Migracija į AWS

Pasitelkite neribotas AWS galimybes savo infrastruktūros plėtrai ir verslo sėkmei

Didžiausias pasaulyje Cloud paslaugų tiekėjas AWS įgalina turėti ypač lanksčią, pagal poreikius lengvai plečiamą ir saugią infrastruktūrą.
Migracijos partneriu pasirinkite “Skaylink” ir “apsigyvenkite” Cloud’e be įprastų nesklandumų bei persikraustymo streso, su kuriuo susiduria visi, neturėję praktinės migracijos patirties.

Padidinkite savo produktyvumą ir infrastruktūros efektyvumą, nes AWS užtikrina beprecedentį Cloud infrastruktūros atsparumą ir sistemų lankstumą pagal poreikius augti arba mažėti.

“Skaylink” AWS infrastruktūros administravimo (trumpiau – CloudOps) komanda Jūsų infrastruktūrą, aplikacijas, duomenis migruos vadovaudamasi savo realia patirtimi ir pažangiomis metodikomis, todėl greitai ir sklandžiai. Pasirūpinsime ir bendra Jūsų Cloud strategija, pagrindiniais saugos, atitikties (pvz., GDPR, PCI DSS ir kt.) reikalavimais bei suformuosime duomenų rezervinių kopijų darymo bei atkūrimo politiką.

“Skaylink” grupės lygmenyje esame vieni pirmųjų AWS Advanced Consulting partnerių: Vokietijoje – dar nuo 2014 metų. Lietuvoje oficialiu AWS partneriu esame nuo 2020 m. Skaičiuojame daugiau nei ketverius metus praktinės AWS saugumo patirties (AWS Security Competency Partner) vokiškai kalbančiose šalyse.

Ir iš tiesų, “Skaylink” turi rinkoje neprilygstamą AWS žinių ir kompetencijų portfelį: daugiau nei 20 AWS Professional ir Security sertifikatų bei 70 AWS Associate sertifikatų. Tai ne pabaiga.

Šią patirtį įdarbiname siekdami užtikrinti inovatyvius ir tvarius sprendimus daugiau nei 700 klientų visame pasaulyje.

Pridėtinė vertė verslui

Mažesnės išlaidos

Gerai suplanuota ir įgyvendinta migracija į AWS taupo Klientų pinigus ir laiką. “Skaylink” CloudOps komanda parenka tinkamas, Kliento infrastruktūros poreikius atliepiančias AWS paslaugas ir jų konfigūracijas, atlieka migruojamų sistemų optimizavimą, kas įprastai leidžia Klientams mėnesines sąskaitas sumažinti iki 30%. Jei Klientas sutinka atlikti būtinuosius sistemų architektūros pakeitimus, taupyti jis gali iki 50% mėnesinių kaštų, kas finansinių metų bėgyje sudaro įspūdingas sumas ir labai patinka finansų vadovams bei Kliento valdybai.

Daugiau saugumo

Migracija į AWS – ekonomiškas sprendimas mažinti kibernetinių atakų riziką. Pasitelkite integruotus Cloud-Native saugumo įrankius, kurie yra specialiai sukurti įvairioms Cloud aplinkoms. Integruojant juos jau infrastruktūros projektavimo ir diegimo etapuose galite efektyviai apsaugoti savo sistemas ir duomenis Cloud’e.

Daugiau. Mažiau. Kaip reikia.

AWS aplinkoje savo infrastruktūrą (tinklą, duomenis, saugumo parametrus) galite horizontaliai plėsti tiek, kiek reikia. Atitinkamai, pagal poreikius mažinti.
“Skaylink” DevOps komanda padės modernizuoti, pertvarkyti Jūsų verslo aplikacijas taip, kad efektyviai išnaudotumėte konteinerizacijos bei Cloud paslaugų galimybes savo verslui.

Sklandus migracijos procesas Paslauga pagrįsta AWS Cloud Adoption Framework'u (CAF)

Vertinimas ir pokyčių modeliavimas

“Skaylink” CloudOps komanda atliks giluminį Jūsų turimos infrastruktūros vertinimą, įskaitant apkrovas, integracijas, sąsajumą. Padėsime atpažinti stipriąsias puses, sumodeliuosime galimas alternatyvas, kaip patobulinti sistemas, kad jos neštų daugiau pridėtinės vertės verslui.

Derinimas, planavimas, testavimas

Parengsime ir suderinsime pažangias praktikas atliepiančią migracijos strategiją ir planą, kuriame aptariami konkretūs migracijos metodai, galimos išlaidos ir terminai. Prieš migraciją paruošime AWS aplinką pagal Jūsų infrastruktūrai reikalingus parametrus, išbandysime visas konfigūracijas.
Toliau padėsime Jūsų Komandai priprasti prie naujos darbo erdvės, išbandyti AWS aplinkas praktiškai. Tai nieko sudėtingo, tik reikia patirties, kuria pasidalinsime.

Startuokite, migruokite, plėskite pagal rekomendacijas

Migravimą į AWS atliksime rankiniu arba automatizuotu perkėlimo “lift-and-shift” būdu. Idant užtikrintume sklandų „go-live” procesą, kiekviename žingsnyje atliksime išsamius testavimus. Perkėlus infrastruktūrą pateiksime tolesnes rekomendacijas – kaip užtikrinti, kad Jūsų verslas gautų maksimalią naudą iš AWS. Migracija – tai tik pradžia Jūsų įsimintinos kelionės AWS’e!

Aktualu naujiems verslams, startuoliams ir planuojantiems migruoti į AWS! AWS investuoja į perspektyvius startuolius ir į migruoti norinčių naujų Klientų patirtį AWS'e, todėl yra galimybė turėti 0 EUR mėnesinę sąskaitą už AWS resursus Jūsų infrastruktūrai ar AWS paslaugų išbandymui (Proof-of-Concept).
Susisiekite su mumis ir sužinokite, ar atitinkate kriterijus.

Daugiau produktyvumo ir koncentracijos į tiesioginius verslo tikslus. Mažesnės išlaidos. Geresnis miegas ir mažiau streso. Ką jau kalbėti apie sumažėjusias prastovas. Pasirinkite “Skaylink” savo migracijos partneriu ir galite būti tikri, kad šuolis į AWS bus ne tik nauja pradžia, bet ir atvers daugiau galimybių Jūsų verslui.