Privatus Cloud ir Cloud hostingas

Privataus Cloud ir Cloud hostingo paslaugos - naujos galimybės Jūsų verslui

Valdomos Cloud paslaugos atveria nepalyginamas lanksčių resursų galimybes, didesnę kontrolę, geresnės informacijos saugos sprendimus, užtikrina aplikacijų ir verslo sistemų veikimo efektyvumą. Bet tai neįvyksta savaime – Cloud turi būti paruoštas ir valdomas profesionalų.

Patikėkite savo privataus Cloud sukūrimą ir valdymą Skaylink profesionalams, arba priglauskite savo esamą privatų Cloud’ą Skaylink infrastruktūroje ir Jūsų technologijų infrastruktūra bus pasirūpinta nuo A iki Z, 24/7/365, be atostogų ir išeiginių. Turime patirtį ir žinias maksimaliai pagerinti Jūsų sistemų greitaveiką ir produktyvumą, padidinti Cloud atsiperkamumą (ROI) ir užtikrinti, jog visi Jūsų duomenys bus saugūs.

Vertės pasiūlymas klientams

Didesnis patikimumas ir verslo tęstinumas

Dirbame tik su ISO 9001, ISO 20000 ir ISO 27000 sertifikuotais duomenų centrais, iš kurių du turi Tier III Facility sertifikatą, žyminti aukščiausią pasiekiamumo lygį. Tokį patikimumo ir pasiekiamumo lygį Baltijos šalyse gali užtikrinti vos 5 duomenų centrai.

#MiegokRamiau

Daugiau efektyvumo

„Stovi ir girdi kaip nuvertėja serveris”. Nuolat nuvertėjanti įranga – ne Jūsų problema! Skaylink valdomos Cloud paslaugos leidžia mokėti tik už tai, ką realiai naudojate, preciziškai tiksliai planuotis išlaidas ir koncentruotis į savo tiesioginius veiklos tikslus.

#IšleiskMažiau

Pagreitis Jūsų verslui

Duomenų centrai ir serverių infrastruktūra, reikalinga privačiam Cloud yra fiziškai arčiau Jūsų, nei bet kurio iš Public Cloud tiekėjų. Dėl ypač spartaus Baltijos šalių interneto tinklo ir patikimų “Skaylink” Private Cloud sprendimų jausitės taip, lyg jūsų technologijos ir duomenys būtų “kitame kambaryje”. Dirbkite realiu laiku, be duomenų vėlavimo ir delsimo.

#UždirbkDaugiau

Geresnis darbuotojų pasitenkinimas už mažesnius kaštus

Profesionali pagalba be atostogų ar išeiginių, 24/7/365. Į Jūsų infrastruktūros specifiką įsigilinę Skaylink technikai ir sertifikuoti ekspertai greitai ir efektyviai padės išspręsti kylančius iššūkius. Esant poreikiui pasitelkdami Cloud Architektus, DevOps, SysAdminus ar kitų reikalingų kompetencijų profesionalus. Norėdami tokio lygio klientų aptarnavimą užtikrinti su sava IT komanda turėtumėte pasisamdyti bent 4-5 skirtingų kompetencijų IT specialistus.

#MiegokRamiau
#IšleiskMažiau

Skaylink privataus Cloud sprendimų ir valdomų Cloud paslaugų sinergija leidžia sukurti dedikuotą, Jūsų verslo poreikius atliepiančią privataus Cloud architektūrą, kuri atlaikys visus išbandymus ir greitaveikos prasme jausis tarsi "stovėtų už sienos"