JFrog – rimtas šuolis siekiantiems pergalės inovacijų lenktynėse

Universalus ir įvairiapusis DevOps sprendimas

End-to-end modelio DevOps platforma JFrog siūlo platų įrankių ir paslaugų pasirinkimą, leidžiantį automatizuoti aplikacijų kūrimo, testavimo ir diegimo procesą. Mažiau kasdienių, pasikartojančių užduočių – daugiau laiko inovacijoms. 

Skaylink padeda Jūsų programuotojų komandai prisijaukinti JFrog – tam, kad aplikacijų kūrimas taptų kuo labiau automatizuotas ir gerokai saugesnis. 

Kodėl verta rinktis JFrog?

Draugiškas Multi-Cloud aplinkai

JFrog DevOps platforma palanki neprisirišantiems prie vienos Cloud aplinkos. Jūsų DevOps’ai gali darbuotis bet kurioje iš jų – nuo viešojo Cloud, kaip AWS ar Azure, iki privačių, tokių kaip OpenStack ar VMWare.

Patikimi analitiniai duomenys

Kiekvieno DevOps aplinkoje atlikto veiksmo stebėjimas leidžia ateityje daryti duomenimis grįstus sprendimus, todėl darbas tampa produktyvesnis.

Nepertraukiamas CI/CD procesas

Šioje platformoje programuotojai gali išnaudoti visą automatizuotų CI/CD procesų potencialą.

Galimybės plėtrai

JFrog lengvai prisitaiko prie Jūsų veiklos pokyčių – nesvarbu, ar DevOps poreikiai mažėja, ar didėja.

Artefaktų valdymas

Nuo Docker images iki Helm charts – čia saugu laikyti ir valdyti visus įmonės DevOps artefaktus.

Atviro kodo pranašumai

JFrog yra atviru kodu paremta technologija, todėl Jūsų programuotojai turi galimybę šią platformą lengvai pritaikyti savo reikmėms.

Daugiau saugumo

Daugiau Jūsų DevOps saugumui dedikuotų funkcijų: role-based prieigos kontrolė, įvykių auditas ir pažangūs šifravimo sprendimai.

Pasitikite DevOps ateitį su JFrog

Greitesnis kūrimo procesas, trumpesnis produkto paleidimo į rinką laikas. Nuo procesų automatizacijos iki neribotų plėtros galimybių – JFrog padeda optimizuoti darbus ten, kur to labiausiai reikia.

 

Skaylink profesionalai ir JFrog padės Jūsų DevOps komandai tapti nepralenkiamais!