Mikropaslaugų konsultacijos

Perėjimas prie mikropaslaugų naudojimo - tiesus kelias į Jūsų verslo plėtrą ir inovacijas!

Kaip pagreitinti Jūsų vystomų sprendimų atnaujinimų ir inovacijų diegimo ciklus Jūsų technologijų infrastruktūroje? Kaip kurti aplikacijas tarsi atskirus komponentus naudojant mikropaslaugas konteinerizuotoje infrastruktūroje? Visus šiuos ir kitus patarimus Jums duos Skaylink – o dar geriau, padės juos realiai įgyvendinti.

Kurkite ir modernizuokite savo verslo infrastruktūrą ir web aplikacijas naudodami saugius ir lanksčius mikropaslaugų sprendimus. Taip ženkliai sutrumpinsite tiek planavimo ciklą, tiek paleidimui skirtą laiką.

Mūsų DevOps inžinieriai drauge su Jūsų komanda įsigilins į Jūsų sprendimų architektūrą ir specifiką ir padės pertvarkyti Jūsų aplikacijas taip, kad galėtumėte diegti ir konfigūruoti Jūsų poreikius atliepiančius mikropaslaugų klasterius.

Skaylink turi ypač platų DevOps kompetencijų spektrą, todėl galime Jums pasiūlyti tokias platformas, kurios geriausiai atliepia Jūsų komandos: technikų, programuotojų, sistemų ar saugumo administratorių keliamus reikalavimus ir pageidavimus. Kas tai bebūtų:

  • Dedikuota Skaylink valdoma Kubernetes-as-a-Service paslauga
  • Amazon Elastic Kubernetes Service (EKS), ar Amazon Elastic Container Service (ECS)
  • Microsoft Azure Kubernetes Service (AKS)
  • ar Google Kubernetes Engine (GKE)

Mes įvertinsime, suprojektuosime, įdiegsime, sukonfigūruosime ir suvaldysime.

Vertės pasiūlymas mūsų Klientams

Daugiau dėmesio verslui vertę kuriančioms veikloms

Kas greičiau? Apmokyti savo technikus, ar pasitikėti profesionalais? Mes pasiruošę kad būtini Jūsų infrastruktūros pokyčiai būtų įgyvendinti nepriekaištingai, o Jūsų technikų komanda koncentruotųsi į tiesioginius tikslus: sistemų ar aplikacijų plėtrą, naujų funkcijų programavimą ar pan.

Efektyvesnis IT resursų valdymas

Tinkama infrastruktūros architektūra ir moderniomis praktikomis atnaujintos aplikacijos garantuoja ne tik nepriekaištingą veikimą, bet ir efektyvumą. Be kita ko, mikropaslaugų naudojimas didina sistemų našumą, leidžia taupyti darbuotojų laiką ir kitus resursus.

Didesnis Jūsų sprendimų patikimumas

Tikime, kad Jūsų sėkmė yra mūsų sėkmė, todėl galite būti ramūs, kad Jūsų sistemų architektūra ir infrastruktūra yra patikimose profesionalų rankose. Padarysime viską, kad tinkamai konteinerizuota Jūsų technologija veiktų sklandžiai, ją būtų lengva plėsti, o esant poreikiui – greitai atkurti.

Skaylink mikropaslaugų konsultacijos - tai pagalba sumažinti klaidų skaičių, padidinti Jūsų efektyvumą ir konkurencinį pranašumą. Derinant aukščiausios klasės DevOps kompetencijas, proaktyvią pagalbą, nuolatinę stebėseną ir išskirtinį dėmesį detalėmis mes sumažiname visas rizikas tam, kad galėtumėte drąsiai plėsti savo verslą iki kosmoso.