CI/CD praktikų diegimas

Programinei įrangai kurti nepakanka kirvio ir plaktuko!

Leiskite patyrusiems ir sertifikuotiems Cloud ekspertams integruoti visapusišką end-to-end CI/CD pipeline’ą į Jūsų verslo vystymo procesą. Turėsite daugiau laiko kurti, reikės mažiau pastangų debug’inti.

Skaylink naudoja aukščiausios klasės, rinkos patikrintus įrankius, tokius, kaip GitLab, Azure DevOps, AWS įrankius, CloudFormation, Terraform ir t.t. todėl įdiegti CI/CD pipeline’ai padės pasiekti aukštesnių Jūsų produktų kokybės standartų.

Kurkite, išbandykite ir paleiskite kodo atnaujinimus greičiau nei kada nors galėjote įsivaizduoti. Valdykite pokyčių atnaujinimą naudojant kokybiškai sukonfigūruotą ir automatizuotą CI/CD pipeline’ą.

Paslaugos teikimo eiga

Vertinimas ir pasiruošimas

Skaylink DevOps komanda įvertins Jūsų programuotojų naudojamus įrankius ir patį vystymo procesą. Jei savo sprendimų programavimą esate patikėję trečiosioms šalims, nesijaudinkite, mes žinome, kaip kokybiškai dirbti tiek su vidinėmis komandomis, tiek su išoriniais partneriais – programuotojų kompanijomis.

CI/CD pipeline'o diegimas

Supažindinsime Jūsų programuotojus su geriausiomis nepertraukiamo vystymo CI/CD praktikomis ir įrankiais, bei pritaikysime juos pagal Jūsų procesą, atliepiantį specialius poreikius. Užtikrinsime, kad kiekvienas CI/CD procesas ir instrumentas tarnautų Jūsų organizacijos tikslams.

Valdymas ir kontrolė

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad Jūs išliktumėte kontroliuojantys savo sprendimų vystymo procesą. Todėl mes įtrauksime ir apmokysime Jūsų komandą ir leisime jiems įgyvendinti nedidelius pakeitimus, valdyti kodo ir versijų valdymo repozitorijas, integruoti ir validuoti kodo pakeitimus skirtingose aplinkose ir/ar platformose. Jei reikės mūsų pagalbos, mes greitai reaguosime ir suteiksime praktinę pagalbą bet kuriame kodo kūrimo ciklo etape.

Migravimas

Kai Jūsų CI/CD procesai ir pipeline’ai bus sukonfigūruoti, išbandyti ir Jūsų komanda bus pasiruošę jais naudotis, perkelsime visas Jūsų ankstesnes versijas ir išleidimo konfigūracijas iš anksčiau naudotų platformų, tokių kaip Jenkins, Teamcity ar kitų į GitLab, AWS ar Azure DevOps platformas.

Kai perkelsime Jūsų sprendimų vystymą į naują lygį, mes toliau būsime šalia. Neliksite vieni su nauju procesu ir naujų įrankių rinkiniu, mes jį galime valdyti už jus ir toliau padėti Jūsų komandai teikdami valdomas DevOps paslaugas, sukurtas tam, kad jūsų development'o komanda dirbtų našiau ir turėtų daugiau laiko savo tiesioginėms pareigoms.

Rinkitės tarp Azure DevOps, AWS CI/CD ar GitLab platformų, o jei norėsite, galėsime sukurti ir hibridinį sprendimą. Jūsų produktyvumas šaus į neregėtas aukštumas.