spalio 28, 2020

Aviacijos milžinė IT infrastruktūros valdymą patikėjo BTT

Estijos orlaivių techninės priežiūros bei remonto paslaugas teikianti bendrovė Magnetic MRO savo tinklo IT infrastruktūros priežiūrą patikėjo išimtinai lietuviško kapitalo valdomų Cloud ir IT paslaugų bendrovei BTT Group, sėkmingai veikiančiai daugiau nei dešimtmetį.

Pasak BTT Group vadovo Donato Zavecko, bendrovė turi patirtį dirbant su aviacijos industrijos įmonėmis, tačiau partnerystė su Magnetic MRO pagal darbų apimtį yra pati didžiausia. Vis dėlto, remiantis per daugiau nei dešimt veiklos metų sukaupta patirtimi, įmonė žino, kokių sprendimų reikia aviacijoje ir kurie jų – tinkamiausi.

„Rinkoje mus atpažįsta kaip veržlią ir ambicingą valdomų IT ir Cloud paslaugų komandą, kuri geba apjungti gerąsias praktikas sprendžiant kompleksines klientų technologijų infrastruktūrų problemas. Šiuo metu ypač populiarėja vadinamoji SPOC (Single point of contact) paslauga, kuria BTT Cloud klientai patogiai gali naudotis jau kurį laiką. Klientai mus vertina ne tik dėl kokybės ir lankstumo, tačiau ir už tai, kad BTT Cloud turi reikalingas kompetencijas objektyviai įvertinti kliento infrastruktūros būklę. Partnerystės pradžioje atliekame IT auditą arba IT infrastruktūros efektyvumo vertinimą, kurio išvados leidžia priimti argumentuotus sprendimus dėl esamos infrastruktūros skaitmenizavimo, kritiškų programų apsaugos, paslaugų perkėlimo į  aukštesnį IT lygį, resursų optimizavimo ir pan. Šią praktiką pritaikysime ir bendradarbiaujant su Magnetic MRO,“ sako Donatas Zaveckas.

Rolandas Dirgėla, Magnetic MRO informacinių technologijų departamento vadovas, teigia, kad BTT Cloud kaip partneris pasirinktas neatsitiktinai.

„Iki šiol BTT Cloud rūpinosi Magnetic MRO atstovybės Vilniuje IT infrastruktūra, tačiau šiemet, pandemijos akivaizdoje, supratome, kad turime dar greičiau žengti skaitmenizacijos keliu. Esame tikri, kad mūsų pasirinkti partneriai padės šį tikslą pasiekti.“

BTT Group diegia kompleksinius Cloud ir IT infrastruktūros sprendimus klientams Lietuvoje ir visame pasaulyje.