Esate pasirengę patirti Cloud galią?

Dar daugiau galimybių Jūsų verslui atvers
Amazon Web Services (AWS) ir
sertifikuoti Skaylink profesionalai

Nuo planavimo, migracijos, procesų modernizavimo iki verslo valdymo naudojant AWS aplinką. Būdami oficialiu AWS Consulting partneriu, galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą, kurį teikia mūsų AWS sertifikuoti ekspertai. Mūsų tikslas – išnaudoti visą turimą patirtį ir žinias, kad maksimaliai padidintume Jūsų investicinę Cloud grąžą.

Kaip galime prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės?

Jei tik pradedate naudotis AWS

  • Cloud architekto kompetencija
  • Migracija į AWS
  • AWS paslaugų tiekimas

Jei naudojate AWS

  • AWS našumo ir kaštų optimizavimas
  • Cloud architektūros Well-Architected Frameworks (WAF) vertinimas
  • AWS valdymas

Padėsime Jūsų verslui augti lengvai ir taupiai – nesvarbu, ar esate tik pradėję veiklą, startuolio stadijoje, ar turite tikslą plėstis. 

Kodėl verta rinktis Amazon Web Services (AWS)?

Plečiamumas

AWS suteikia galimybę naudotis automatiškai prie Jūsų plėtros prisitaikančius įrankius, tokius kaip AWS Auto Scaling and AWS Elastic Beanstalk. Didinkite arba mažinkite infrastrūkturos mastelį priklausomai nuo Jūsų poreikių.

Saugumas

Jokio nerimo dėl potvynio, gaisro ar elektros įtampos šuolių, galinčių kelti grėsmę Jūsų duomenims. AWS duomenų centrai yra prižiūrimi ir saugomi 24/7, bei specialiai suprojektuoti taip, kad duomenys išliktų absoliučiai saugūs bet kokiu atveju.

Globalumas

AWS infrastruktūra apima 96 pasiekiamumo zonas, išsidėsčiusias per 30 geografinių regionų visame pasaulyje. Paprasčiau tariant, Jūsų duomenims atsiras vietos bet kuriame pasaulio kampelyje, kad vartotojai galėtų patogiai naudoti Jūsų sprendimus.

Atitiktis

SOC 2, SOC 3, PCI DSS ir ISO 27001 – AWS turi šiuos atitikties sertifikatus, įrodančius, kad paslaugos ne tik atitinka, bet ir viršija įprastinius rinkos standartus.

Jūsų Cloud - modernesnis!

Atraskite lygių sau neturinčią AWS Cloud infrastruktūrą, kurioje visos paslaugos dedikuotos verslo sėkmei – išmėginkite skaičiavimus (EC2, Lambda), saugojimą (S3, EBS), duomenų bazes (RDS, DynamoDB) ir tinklo kūrimą (VPC, Direct Connect).

Sėkminga Jūsų skaitmenine transformacija pasirūpins Skaylink ekspertai.

Teikiame paslaugas atsižvelgdami į Jūsų verslo poreikius, todėl galime pasiūlyti specializuotus sprendimus. Skaylink pasirūpins kiekvienu aspektu, todėl galėsite miegoti ramiau ir išleisti mažiau – esame pasiekiami bet kuriuo paros metu, be jokių išeiginių.

Vytenis Sakalas
Skaylink pardavimų vadovas
vytenis.sakalas@skaylink.lt
+37068145007