Naujos kartos požiūris į duomenų saugojimą su Storadera ir Skaylink

Naujos kartos Cloud saugyklos patirtis su patikimu, pagal poreikius pritaikomu ir ekonomišku, S-3 suderinamumą turinčiu sprendimu

Tradiciniai vietos serverių sprendimai gali būti brangūs, nelankstūs ir neatsparūs lokalioms nelaimėms. Storadera ir Skaylink sprendžia šiuos iššūkius siūlydami visapusišką, pilnai valdomą Cloud saugyklos sprendimą, kuris supaprastina duomenų saugojimo, atsarginių kopijų darymo ir archyvavimo procesus, tuo pačiu užtikrindami optimalų saugumą, atitiktį reguliavimams ir efektyviausią kaštų panaudojimą.

Pagrindinės funkcijos ir privalumai

Ko gero, geriausia kaina rinkoje – tik 6€/TB. Jokių išėjimo mokesčių, paslėptų kaštų, baudų ar priemokų

Suderinamumas su dauguma atsarginių kopijų darymo ir archyvavimo sprendimų. Bei suderinamumas su S3.

Daugiau galimybių verslo augimui ir atitiktis teisės aktų reikalavimams

Tvarus sprendimas aplinkosaugos požiūriu, mažinantis įprastiniams vietos serveriams reikalingą elektros energijos suvartojimą

Visų Baltijos šalių patirtis: patikimas ir saugus, Estijoje sukurtas saugyklos sprendimas, kurį valdo patikimas Jūsų Cloud partneris iš Lietuvos. Paslaugos Latvijoje pradės veikti netrukus.

Lengvai saugokite, kurkite atsargines kopijas ir pasiekite visus svarbius failus bei duomenis nesirūpindami fizinių saugyklų priežiūra ar didelėmis viešojo Cloud saugyklos išlaidomis.

Pasitelkę Storadera Cloud saugyklos sprendimus su Skaylink, galite:
Ramiau miegoti, žinodami, kad Jūsų verslui svarbus duomenys yra talpinami saugioje vietoje.

Į Storadera saugyklą galite perkelti savo M365 kaupiamus duomenis (el. paštą, SharePoint, OneDrive ir t. t.), vietos serverių failo kopiją ar bet kuriuos kitus, Skaylink įdiegtas ir valdytas duomenų atsargines kopijas.

Mažiau išleisti „dėl visa ko“ saugomų duomenų talpinimui.

Suteiksime Jums saugią ir kaštams draugišką vietą, kurioje galėsite saugoti vaizdo stebėjimo kamerų įrašus, verslo dokumentų archyvus ar 5 metų senumo klientų fotosesijas.

Sumažinkite priklausomumą nuo vietos serverių ir lokalių nelaimių riziką.

Užuot pasikliovę vien vietiniais kietaisiais diskais ar serveriais, apsaugokite savo duomenis nuo tokių pavojų kaip gaisrai ar potvyniai, saugiai saugodami visus duomenis cloud erdvėje.

Pasinaudokite Skaylink patirtimi valdant ir atliepiant visus Jūsų Cloud saugyklos poreikius.

Leiskite mūsų profesionalų komandai pasirūpinti techniniais saugojimo aspektais tam, kad galėtumėte susitelkti į tai, ką darote geriausiai – plėtoti savo verslą.

Sutaupykite – mažiau išleisdami su aparatine įranga, programinės įrangos licencijomis ir vietinės saugyklos valdymu susijusiems reikalams.

Užuot švaistę pinigus brangiai įrangai ir techninei priežiūrai, panaudokite šias lėšas investicijoms į kitas savo verslo sritis – rinkodarą ar produktų kūrimą.

Pasinaudokite galimybe iš esmės pakeisti savo duomenų saugyklą, naudodami aukščiausios klasės Storadera Cloud sprendimus, kvalifikuotai valdomus su Skaylink kompetencijomis. Išbandykite saugią, efektyviai kaštus naudojančią ir veiksmingą saugyklą, pritaikytą Jūsų poreikiams.

Susitelkite į tai, kas iš tikrųjų svarbu – plėtoti verslą ir pranokti konkurentus. O mes pasirūpinsime, kad Jūsų failai ir duomenys būtų saugūs bei tvarkingai laikomi. Negana to, saugojimas atitinka reikalavimus ir yra draugiškas Jūsų kaštams!

Daugiau informacijos suteiks:
Vidmantas Mačiukėnas
Skaylink svarbių klientų vadybininkas
Tel. +37061204597
El.p. vidmantas.maciukenas@skaylink.lt

Daugiau jokių Cloud limitų! Išbandykite Storadera ir Skaylink sprendimą jau šiandien!