Visapusiškas saugumo sprendimas verslui!

Kai saugu iš esmės!

SOPHOS užtikrina kompleksinę IT ir Cloud infrastruktūros apsaugą.

Apie SOPHOS

Kelis dešimtmečius veikianti britų saugumo milžinė SOPHOS – vis ryškesnė žvaigždė pasaulio kibernetinio saugumo žemėlapiuose.
SOPHOS įgalina tiek fizinės, tiek virtualios Jūsų technologijų infrastruktūros saugumą nuo A iki Z, todėl vis labiau vertinama tiek viešojo sektoriaus, tiek verslo.
SOPHOS siūlo platų Cyber Security sprendimų spektrą, apimantį vartotojo kompiuterio (Endpoint),
mobiliųjų įrenginių, tinklo (Network), serverių ir Cloud saugumą.
Ugniasienės
Wireless apsauga
El. pašto saugumas
Web saugumo sprendimai
Duomenų šifravimo sprendimai
Serverių saugumas
Endpoint apsauga

„Skaylink – daugiausiai Sophos pardavimų padaręs Platinum partneris Baltijos šalyse 2022 metais, įrodęs aukščiausią kompetenciją diegiant tiek Endpoint, tiek Firewall sprendimus”,

sako Jaska Rantala, Sophos pardavimų vadovas Baltijos šalyse ir Suomijoje.

Sophos sprendimai verslui

Kompiuterių, serverių ir mobiliųjų įrenginių saugumui

Daugiametis lyderis „antivirusų“ rinkoje. Dirbtinio intelekto pagalba leidžia apsaugoti vartotojų kompiuterius ir serverius nuo kenkėjiškų programų (angl. malware) ir išpirkos reikalaujančių (angl. ransomware) tipo virusų, kurie užšifruoja kompiuteriuose ar tarnybinėse darbo stotyse pasiekiamus duomenis. Cryptoguard stebi sistemą ir blokuoja įtartinus procesus, kurie pradeda šifruoti duomenis.

Užsakyti

MDM (Mobile Device Management) tipo sprendimas, užtikrinantis duomenų apsaugą
ir leidžiantis mobiliaisiais įrenginiais naudotis saugiai tiek darbe, tiek ir po jo.

Itin konkurencinga kainodara ir paprastas valdymas.

Užsakyti
Tinklo apsaugai

Naujos kartos ugniasienės su specializuotais Xstream procesoriais šifruotam srautui. Skaidri kainodara organizacijoms, ieškančioms aukšto patikimumo (high availability) sprendimų, bet nenorinčių už licencijas mokėti dvigubai.

Užsakyti

Sprendimai darbuotojų edukacijai prieš kenkėjiško tipo laiškus. Būtent žmogiškasis faktorius būna dažniausias veiksnys, kodėl kenkėjiška programinė įranga patenka į organizacijos vidaus tinklą.

Užsakyti

Aukštos kokybės Wi-Fi įrenginiai. Tiesioginis jų valdymas iš Sophos Central ir komunikacija su kitais Sophos saugumo sprendimais užtikrina geresnę apsaugą ir bevieliame įmonės tinkle.

Užsakyti

El. pašto apsauga nuo brukalo (spam), duomenų viliojimo (phishing), išpirkos reikalaujančių (ransomware) tipo laiškų. Svarbios informacijos apsauga su duomenų šifravimo ir nutekėjimo prevencijos galimybėmis.

Užsakyti

Klientų atsiliepimai

„Sophos suteikia pilną apsaugos sprendimą (turnkey solution), pradedant nuo tinklo įrangos, baigiant "antivirusine". Kaina pasirodė itin draugiška, o ta pati konsolė net įmonės Wifi valdymui mažina galvos skausmą galvojant kaip apsisaugoti",
Tomas Tyla-Viskontas, Organizacijos plėtros vadovas

"Aukščiausius kokybės standartus keliame ne tik pas mus viešinčių klientų aptarnavimui, bet ir jų asmeninės informacijos saugumui. Todėl pasirinkome Sophos Firewall sprendimus, kurie leidžia užtikrinti patikimą tvarkomų duomenų apsaugą",

Rūta Pulkauninkaitė-Macikė, generalinė direktorė

Turite klausimų, drąsiai kreipkitės!

„Sophos – vienintelis gamintojas, kurio tiek Endpoint, tiek Firewall sprendimai atsidūrė naujausių Gartnerio kvadrantų dešinėje pusėje, kas reiškia absoliučią lyderystę ir vizionavimą. Verslas renkasi Sophos, nes siekiant turėti geriausią skirtingų lygių apsaugą nebereikia blaškytis tarp skirtingų gamintojų ir jų produktų. Klientai vertina ir tai, kad nebereikia gilintis į kelis skirtingus sprendimus ir konsoles, atkrenta jų valdymo ir integracijos su esamomis sistemomis klausimai“, Ervin Rizgelis, Skaylink pardavimo projektų vadovas.

Ervin Rizgelis
Skaylink pardavimo projektų vadovas
Phone: +370 615 14313
El.paštas: ervin.rizgelis@skaylink.lt