Cloud architekto kompetencija

Skaylink planuoja, projektuoja, optimizuoja ir valdo sėkmingo verslo Cloud aplinką

Abejojate, kurią Cloud platformą pasirinkti ar kaip į ją numigruoti patikimiausiu keliu? Nesijaudinkite ir pasitarkite su Skaylink. Mes identifikuosime Jūsų poreikius atliepiančią, lengvai plečiamą ir saugią Cloud aplinką Jūsų verslui.

Esame tam, kad padėtume Jūsų verslui efektyviai veikti, parengdami ir įgyvendindami Jūsų Cloud strategiją, pagrįstą moderniomis praktikomis. Veikiant tokiu būdu ir nepamirštant saugumo bei suderinamumo, sėkmė – neišvengiama.

Atsakysime į visus Jūsų klausimus ir patarsime, kaip planuoti ir įgyvendinti pokyčius, nulemsiančius nepriekaištingą technologijų veikimą Jūsų naujojoje Cloud aplinkoje. Pasidalinkite atsakomybe ir darbais su patyrusiais Skaylink Cloud inžinieriais. Mes mėgstame iššūkius.

Paslaugą sudaro

Analizė ir vertinimas

Skaylink inžinieriai atliks išsamią Jūsų IT infrastruktūros analizę ir IT auditą, bei nustatys, kurios Cloud platformos bei paslaugos geriausiai atliepia Jūsų turimą IT architektūrą.
Mūsų tikslas yra bendrauti ir bendradarbiauti, idant remiantis į specifinius ir unikalius Jūsų verslo tikslus galėtume parinkti optimalias Cloud paslaugas.

Rekomendacijos

Rekomendacijas Klientams teikiame tik įsitikinę, kad tai geriausias sprendimas verslui, tačiau mūsų įžvalgos apima ne tik Cloud platformų aptarimą, tačiau ir reikalingų sistemų architektūros pokyčių klausimus. Tai leidžia optimizuoti resursus, procesus, patikimumą ir Cloud aplinkos bei joje esančių duomenų ir programų saugumą.

Planavimas ir biudžetas

Mes pasirengę prisiimti atsakomybę už Cloud strategijos parengimą ir įgyvendinimą nuo A iki Z, bei koordinuoti sklandų migravimo ar pokyčių įgyvendinimo procesą. Padėsime Jums geriau suprasti Cloud „matematiką“ ir kitus kaštus, idant galėtumėte lengvai juos prognozuoti ir valdyti.

Pagalba be atostogų ir išeiginių

Skaylink niekada nepalieka Klientų vienų. Ar tai būtų pereinamasis laikas po migravimo į Cloud, ar iššūkiai bei problemos jau pabuvus Cloud’e. Skaylink, esant poreikiui, galės pertvarkyti jūsų sprendimų architektūrą, idant infrastruktūra atlieptų tiek jos kūrėjų, tiek vartotojų lūkesčius. Mus vertina ir už tai, kad padedame susikalbėti vadovams, programuotojams ir DevOps komandai.

Kuriame pasitikėjimu ir kompetencija grįstą partnerystę. Mūsų sklandus, skaidrus ir aiškus Cloud sprendimų planavimas bei diegimas leidžia turėti verslo poreikius atliepiančią Cloud aplinką sėkmei bei jokių kompromisų. Sudomino? Pasikalbėkime! Susisiekite su mumis info@skaylink.lt.