įgaukite pagreičio

Skaylink gali pasiūlyti daugybę kvapą gniaužančių galimybių ir įdomių iššūkių DevOps profesionalams, turintiems patirties valdant ir vystant sudėtingas infrastruktūras ir norintiems būti misijos “eliminuoti prarają tarp development'o ir operacijų” dalininkais.

Tiems, kas jaučiasi gimę Cloud'e

Pradėkite savo karjerą

PRAKTIKANTAS

Universitetų ir kolegijų studentus kviečiame atlikti praktiką Skaylink. Pažadėme, nesigailėsite nei sekundės, bet tikrai negalime pažadėti, kad po to nedegsite aistra dirbti pas mus.

Praktika yra geriausias būdas išmokti amatų. Mes tikime, kad pameistrystė – galimybė dirbti ir mokytis iš patyrusių – svarbi kiekvieno karjeros kelyje. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl mes bendradarbiaujame su aukštosiomis mokyklomis ir kviečiame studentus atlikti tikrą praktiką pas mus.

Praktikos metu Jūs galėsite mokytis iš geriausių regione AWS ir Azure specialistų, įgyti realių įgūdžių sprendžiant klientų iššūkius, pažinsite ypatingai modernias AWS ir Azure Cloud paslaugas.

NAUJOKAS

Tai geriausias pasirinkimas tiems, kas turi žinių ir darbo patirties valdant klientų IT ir/arba Cloud infrastruktūrą, tačiau dar nėra praktiškai susidūrę su DevOps. Tai yra būsimų top-klasės DevOps inžinierių inkubatorius.

Skaylink naujokai žino, kad pradėjus darbus niekada nepaliekami vieni. Kiekvienas naujas DevOps inžinierius priskiriamas prie micro komandos, kuriai vadovauja daugiau kompetencijų turintis vyresnysis kolega, kuris yra ir autoritetas, ir pavyzdys. Jo misija – padėti naujokui augti, įgyti patirties ir išbandyti dalykus.

Šiame karjeros etape be vargo įgysite bent vieną iš šių sertifikatų.

Įgaukite pagreičio

EKSPERTAS

Ekspertai vadovauja mikrokomandoms. Jie turi daugiau nei dviejų metų patirtį ir yra išsilaikę bent Associate lygio sertifikatus

Ekspertų lygio DevOps inžinieriai giliai išmano profesinius dalykus, nuolat stiprina savo profesinius dalykus ir ne tik gerai valdo DevOps instrumentus, bet laisvai sprendžia, kaip juos įdarbinti Klientų sėkmei.

Šiame karjeros etape įgysite bent vieną iš šių sertifikatų:

 

SENIOR'AS

Atrodo, kad toliau jau niekur? Bet įdomiausi dalykai – tik priešaky. Senior DevOps turi visus reikalingus įgūdžius vadovauti komandai, kurti naujas paslaugas, valdyti klientų iššūkius, įskaitant biudžetą, oficialiai atstovauti Skaylink.

Vyresnieji DevOps inžinieriai formuoja Skaylink paslaugas ir vertę klientams. Jų interesų laukas išeina už įmonės ribų, jie imasi idėjų lyderystės ir prisiima atsakomybę įgyvendinti susitarimus su Klientais.

Šiame karjeros etape turėsite bent vieną iš šių sertifikatų:

 

Klientai, su kuriais turėsite galimybę dirbti:

Atviros pozicijos

Prisijunkite prie mūsų! Skaylink auga kasdien. Čia turime daug galimybių talentingiems profesionalams arba siekiantiems tokiais tapti. Peržvelkite atviras pozicijas. Jei neradote nieko sau, nenusiminkite, grįžkite vėliau, mes nuolat atnaujiname sąrašus. Arba tiesiog parašyktie mums užklausą.

Skaylink - geriausia vieta dirbti!

Skaylink – technologijoms ir inovacijoms neabejingų profesionalų bendruomenė, kur drauge siekiame keisti rytojų. Tai vieta žmonėms, kurie trokšta įgyvendinti tikrus pokyčius.

Šiuo metu Skaylink yra pirmaujanti valdomų Cloud, DevOps ir IT paslaugų tiekėja Baltijos šalyse, daugiau nei 600 verslo klientams teikianti aukščiausios kokybės technologijų paslaugas.

Mes esame tam, kad padėtume savo Klientams koncentruotis į tiesioginius verslo tikslus ir pasiekti savo užsibrėžtų ambicingų planų, todėl profesionaliai ir preciziškai tiksliai valdome Klientų iššūkius, kas augina mus kaip žmones, ir kaip verslą, kiekvieną dieną.

Tikriausiai nėra įdomesnės ir naudingesnę patirtį IT specialistams suteikiančios veiklos nei darbas Valdomų paslaugų teikėjo (MSP) komandoje.

Skaylink – geriausia vieta dirbti tiems, kas žavisi ir su aistra domisi technologijomis ir inovacijomis. Kiekvienas mūsų darbuotojas – vertinga mūsų įmonės grandis, kurią saugome, motyvuojame ir auginame, idant bendruomenėje tobulėtumėme ir padėtume Klientams būti sėkmingais. Mūsų šeimoje – Cloud inžinieriai, sistemų administratoriai, profesionalūs technikai ir klientų aptarnavimo specialistai, motyvuoti pardavimų vadybininkai ir projektų vadovai, rinkodaros, komunikacijos ir šiuolaikinių medijų profesionalai.

Didžiausia dėmesį skiriame nuolatiniam kompetencijos kėlimui ir komandos sertifikavimui. Vertiname žmogaus unikalumą, nuomonių ir gyvenimo būdo įvairovę, tačiau Komandos sėkmei ir rezultatams visada pasitelkiame stipriausias žmonių savybes.

Mums visada pakeliui su ambicingais žmonėmis, kurie nori imtis lyderystės kurti rinkoje unikalius sprendimus, keičiančius ateitį. Esame pasiruošę ieškoti būdų diegiant pasaulinius technologijų sprendimus į dinamišką Klientų darbo aplinką.

Šiuo metu Skaylink Baltijos šalių atstovybėje dirba 80 darbuotojų, o visoje Europoje mūsų jau daugiau nei 800.

Mes tikime, kad žmonės yra svarbiausi mūsų verslo sėkmės dalininkai, todėl kasdien siekiame kurti patogią, patrauklią, dinamišką darbo aplinką, kurioje kiekvienas galėtų įgyvendinti savo profesinius ir asmeninius tikslus, bei tobulėti.

Mums svarbu, kad žmogus mėgautųsi ir džiaugtųsi kiekviena akimirka darbe ir gyvenime.

Papildomos galimybės motyvacijai

Darbostogos

Nesvarbu, ar tai bus hamakas kur nors paplūdimyje Tailande, ar kotedžas Italijos kaime. Visai nesvarbu, ar tai bus Jūsų solo kelionė, ar išvyka su Skaylink Komanda – Jūs visada turite galimybę dirbti vietoje, kuri Jums labiausiai tuo metu patinka ir įkvepia. Mums labai svarbi darbo ir gyvenimo pusiausvyra

Sveikatos draudimas

Skaylink darbuotojai turi galimybę pasinaudoti specializuotu sveikatos draudimo paketu, kurio vertė 1000 EUR/metams

Erdvė mokytis ir augti

Savo darbuotojams suteikiame visas galimybes stiprinti kompetencijas pasirinktose srityse ir asmeniškai. Metiniuose tiksluose keliamės ne tik profesinius, bet ir asmeninio tobulėjimo tikslus. Skaylink komanda turi prieigas prie pasaulinių mokymosi platformų, idant išliktų geriausiais profesionalais rinkoje

Judrumo biudžetas

Nesvarbu, ar vairuojate nuosavą automobilį, ar į darbą keliaujate su pavežėjais, Skaylink suteikia biudžetą darbuotojų kelionėms

Biuro gėrybės

Turime tradicijų. Be kasdienės kavos ar kitų gėrimų biure, bendrų Komandos pietų be progos ar švenčių, Skaylink ofise visada yra gėrybių. Mes mėgstame švęsti, todėl Komandos vakarėliai, vakarienės - neatsiejama kasdienybės dalis

BTT

Skatiname aktyvų gyvenimo būdą. Mūsų Komanda kartu bėgioja, plaukia, visi darbuotojai turi galimybę tapti Skaylink įkurtos triatlono komandos BTT dalimi ir turėti geriausią laiką drauge

Extra priedai

Yra dalykų, kurių nesuplanuosi, bet Skaylink'eriai gerai žino, kaip nutinka neplanuotos savaitgalio kelionės į Santorini, bendras vizitas į teatrą, kelionės į festivalius, kolegų pirtys ir kiti smagūs reikalai

Neradote pozicijos sau?

Jei neradote pozicijos, kurios siekiate, nedvejodami susisiekti su mumis! Daug šviesių žmonių kasdien tampa mūsų komandos dalimi.

Tiesiog susisiekite su mumis