Kodėl Azure DevOps yra geriausias įrankis Jūsų programuotojams?

Net jei esate užkietėję AWS fanai!

Užsiregistruokite į NEMOKAMĄ asmeninę techninę konsultaciją, kaip kaip pritaikyti Azure DevOps praktikoje

Registracija

Peržiūrėkite mūsų neseniai vykusio praktinio seminaro turinį. Tai nieko nekainuos - tik truputį Jūsų laiko

Parsisiųskite

Išskirtinis techninis turinys DevOps inžinieriams:

Hands-On workshop'o vaizdo įrašas [EN] - jei nedalyvavote, peržiūrėkite ir pasivykite Žiūrėti
Azure Pipeline trumpas pristatymas [EN] Atsisiųsti
Azure DevOps – išsami įrankių apžvalga ir kaip jie gali įduoti Jūsų verslo sprendimams naują pagreitį Žiūrėti

Azure DevOps - moderni platforma Jūsų sprendimų vystymui

Azure DevOps yra software-as-a-service tipo platforma, kurią sudaro pilnas įrankių komplektas, ne tik įgalina patikimą kodo versijavimą, bet ir suteikia galimybę nepaprastai efektyviai valdyti visą Jūs sprendimų vystymo ir valdymo gyvavimo ciklą. Azure CI/CD (nuolatinio vystymo) įrankiai suteikia galimybę valdyti Jūsų infrastruktūrą kaip programinį kodą – jei moderni „Infrastructure as Code“ (IaC) koncepcija yra tai, kas žavi Jūsų programuotojus!

Nepaisant to, kad Azure DevOps rinkai buvo pristatytas 2018 m. spalį, jis nėra naujas vaikis DevOps žaidimų aikštelėje. Platformos tikra pradžia galima Visual Studio Team System, kuri buvo paleista ir pradėta naudoti dar 2006 m. Taigi galima drąsiai laikyti, kad Azure DevOps yra brandus produktas su daugybe funkcijų, turinčių vien >80 000 vidinių Microsoft vartotojų, o dabar rinkoje tikriausiai dar daugiau vartotojų.

Kitaip tariant, Azure DevOps yra visapusiška programinės įrangos sprendimų ir aplikacijų vystymo platforma su integruotu kodo versijavimu, problemų sekimu, kodo kokybės kontrole, taip pat CI/CD įrankiais, ir visa tai teikiama kaip paslauga. Azure DevOps leidžia komandoms planuoti darbą, bendradarbiauti kuriant kodą ir kurti bei diegti sprendimus. Ji skatina programuotojų komandos bendradarbiavimo kultūrą ir įgalina DevOps procesus, kurie suburia developerius, projektų/produktų vadovus ir suinteresuotus verslo asmenis tam, kad sprendimų vystymas būtų efektyvesnis ir jie greičiau galėtų būti pristatyti galutiniams vartotojams.

Skaylink DevOps komanda padės Jums prisijaukinti Azure DevOps – įdiegs, sukonfigūruos pagal Jūsų sprendimų vystymo procesą, apmokys programuotojus naudotis ir toliau valdys pačius Azure DevOps įrankius ir CI/CD procesus, kuriuos mums patikėsite.

Privalumai moderniems programuotojams

Universalūs CI/CD pipeline‘ai, palaikantys bet kokias programavimo kalbas, framework‘us, platformas ir Cloud tiekėjus

Kurkite, testuokite ir deploy'inkite Node.js, Python, Java, PHP, Ruby, C/C++ , .Net, Android, ir iOS aplikacijas. Dirbkite pasirinktuose platformose, būtų tai Linux, macOS ar Windows. Diekite sprendimus į Azure, AWS, GCP ar net į lokalią on-premise infrastruktūrą.

Galinga užduočių valdymo sistema su Kanban board'ais, backlog'ais, komandų dashboard'ais, prisitaikytomis ataskaitomis ir kt.

Jei prie projekto dirba kelios komandos, tos komandos turi efektyviai bendrauti ir bendradarbiauti. Azure board'ai užtikrina geresnį darbo eigos matomumą, leidžia susidoroti su backlog'ais ir taip pat užtikrinti savalaikę atskaitomybę ir skaidrumą.

Artefaktų valdymas naudojant Maven, npm, Python ir NuGet paketų kanalus iš viešųjų ir privačių šaltinių:

Azure Artefacts yra vienas iš Azure DevOps įrankių paketo plėtinių, padedantis kurti, host'inti, valdyti ir dalintis paketais visoje komandoje. Nepriklausomai nuo komandos dydžio, geografijos ir kultūrini skirtumų.

Neribota Cloud'inė GIT kodo saugykla jūsų viešosioms ir privačioms kodo repozitorijoms.

Galite neribotai (nors ir dešimtis ar šimtus kartų per dieną!) pull'inti, push'inti and commit'inti kodo pakeitimus šiose repozitorijose.

Testavimo planų rinkinys, skirtas dokumentuoti, valdyti ir vykdyti visus savo testų rinkinius ir testavimo planus.

Azure Test Plans palaiko universalių testų valdymo sprendimus, skirtus vartotojų patirties, priėmimo, saugumo testavimui tiek automatiniu, tiek rankiniu būdu. Tai suteikia jums visą įrankių rinkinį, skirtą atlikti išplėstinį end-to-end Jūsų sprendimų testavimą, užtikrinantį, kad jūsų sprendimai veiktų puikiai ir atitiktų visus reikalavimus.

Azure DevOps taip pat gali būti naudojamas trečiųjų šalių developmento įrankiams valdyti

Azure DevOps suteikia galimybę centralizuotai valdyti ir kitus patikusius trečiųjų šalių plėtinius, kas suteikia daug naudingų funkcijų. Su Azure DevOps vienoje vietoje galėsite valdyti ne tik Azure DevOps įrankius, bet ir trečiųjų šalių įrankius, pvz., JFrog, Rancher Updater ir daugelį kitų.

Vertės pasiūlymas verslui

Greitesnis sprendimų time-to-market su mažesnėmis investicijomis

Pateikite savo skaitmenizuotas paslaugas ir produktus į rinką žymiai greičiau, su mažesnėmis pastangomis, išlaidomis, rizikomis ir išvenkite varginančių „na, gal jau dabar galime paleisti?" klausimų.

Efektyvesnis programuotojų darbas ir greitesnė reakcija į verslo pokyčius

Ar kada nors jautėtės, kad visada kreipiatės į programuotojus netinkamu laiku? „Ne dabar, esame užsiėmę vienu ar kitu, galime įdiegti jūsų funkciją tik kito diegimo metu – po dviejų savaičių...", ir panašūs atsakymai dažnai dirgina ir demotyvuoja verslo inovatorius. Su Azure DevOps įgalintais programuotojais savo verslo poreikius ir naujas funkcijas galėsite įdiegti tą pačią dieną... ir net kelis kartus per dieną!

Mažiau galvos skausmų ir mažiau iššvaistyto brangaus programuotojų laiko

Jūsų verslui nebereikės sustoti programinės įrangos atnaujinimų ar naujų funkcijų diegimo metu, o programuotojams, produktų vadovams ir testuotojams nebereikės praleisti nakties biure diegiant, testuojant ir išpublikuojant sėkmingą (tikiuosi) funkcijų diegimą. Naudodami šiuolaikinius DevOps procesus ir įrankius galėsite atlikti visa tai darbo metu, o jūsų verslas veiks sklandžiai, net nepastebėdamas, kad kažkas nutiko. Vartotojai pastebės tik naujas funkcijas, ne "atsiprašome, šiuo metu naujiname sistemą, pabandykite vėliau" pranešimus.

Didesnis privatumas ir saugumas Jūsų kodui ir verslo procesams

Rankų darbas yra brangus ir žavi tada, kai kalbame apie gražų naują kostiumą, šveicarišką laikrodį ar net prabangų automobilį. Tačiau kai kalbame apie Jūsų verslo sprendimų prieinamumą ir saugumą – niekam nesinori švaistyti brangaus programuotojų laiko, tuo labiau rūpintis žmogiškomis klaidomis. Automatizuoti procesai klysta kur kas rečiau nei žmogus, o jo pigesnis valandinis mokestis yra daug palankesnis kai kalbame apie verslui vertės nekuriančius rutininius darbus. Skaylink įdiegtas ir valdomas Azure DevOps padės jums pasiekti, tai kad jūsų kodas būtų parašytas žmogaus, bet ištestuotas ir įdiegtas automatizacijos!

Sudomino! Kas toliau?

Dar nenaudojate Azure DevOps? Galbūt naudojate kokius nors senoviškus CI/CD įrankius, pvz., Jenkins, Bitbucket? O gal norite pamatyti, kaip Azure DevOps gali būti sujungtas ir sklandžiai dirbti su AWS? Jei į kurį nors iš šių klausimų atsakėte TAIP, užsiregistruokite čia, kad gautumėte NEMOKAMĄ asmeninę techninę konsultaciją, kaip (teisingai) pritaikyti Azure DevOps praktikoje.

Registruokitės konsultacijai