Darbo vietų valdymas

Moderni darbo vieta - sėkmingo verslo atributas!

Ar darbo vieta gali padidinti darbuotojo produktyvumą ir motyvaciją? Žinoma! Patikėkite savo darbo vietų valdymą Skaylink profesionalams ir būkite tikri, kad darbuotojai geriausių rezultatų ir Jūsų verslo tikslų sieks modernioje aplinkoje.

Transformuokite kompiuterizuotas darbo vietas taip, kad jos būtų patrauklios ir patogios hibridiniam darbo modeliui – darbui per nuotolį, iš namų ar biure. Pagrindinis modernios darbo vietos faktorius – integralumas. Pasirūpinsime, kad Jūsų darbuotojai galėtų naudotis visomis biuro įrangos ir verslo programinės įrangos galimybėmis. Skaylink technikų komanda sukalibruos Jūsų “bolidus” taip, kad visada būtumėte žingsniu priekyje.

Modernios darbo vietos valdymo paslaugos apima:

Įrangos priežiūra ir valdymas

Šiuo metu Skaylink prižiūri ir valdo daugiau nei 6900 kompiuterinių darbo vietų vien Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Rūpinamės klientų stacionariais, nešiojamais kompiuteriais, išoriniais įrenginiais biure ir už jo ribų bei visa reikalinga programine įranga.

Pagrindinis tikslas – užtikrinti, kad visa Jūsų verslo technologijų infrastruktūra veiktų stabiliai, kokybiškai ir be pertraukų. Kad kiekvieną dieną Jūsų darbuotojai galėtų koncentruotis į tiesioginius veiklos tikslus ir nepatirtų laiko nuostolių dėl neveikiančios įrangos ar stringančių operacijų – pavyzdžiui, nepasiekiamas spausdintuvas.

Klientų iššūkius valdome “Vieno langelio principu”. Už Jūsų patirtį atsakingas Paslaugų vadovas, gerai įsigilinęs į praktinius Jūsų infrastruktūros veikimo principus, darbo praktiką ir naudojamų technologijų turinį padės ir patars bei operatyviai spręs kylančiais problemas.

Dedikuoti Paslaugų vadovai ne tik padeda kasdien kokybiškai valdyti savo infrastruktūrą, bet teikia proaktyvias rekomendacijas dėl galimų rizikų, Jūsų technologijų spragų, todėl visada turėsite galimybę palengva transformuoti savo infrastruktūrą taip, kad ji atitiktų laikmečio dvasią.

Paslaugą sudaro:

Proaktyvi kompiuterinių darbo vietų ir periferinės įrangos priežiūra vietoje ir per nuotolį

Darbo vietų paruošimas naujiems darbuotojams

Operatyvus gedimų valdymas

Programinės įrangos konfigūravimo ir valdymo paslaugos

Dedikuoto Paslaugų vadovo konsultacijos

Kitos paslaugos pagal kliento poreikius

Programinės įrangos valdymas

Dirbkite sklandžiai ir be jokių trikdžių, neleiskite programinei įrangai lėtinti Jūsų darbo tempo. Skaylink užsakys ir suvaldys Jums reikalingos programinės įrangos licencijas, kad jos maksimaliai atitiktų poreikius ir sumažins jautrios informacjos praradimimo riziką.
Beje, mes įdėmiai stebime nenaudojamos programinės įrangos apimtis, todėl padėsime gerokai sumažinti išlaidas.

Paslaugą sudaro:

Programinės įrangos inventorizacija ir valdymas

Programinės įrangos diegimas arba pašalinimas

Programinės įrangos licencijų užsakymas ir atnaujinimas

Programinės įrangos konfigūravimas, kad Jūsų darbuotojai galėtų dirbti efektyviau

Programinės įrangos trikdžių šalinimas

Operacinės įrangos valdymas

Praktinę patirtį, reikalingas Windows ir Linux kompetencijas, patvirtintas sertifikatais, turintys Skaylink technikai diegia ir konfigūruoja operacines sistemas klientų serveriuose.

Paslaugą sudaro:

Operacinių sistemų diegimas ir optimizavimas

Pakeitimų ir papildomų funkcijų diegimas

Gamintojo operacinių sistemų palaikymas, stebėjimas ir savalaikis atnaujinimų diegimas

24/7 techninė priežiūra ir pagalba

Produktyvumo ir bendradarbiavimo sprendimai

Maksimaliai išnaudokite Microsoft programinės įrangos Microsoft365 ir Office365 galimybes ir įgalinkite komandą dirbti sklandžiai ir efektyviai.

Skaylink turi Microsoft partnerio statusą praktiškai visose MPN kompetencijų reikalaujančiose srityse.

Skaylink grupės lygmenyje esame pirmieji FastTrack partneriai Europoje – tai garantuoja, kad daugiau nei 150 sertifikuotų Microsoft ekspertų gali teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Įdiegsime visą reikalingą programinę įrangą ir svarbiausia, apmokysime Jūsų Komandą dirbti su ja išnaudojant visą įrangos potencialą ir funkcijų spektrą.

Pagrindinė Office 365 programinė įranga verslui
Microsoft Teams

Online susitikimai ir renginiai, vaizdo skambučiai, saugūs pokalbiai ir visa verslo informacija (dokumentai, vaizdo failai, prezentacijos ir kt.) vienoje vietoje

SharePoint

Įrankis saugiai dalintis jautria verslo informacija, dokumentais, kartu juos ruošti, redaguoti, pildyti ar komentuoti.

Microsoft Outlook

Patogiausias el. pašto įrankis rinkoje, leidžiantis ne tik patogiai valdyti savo pašto dėžutę, tačiau ir efektyviai planuoti Komandos darbą, rezervuoti susitikimų kambarius, ar Komandos inventorių (paspirtukus, automobilius, kt.), sekti kolegų darbo kalendorių

One Drive

Įrankis patogiai saugoti failus ir jais saugiai dalintis ne tik organizacijos viduje, bet ir už jos ribų, bei greitai pasiekti reikalingą įmonės informaciją dirbant per nuotolį

Saugumas ir atitiktis

Microsoft programinė įranga leidžia sukurti prieigos prie kritinės informacijos taisykles, valdyti darbuotojų slaptažodžių politiką, riboti išorinius prisijungimus iš nenustatytų įrenginių ar IP adresų taip užtikrinant maksimalią GDPR atitiktį

Atsarginės kopijos

Efektyvi duomenų saugojimo strategija ir kokybiškas jos įgyvendinimas leidžia organizacijoms apsaugoti gyvybiškai svarbius duomenis ir išvengti didelių nuostolių.

Savalaikės atsarginės kopijos – efektyviausias Jūsų verslo informacijos apsaugos būdas nuo bet kokio pobūdžio iššūkių. Ar tai būtų tyčinis duomenų sunaikinimas, ar techninis gedimas ar kitos aplinkybės.

Skaylink inžinieriai paruoš Jūsų duomenų saugojimo strategiją. Dažniausiai atsarginės kopijos saugomos bent keliose vietose.

Atsarginių kopijų vertę Klientai dažniausiai pajunta, kai nutikus gedimui viename duomenų centre, duomenys akimirksniu atkuriami iš kito duomenų centro ir jie gali tęsti veiklą nepertraukiamai.

Paslaugą sudaro:

Periodinės duomenų kopijos ir jų integralumas

Duomenų atkūrimas

Prieigų prie duomenų valdymas

Atsarginių kopijų saugojimas

Duomenų saugumo ir šifravimo sprendimai

Saugumo politikų valdymas

Formuojame ir įgyvendiname Klientų darbo vietų saugumo politiką organizacijos viduje ir jos ribų. Skaylink technikai sukurs geriausias praktikas rinkoje atitinkančias slaptažodžių valdymo ir įrangos prieigų taisykles, suteiks kokybiškas ugniasienių (angl. Firewall) ir VPN valdymo paslaugas, atliepiančias galimus kibernetinio saugumo iššūkius.

Paslaugą sudaro:

Taisyklių kūrimas ir tęstavimas

Ugniasienių atnaujinimai

Dalinių atnaujinimų diegimas ir konfigūravimas

Atsarginės kopijos ir duomenų atkūrimas

Kibernetinis saugumas ir strateginis organizacijos tinklo planavimas

Spragų prevencija

24/7 pagalba ir priežiūra

Skaylink darbo vietų valdymo paslauga - garantija, jog Jūsų darbuotojai niekada nesiskųs, kad technologijos trukdo jiems siekti aukštų rezultatų.