Praktinė Cloud modernizavimo ir skaitmeninės transformacijos patirtis atveria neregėtą potencialą tiek mūsų klientams, tiek mūsų darbuotojams. Ji augina.

Valdomas Cloud, DevOps ir IT paslaugas teikiame klientams Baltijos šalyse, Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje ir Danijoje.
Klientų iššūkius valdome itin profesionaliai, naudojame naujausias technologijas, augame tvariai, todėl neslepiame pamatuotos ambicijos tapti pirmaujančiu technologijų partneriu Europoje.

Prisijunkite prie Skaylink čempionų komandos ir tapkite geriausiais!

Pasirinkite savo karjeros kelią

Jei nesate tikri, kurį karjeros kelią pasirinkti, peržiūrėkite visus – Jums tai patiks!

Valdomų paslaugų pardavimai

Tai ne tik apie pardavimus. Būdami Skaylink paslaugų pardavimų vadybininku, turėsite galimybę susidurti su geriausiais klientais iš įdomiausių pramonės šakų. Viena iš svarbiausių Jūsų pareigų yra dalintis istorijomis, geromis ir blogomis patirtimis bei mesti iššūkį klientams, stengiantis įgalinti juos padaryti pamatuojamą pažangą per modernius IT sprendimus. Stipriai lengviau dirbti su verslais, kai nereikia ginti nepriekaištingos reputacijos, dažnai klientai ateina patys ir platus paslaugų spektras užtikrina įdomią kasdienybę. Mes turime ką pasiūlyti.

Tiems, kurie mėgsta Cloud'ą ir istorijas

Verslo įrangos pardavimai

Geriausia vieta geek'ams ir technologijų ištroškusiems žmonėms! Jei esate tas, kuris pažadintas naktį gali pasakyti penkius pagrindinius x86 ir ARM architektūrų skirtumus, kviečiame Jus pasikalbėti! Jums bus suteiktas pasitikėjimas ir platforma, leisianti atliepti bet kokius Skaylink klientų pageidavimus – nuo modernių išorinių įrenginių iki nešiojamųjų kompiuterių, darbo stočių, tinklo įrenginių iki programinės įrangos sprendimų.

Tiems, kas mėgsta gadget'us ir įrenginius

Valdomų paslaugų pardavimai

PARDAVIMŲ VADYBININKAS

Jei jums patinka dirbti su paslaugų, kurios parduoda pačios save, portfeliu, Skaylink gali būti jums tinkama vieta

Dirbdami pardavimų vadybininku susidursite su daugybe įdomių veiklų, pradedant rinkodariniais renginiais, potencialių klientų paieškos veikla, aktyviais pardavimais ir pardavimų užklausomis.

Jei jums patinka susitikti su naujais žmonėmis, sužinoti apie jų verslą ir galėti pasiūlyti apčiuopiamus jų verslo problemų sprendimus, kuriuos patys galite identifikuoti, jums patiks darbas Skaylink.

Čia jums bus suteiktas visiškas pasitikėjimas, savarankiškumas ir sprendimų priėmimas – visi pagrindiniai įrankiai, padėsiantys pasiekti realius pardavimo tikslus.

SVARBIŲ KLIENTŲ VADYBININKAS

Būkite patikimu patarėju savo klientams, kurie 90% savo IT ir Cloud atsakomybių patiki Skaylink.

Einant svarbių klientų vadybininko (angl. Key Account Manager) pareigas, Jūsų dėmesys sutelkiamas į ilgalaikius santykius su klientu. Techniniai įgūdžiai yra labai svarbūs norint pasiekti šį tikslą. Taigi visi pardavėjai, norintys tapti svarbių klientų vadybininkais, turi nuolat mokytis, sertifikuotis bent jau AWS/Azure pagrindų lygyje ir įgyti klientų techninių atstovų pasitikėjimą, kad galėtų tapti patikimu klientų patarėju.

Šiame karjeros etape būsite įgiję bent vieną iš šių sertifikatų:

Gamintojai su kurių produktais turėsite galimybę dirbti:

Verslo įrangos pardavimai

PARDAVIMŲ VADYBININKAS

Pagrindinis kontaktinis asmuo ir patikimas patarėjas bet kokiais verslo techninės ir programinės įrangos klausimais tiek esamiems, tiek naujiems Skaylink klientams

Greiti užsakymo ir tiekimo procesai bei metodai, kurie suteiks Jums galimybę itin greitai apdoroti klientų užsakymus. Sujungę tai su savo asmeninėmis savybėmis – netrukus tapsite geriausiu Skaylink klientų CTO draugu.

Vienintelis dalykas, kurį turite įsipareigoti, tai smalsumas ir nuolatinis domėjimasis visomis technologijų ir verslo įrangos sprendimų naujienomis bei rinkos pokyčiais.

Gamintojai su kurių produktais turėsite galimybę dirbti:

Atviros pozicijos

Prisijunkite prie mūsų! Skaylink auga kasdien. Čia turime daug galimybių talentingiems profesionalams arba siekiantiems tokiais tapti. Peržvelkite atviras pozicijas. Jei neradote nieko sau, nenusiminkite, grįžkite vėliau, mes nuolat atnaujiname sąrašus. Arba tiesiog parašyktie mums užklausą.

Skaylink - geriausia vieta dirbti!

Skaylink – technologijoms ir inovacijoms neabejingų profesionalų bendruomenė, kur drauge siekiame keisti rytojų. Tai vieta žmonėms, kurie trokšta įgyvendinti tikrus pokyčius.

Šiuo metu Skaylink yra pirmaujanti valdomų Cloud, DevOps ir IT paslaugų tiekėja Baltijos šalyse, daugiau nei 600 verslo klientams teikianti aukščiausios kokybės technologijų paslaugas.

Mes esame tam, kad padėtume savo Klientams koncentruotis į tiesioginius verslo tikslus ir pasiekti savo užsibrėžtų ambicingų planų, todėl profesionaliai ir preciziškai tiksliai valdome Klientų iššūkius, kas augina mus kaip žmones, ir kaip verslą, kiekvieną dieną.

Tikriausiai nėra įdomesnės ir naudingesnę patirtį IT specialistams suteikiančios veiklos nei darbas Valdomų paslaugų teikėjo (MSP) komandoje.

Skaylink – geriausia vieta dirbti tiems, kas žavisi ir su aistra domisi technologijomis ir inovacijomis. Kiekvienas mūsų darbuotojas – vertinga mūsų įmonės grandis, kurią saugome, motyvuojame ir auginame, idant bendruomenėje tobulėtumėme ir padėtume Klientams būti sėkmingais. Mūsų šeimoje – Cloud inžinieriai, sistemų administratoriai, profesionalūs technikai ir klientų aptarnavimo specialistai, motyvuoti pardavimų vadybininkai ir projektų vadovai, rinkodaros, komunikacijos ir šiuolaikinių medijų profesionalai.

Didžiausia dėmesį skiriame nuolatiniam kompetencijos kėlimui ir komandos sertifikavimui. Vertiname žmogaus unikalumą, nuomonių ir gyvenimo būdo įvairovę, tačiau Komandos sėkmei ir rezultatams visada pasitelkiame stipriausias žmonių savybes.

Mums visada pakeliui su ambicingais žmonėmis, kurie nori imtis lyderystės kurti rinkoje unikalius sprendimus, keičiančius ateitį. Esame pasiruošę ieškoti būdų diegiant pasaulinius technologijų sprendimus į dinamišką Klientų darbo aplinką.

Šiuo metu Skaylink Baltijos šalių atstovybėje dirba 80 darbuotojų, o visoje Europoje mūsų jau daugiau nei 800.

Mes tikime, kad žmonės yra svarbiausi mūsų verslo sėkmės dalininkai, todėl kasdien siekiame kurti patogią, patrauklią, dinamišką darbo aplinką, kurioje kiekvienas galėtų įgyvendinti savo profesinius ir asmeninius tikslus, bei tobulėti.

Mums svarbu, kad žmogus mėgautųsi ir džiaugtųsi kiekviena akimirka darbe ir gyvenime.

Papildomos galimybės motyvacijai

Darbostogos

Nesvarbu, ar tai bus hamakas kur nors paplūdimyje Tailande, ar kotedžas Italijos kaime. Visai nesvarbu, ar tai bus Jūsų solo kelionė, ar išvyka su Skaylink Komanda – Jūs visada turite galimybę dirbti vietoje, kuri Jums labiausiai tuo metu patinka ir įkvepia. Mums labai svarbi darbo ir gyvenimo pusiausvyra

Sveikatos draudimas

Skaylink darbuotojai turi galimybę pasinaudoti specializuotu sveikatos draudimo paketu, kurio vertė 1000 EUR/metams

Erdvė mokytis ir augti

Savo darbuotojams suteikiame visas galimybes stiprinti kompetencijas pasirinktose srityse ir asmeniškai. Metiniuose tiksluose keliamės ne tik profesinius, bet ir asmeninio tobulėjimo tikslus. Skaylink komanda turi prieigas prie pasaulinių mokymosi platformų, idant išliktų geriausiais profesionalais rinkoje

Judrumo biudžetas

Nesvarbu, ar vairuojate nuosavą automobilį, ar į darbą keliaujate su pavežėjais, Skaylink suteikia biudžetą darbuotojų kelionėms

Biuro gėrybės

Turime tradicijų. Be kasdienės kavos ar kitų gėrimų biure, bendrų Komandos pietų be progos ar švenčių, Skaylink ofise visada yra gėrybių. Mes mėgstame švęsti, todėl Komandos vakarėliai, vakarienės - neatsiejama kasdienybės dalis

BTT

Skatiname aktyvų gyvenimo būdą. Mūsų Komanda kartu bėgioja, plaukia, visi darbuotojai turi galimybę tapti Skaylink įkurtos triatlono komandos BTT dalimi ir turėti geriausią laiką drauge

Extra priedai

Yra dalykų, kurių nesuplanuosi, bet Skaylink'eriai gerai žino, kaip nutinka neplanuotos savaitgalio kelionės į Santorini, bendras vizitas į teatrą, kelionės į festivalius, kolegų pirtys ir kiti smagūs reikalai

Neradote pozicijos sau?

Jei neradote pozicijos, kurios siekiate, nedvejodami susisiekti su mumis! Daug šviesių žmonių kasdien tampa mūsų komandos dalimi.

Tiesiog susisiekite su mumis