Socialiai atsakingi, todėl sėkmingi!

Ką mums reiškia būti socialiai atsakingais?

Saugoti aplinką. Dalintis sukaupta patirtimi. Skatinti šalies augimą.

Būdami Cloud paslaugų lyderiais Europoje, sau kasdien keliame aukščiausius reikalavimus. Ne išimtis ir socialinė atsakomybė, kurios siekiame kiekviename žingsnyje.

Sėkmingi esame tiek, kiek darni ir harmoninga mus supanti aplinka. Todėl visomis jėgomis stengiamės tą aplinką padaryti patogią, bet ilgaamžę, naudingą ir ateities kartoms. O su teisingai sukalibruotais moraliniais kompasais kelias sėkmės link – tiesus.

Kasdien ieškome būdų, kaip savo veiksmus paversti dar tvaresniais, tausojančiais gamtą. Klientams siūlydami sprendimus išnaudojame žaliosios energijos teikiamas galimybes, o biuruose vengiame perteklinių ir miškams grėsmę keliančių popierinių dokumentų. Tikime, kad prie aplinkos išsaugojimo galime prisidėti kiekvienas iš mūsų – tai daryti skatiname ir savo Klientus.

Čia, Skaylink, vadovaujamės principu, kad kiekvienas iššūkis yra galimybė augti. Gerbiame ir skatiname kiekvieno iš darbuotojų norą tobulėti, mokytis, nes už kiekvienos sėkmės istorijos pirmiausia yra žmogus. Mus žavi kitoniškumas, gebėjimas mąstyti nestandartiškai, todėl savo komandoje skatiname kultūrinę įvairovę ir lyčių lygybę.

Mus vienija įsitikinimas, kad tik nuolatos tikrindami savo galimybių ribas, galime kasdien nuveikti daugiau vardan kitų. Mus vienija sportas. Esame ištikimi triatlono gerbėjai, nes jame atsiskleidžia geriausios visų komandos narių savybės. Didžiuojamės galėdami remti jaunus, perspektyvius sportininkus, kurių gretose ir mūsų darbuotojai.

Esame atsakingi už šalies, kurioje galime augti ir tobulėti, gerovę. Mums svarbu, kad čia gyventi gera būti visiems, o tėvynės vardas peržengtų geografines ribas. Todėl prisidedame prie Lietuvos įvaizdį pasaulyje formuojančių žmonių ir remiame Benediktą Vanagą žinomiausiose pasaulio lenktynėse – Dakare.

Skaylink – šiandien prisiimame atsakomybę už rytojaus pasaulį, todėl čia ir dabar, konkrečiais darbais stengiamės kurti aplinką, kurioje yra vietos ateičiai.

Darbuotojui ir Komandai
 • Kuriame sveiką, saugią, nediskriminuojančią darbo aplinką, užtikriname lygias teises ir vienodas galimybes, netoleruojame smurto, priekabiavimo, diskriminacijos, žmogaus teisių pažeidimų.
 • Sudarome sąlygas bei remiame darbuotojų profesinių kompetencijų augimą, palaikome siekiant asmeninių tikslų.
 • Rūpinamės savo darbuotojų fizine sveikata pasirūpindami ergonomiška darbo aplinka, sveikais užkandžiais, skatiname fizinio aktyvumo veiklas, propaguojame sveiką gyvenimo būdą.
 • Skatiname profesinio ir asmeninio gyvenimo balansą.
 • Rūpinamės darbuotojais suteikdami sveikatos draudimą.
 • Rūpinamės savo darbuotojų psichine sveikata.
 • Papildomai investuojame į darbuotojų motyvaciją.
Klientams ir partneriams
 • Siūlydami savo klientams Cloud sprendimus ne tik taupome resursus, bet ir padedame savo klientams veikti efektyviau, uždirbti daugiau ir jaustis saugiau.
 • Cloud paslaugas teikiame iš tvarių ir ekologiškų duomenų centrų, kurie naudoja atsinaujinančių energijos šaltinių pagamintą energiją.
 • Bendradarbiaujame ir palaikome savo partnerių draugiškas aplinkai iniciatyvas. Lenovo kompensuoja CO2 emisiją, susidariusią gaminant, transportuojant įrenginius, įskaitant jų penkerių metų naudojimo ciklą. Visos lėšos skiriamos Jungtinių Tautų inicijuotiems Klimato kaitos projektams.
 • Kai kurios verslo kelionės automobiliu ar lėktuvu tampa nebeaktualios dėl skaitmeninės infrastruktūros bei nuotolinio darbo galimybių, o tai leidžia sumažinti CO2 išmetimą į aplinką. Siekdama suderinti maksimalų lankstumą su ekologiškumu, „Skaylink” kuria šiuolaikines mobilumo koncepcijas.
 • Savo komandoje turime aukštos kompetencijos kolegų iš Ukrainos bei kitų šalių, kurie dirba su Lietuvos ir užsienio projektais.
 • Tiek kasdieniame darbe, tiek teikdami paslaugas prioritetu renkamės tvarius, gamtai neutralius komponentus bei tiekėjus.
 • Saugome save ir klientus. Mūsų veikla drausta vieno milijono vertės Lloyds draudimu.
Aplinkai ir gamtai
 • Šiuo metu apie 30% sunaudojamos elektros energijos biuruose sudaro ekologiška elektros energija, gaunama iš atsinaujinančiosios energijos šaltinių – saulės, vėjo ir vandens. Esame išsikėlę tikslą per 5 metus tapti tik žaliosios energijos vartotojais.
 • Skatiname atsakingą plastiko vartojimą, todėl nevartojame vandens plastiko pakuotėse, skatiname darbuotojus rūšiuoti susidariusias atliekas.
 • Vengiame perteklinio popieriaus vartojimo skaitmenizuodami kasdienius procesus.
 • Savo veikloje renkamės aplinkai draugiškus technologinius sprendimus. Vienas pavyzdžių – DATA INN duomenų centras. Modernūs duomenų centro techniniai sprendimai, trijų pakopų vėsinimo sistema, kuriai Lietuvos klimatas didžiąją laiko dalį leidžia sistemą vėsinti aplinkos oru (angl. Free cooling) bei jo eksploatavimo patirtis užtikrina aukštą energetinį efektyvumą – PUE (angl. Power Usage Effectiveness), o energijos sunaudojimo rodiklis yra vienas žemiausių regione.
 • Biuruose Įdiegti inovatyvūs energiją tausojantys sprendimai, apimantys energetiškai efektyvius šildymo, vėdinimo ir vėsinimo bei apšvietimo sprendimus.
 • Atsakingai žiūrime į technikos utilizavimo procedūras, laikomės visų numatytų aplinkosaugos reikalavimų. Drauge su savo partneriu Lenovo aktyvia siūlome atpirkti įrangą iš klientų po 3 metų ir ją utilizuoti.
 • Turime ambiciją iki 2030 metų naudojamą serviso skyriaus transportą pakeisti pilnai elektrinėmis transporto priemonėmis.
 • Šiltesniu metų laiku savo darbuotojus skatiname judėti ekologiškomis transporto priemonėmis – dviračiais, paspirtukais. Buruose turime specialias erdves jiems laikyti. Visuose biuruose Lietuvoje yra bent po 2 bendro naudojimo ekologiškas transporto priemones.
Visuomenei ir valstybei
 • Prisidedame prie Lietuvos garsinimo pasaulyje. Remiame Benedikto Vanago misiją Dakare, savarankiškų keliautojų misijas į NordCap, sportininkus, dalyvaujančius Olimpinėse žaidynėse ir kitose Lietuvą garsinančiose iniciatyvose.
 • Investuojame į vaikų ir jaunimo fizinio judumo iniciatyvas. Remiame triatlono komandą „BTT“, kurioje vaikai ir paaugliai pradeda profesionalių sportininkų karjerą.
 • Mūsų komandos nariai nemokamai veda paskaitas ir seminarus, skirtus padėti jauniems žmonėms rinktis ateities profesijas, susijusias su technologijomis.
 • Prisidedame prie iniciatyvų, padedančių dar mokyklos suole išmokti programuoti.
 • Mūsų komandos nariai aktyviai veikia Lietuvos Šaulių sąjungos veikloje.
 • Esame dėmesingi ir prisidedame prie vakarų demokratines vertybes puoselėjančių iniciatyvų. Darbuotojams, kurie yra visuomeniškai aktyvūs, suteikiame laiko veikti. Didžiuojamės, kad mūsų biure pirmąją Ukrainos karo dieną gimė iniciatyva „Laisvė šviečia“ į gatves palaikyti Ukrainos išvedusi dešimtis tūkstančių žmonių. Nes Ukrainos saugumas yra mūsų saugumas.
 • Finansiškai remiame organizacijas, padedančias Ukrainai, taip pat darbuotojų inicijuotas paramos iniciatyvas, skirtas padėti ukrainiečių šeimoms.
 • Plėtojame ryšius su Kauno Technologijos Universitetu bei kitomis švietimo institucijomis, dalinamės gerąja patirtimi ir žiniomis, priimame studentus atlikti praktiką ir sudarome sąlygas įsidarbinti.

Atitiktis ir bendrieji socialiniai atsakingo verslo standartai

JOKIO POPIERIAUS

Paslaugų teikimui naudojame tik elektroninius dokumentus.

ĮRANGOS STANDARTAI

Paslaugų teikimui naudojame kompiuterinę įrangą, atitinkančią EU EucoLabel, Nordic Swan, Blue Angel arba kitą, lygiavertį standartą.

ENERGIJA

Duomenų centre, kur laikomi klientų duomenys, naudojama elektros energija, kurios 100% yra pagaminama iš atsinaujinančių energijos išteklių (AEI).