Cloud Landing Zone

Cloud Landing Zone — greitkelis į sėkmę

Cloud Landing Zone principai leidžia dirbti sumaniau ir greičiau, bei turėti lengvai plečiamą, komponuojamą, ekonomišką, paprastai atkartojamą ir greitą Cloud aplinką.

Sukurkite šabloną, kuris paskirstys darbo krūvius Cloud aplinkoje, ir pokyčius, laikantis visų Jūsų nustatytų įmonės taisyklių ir geriausių praktikų, bei organizacijos strategijos, įgyvendinkite ypač greitai.

Kokybiškai valdoma Cloud Landing Zone padeda centralizuotai valdyti, automatizuoti ir įgyvendinti visų Cloud aplinkų ir aplikacijų politiką.

Nėra tokio dalyko, kaip vienodas šablonas geriausioms Cloud praktikoms, todėl pagal Jūsų verslo poreikius sukalibruota Cloud Landing Zone yra geriausias dalykas Jūsų verslui.

Unikalaus sprendimo paieška

Kartu su Jumis mes dirbame taip, kad sudėliotume geriausią Jūsų Cloud praktiką ir reikalavimus. Tam reikia daug informacijos, tačiau pirminiai duomenys yra labai svarbūs kuriant efektyvias automatizuotas Cloud funkcijas ir operacijas, leidžiančias taupyti laiko, kuri komanda turėtų skirti rankiniam valdymui.

Kūrimas ir įgyvendinimas

Skaylink DevOps komanda kuria specializuotą, Jūsų verslo poreikius ar organizacinius reikalavimus atliepiantį, saugumo kriterijus atitinkantį sprendimą visiems būsimiems Cloud diegimams Jūsų versle. Leiskite savo Komandai rūpintis inovacijomis ir plėtra, žinodami, kad visus kitus darbus padarysime mes.

Operacijos

Skaylink CloudOps pajėgos teikia plataus spektro valdomas paslaugas Jūsų Cloud Landing Zone, idant visi veiksmai ir pokyčiai būtų atlikti nuosekliai, įgyvendintų nustatytus reikalavimus, padėtų įgalinti naujus pakeitimus ar padėtų vartotojams.

Cloud Landing Zone yra pagrindinis saugios, efektyvios ir modernios Cloud strategijos elementas, padedantis ekonomiškai, saugiai ir tvariai valdyti savo Cloud infrastruktūrą. Pasikalbėkime!