Hibridinio ir Multi-Cloud sprendimai

Hibridinio & Multi-Cloud strategija padės paprasčiau pasiekti apčiuopiamus rezultatus Jūsų verslui

Rinkitės Skaylink Hibridinio Cloud ir/ar Multi-Cloud sprendimus, kurie leis maksimaliai išnaudoti beveik neribotas Public Cloud galimybes ir aukšto privatumo bei mažos delsos privačios Cloud infrastruktūros privalumus, eliminuojant abiejų platformų pavienius trūkumus.

Požiūris “viskas arba nieko” migracijos į Cloud atveju dažnai užprogramuoja nesėkmę dar pačioje kelionės į Cloud pradžioje. Sėkmę lemia supratimas, kokią dalį sistemų ir duomenų verčiau valdyti vietoje, o ką galima drąsiai iškelti į modernią Public Cloud aplinką, kur moderniausios “cloud-native” paslaugos atveria galimybes, tiesiog neįmanomas lokaliai fizinei “on-premise” infrastruktūrai.

Public Cloud (ar net kelių Cloud tiekėjų – MultiCloud) ir Private Cloud sinergija leidžia turėti geriausia iš abiejų pasaulių. AWS, Azure, Google integruoti duomenų valdymo ir informacijos apdorojimo sprendimai gali užtikrinti nepriekaištingą Jūsų web ar kitų aplikacijų, duomenų analitikos ar verslo valdymo sistemų veikimą, leidžia lengvai ir greitai pasiekti el. paštą, dokumentus, tuo tarpu kritiškai svarbius ar daug užimančius CAD failus ar real-time verslo mašinų valdymo sistemas (pvz., SCADA) valdant iš vietinės “on-premise” infrastruktūros.

Pridėtinė vertė verslui

Duomenų privatumas

Užtikrinkite infrastruktūros pasiekiamumą ir Jūsų verslo veiklos tęstinumą, rezervines kopijas darydami į nutolusius Cloud duomenų centrus, kuriuose nelaimės atveju būtų galima atkurti jūsų infrastruktūros veikimą. Taip pat, sutaupykite antrinės duomenų saugyklas perkeldami iš vietos serverių į ženkliai pigesnes Cloud talpyklas.

Plečiamumas ir infrastruktūros vystymas

Public Cloud tiekėjų modelis “Pay-as-You-Grow” (liet. mokėk už tai, ką ir kiek naudoji) įgalina greitą ir efektyvų infrastruktūros plečiamumą pagal poreikį (pvz., reikšmingai paaugus vartotojų skaičiui), pagreitina inovacijų diegimo procesą (time-to-market), nes reikalingus resursus gaunate čia ir dabar, kai Jums jų reikia. Moderni Cloud aplinka prisitaikys prie Jūsų infrastruktūros apimčių. Augant verslo apimtis – su jomis augs ir infrastruktūra, t. y. mokėsite daugiau, mažėjant – mokėsite mažiau.

Nuo idėjos į rinką - vienas žingsnis

Jokių kompromisų – kurkite savo verslą internete, sistemas ar aplikacijas taip, kaip norite ir išsiskirtumėte iš konkurentų. Iš plataus spektro galimybių, kurias siūlo didieji Cloud paslaugų tiekėjai pasirinkite geriausiai Jūsų būsimos infrastruktūros poreikius atliepiančias “Cloud-Native” paslaugas, kurių niekada negausite naudojant nuosavus serverius (on-premises), pavyzdžiui, dirbtinis intelektas, besimokančios sistemos (Machine Learning), ar Function-as-a-Service (Funkcija, kaip paslauga).

Skaylink hibridinio ir multi-cloud sprendimai užtikrins galimybių persotintą ir infrastruktūros poreikius atliepiančią modernią jūsų sistemų ir duomenų aplinką su centralizuoto valdymo funkcijomis tiek “On-Premise”, tiek “Public Cloud” platformose.