Visas fokusas į kliento darbo vietą ir periferiją nuo A iki Z

Nepaprastoje Jūsų skaitmeninės transformacijos kelionėje leiskite mums motyvuoti ir branginti Jūsų didžiausią turtą – Jūsų darbuotojus!

Teikdami valdomas IT paslaugas, mes užtikriname, kad Jūsų technologijų infrastruktūra veiktų nepriekaištingai – tai geriausia patirtis Jūsų darbuotojams, priemonė jų efektyvumui ir produktyvumui skatinti.

Vystykite savo IT

Teikdami valdomas IT paslaugas, siekiame, kad Jūsų IT infrastruktūra veiktų nepriekaištingai bei efektyviai, užtikrintų Jūsų verslo duomenų saugą, motyvuotų ir didintų produktyvumą, kasdien pozityviai stebintų Jūsų komandą.

Ieškote, kas pasirūpintų Jūsų IT infrastruktūra?

Kurkite modernias darbo vietas

Skaylink nuo A iki Z pasirūpins visais modernios darbo vietos atributais, idant Jūsų darbuotojai turėtų visus įrankius įgyvendinti tiesioginius verslo tikslus ir būtų Jūsų kasdienės sėkmės dalininkais.

Tiems, kam reikia pasirūpinti jų darbo vietomis

Vystykite savo IT infrastruktūrą

Daugiau našumo | Nepriekaištingas veikimas | Patikimumas | Saugumas | Kaštų optimizavimas

Pagerinkite savo IT infrastruktūrą

Su Skaylink pakylėkite savo IT infrastruktūrą į kitą lygį. Nuo strategijos ir planavimo, IT inventorizacijos ir audito ar IT saugumo vertinimo, iki modernios IT architektūros įgyvendinimo.

Valdykite savo IT infrastruktūrą

Su Skaylink pagalba apsaugokite savo verslo duomenis, optimizuokite IT kaštus ir resursus, valdykite prieigas ir operacijas, užtikrinkite veiklos tęstinumą, naudokitės profesionalų pagalba pagal poreikį, gaukite efektyvias. konsultacijas bei turėkite optimaliai sukalibruotą IT infrastruktūrą ir kontroliuokite IT išlaidas

Skubi pagalba 24/7
Duomenų saugumo ir veiklos tęstinumo užtikrinimas
Proaktyvi priežiūra ir profilaktika

Kurkite modernias darbo vietas

Saugus darbas iš namų | Darbuotojų pasitenkinimas | Daugiau našumo | Verslas, pastiprintas technologijomis

Įgalinkite savo darbuotojus sėkmei

Skaylink pasirūpins kokybišku Jūsų darbuotojų darbu iš namų, saugesnėmis darbo vietomis, efektyvesniais bendravimo ir bendradarbiavimo sprendimais, geresne darbuotojų patirtimi bei užtikrins sumanų duomenų valdymą, procesų automatizavimą ir šiuolaikišką techninę bei programinę įrangą.

Inovuokite pasitelkdami efektyvesnę IT infrastuktūrą

Skaylink padės Jums įvertinti savo IT efektyvumą ir brandą, atlikti efektyvų technologijų ir kaštų planavimą, pasirengti migravimui į Cloud ir/ar Hibridinę infrastruktūrą. Su Skaylink pagalba galėsite turėti pažangią IT infrastruktūrą, aukščiausio patikimumo technologiją ir veikiančius IoT sprendimus.

Vertės pasiūlymas Klientams

Aukščiausias darbuotojų pasitenkinimas 10/10

taip dauguma Skaylink klientų vertina tiek verslo poreikius atliepiančių įrangos modelių, tiek programinės įrangos paketų pasiūlymus, bei nuolat stebisi, kaip greitai veikiame nuo užsakymo iki galutinio pristatymo klientui

#IšleiskMažiau
#UždirbkDaugiau

Saugesnė kritinė informacija ir darbo vietos >5M Eur

tiek jau sutaupėme savo Klientams, eliminuodami kibernetinės saugos ir duomenų nutekėjimo rizikas.

#MiegokRamiau

Greita pagalba bet kuriuo paros metu 24/7

pasirūpinsime Jūsų IT paslaugomis, reikalingomis Jūsų verslui važiuoti nesustojant

#MiegokRamiau

Mažesnės išlaidos IT Infrastruktūrai 20%-30%

vidutiniškai tiek sumažiname IT kaštus po kiekvienos mūsų atliekamos IT inventorizacijos ar nedidelio audito, neskaitant kitų papildomų naudų, kaip pvz., duomenų saugumo padidinimo galimybių

#IšleiskMažiau