DevSecOps

DevSecOps - išbandytas būdas greitai ir efektyviai kurti ir valdyti programinę įrangą nesileidžiant į jokius kompromisus dėl saugumo

Įdiegtos DevSecOps praktikos leidžia greičiau ir saugiau prisitaikyti prie nuolat kintančių verslo poreikių ir pasiekti aukščiausią įmonės vystomos programinės įrangos saugumo lygį netrukdant savo programuotojų komandai!

Jei jau prisijaukinote DevOps įrankius ir procesus, dabar geriausias laikas pakelti savo požiūrį į dar kitą lygį – nuo DevOps iki DevSecOps, nes saugumo komponentai turi būti neatsiejama Jūsų vystomos programinės įrangos ir jos infrastruktūros dalis kiekviename žingsnyje. DevSecOps praktikos padeda paprasčiau susikalbėti už saugumą atsakingiems darbuotojams ir programuotojų komandai, kurie drauge dar ankstyvoje stadijoje gali lengvai identifikuoti pažeidžiamiausias vietas ir čia pat užkardyti galimas rizikas.

DevSecOps (kaip ir DevOps) yra mąstymo būdas, ne tik keičiantis Jūsų sprendimų infrastruktūrą, bet ir darbo principus, integruojant saugumą visose grandyse. Vietoj ilgo trūkumų ir problemų sąrašo, iš kurio neaišku nuo ko pradėti, Skaylink technikų komanda Jums padės identifikuoti svarbiausias sistemų spragas ir trūkumus, bei padės juos pašalinti.

Jei prireiks, pasitelksime patikimus partnerius Syntricks, kurie yra aukščiausios kompetencijos “Red Team Operations” ekspertai, galintys apsimesti blogiukais ir atlikti gilias infrastruktūros, aplikacijų kibernetinio pažeidžiamumo simuliacijas ir bandymus praktiškai naudojamose AWS ir/ar Azure aplinkose. Turėdami rezultatus įdiegsime moderniausias kibernetinio saugumo praktikas Jūsų infrastruktūroje.

Leiskite Skaylink profesionalams fundamentaliai perkalibruoti Jūsų požiūrį į DevSecOps, idant jau CI/CD praktikų ir proceso lygmenyse Jūsų vystomos programinės įrangos ir jos infrastruktūros saugumas būtų geresnis iš esmės.

Skaylink DevOps komanda padės Jums prisijaukinti DevSecOps – įdiegs, sukonfigūruos pagal Jūsų sprendimų vystymo procesą, apmokys programuotojus naudotis ir toliau valdys pačius DevSecOps įrankius ir CI/CD procesus, kuriuos mums patikėsite.

DevSecOps pridėtinė vertė verslui

Ženkliai geresnė Jūsų vystomos programinės įrangos sauga ir atitiktis

Atliekant nuolatinius automatizuotus ir integruotus saugos ir pažeidžiamumo testus bei vertinimus, paremtus pažangiausiomis praktikomis ir įrankiais, eliminuokite galimas grėsmes pačioje ankstyviausioje stadijoje. Taip užtikrinsite ir tai, kad kiekviename etape Jūsų infrastruktūra, aplikacijos ir sistemos atitiktų visus reglamentus.

Efektyvus ginklas nuo DDoS atakų

DevSecOps – visapusiška, 360 laipsnių saugumo ir atitikties vertinimo praktika, leidžianti pagerinti savo infrastruktūros apsaugą nuo išorinių grėsmių ir atlaikyti DDoS atakas.

Didesnis Jūsų programuotojų produktyvumas ir efektyvumas

Mažiau klaidų, sklandi komunikacija ir jokių galvos skausmų programuotojams leidžia užtikrinti spartesnius infrastruktūros plėtros ciklus ir aukštesnę paties kodo kokybę.

Greitesnis Jūsų sprendimų time-to-market

Savalaikė reakcija į incidentus, operatyvus klaidų identifikavimas, trūkumų eliminavimas ne tik padeda palaikyti nepriekaištingą infrastruktūros kokybę, bet leidžia be baimės paleidinėti atnaujintas versijas į rinką, neabejojant, kad saugumo spragos gali paveikti vartotojus ar bloginti jų patirtį.

DevSecOps kultūra, o tiksliau pritaikyti įrankiai ir procesai, užtikrina, kad infrastruktūros klaidos bus išgaudytos iki vartotojams su jomis susiduriant.