Well-Architected Framework — ieškantiems saugių, našumą garantuojančių ir lanksčių Cloud sprendimų.

Užtikrintai leiskitės į Cloud aplinką – su Well-Architected Framework (WAF) metodais lengva atrasti sau tinkamus ir saugius Cloud sprendimus.

Well-Architected Framework (WAF) metodika yra paremta geriausiomis praktikomis ir gairėmis, todėl ja besinaudojantys smulkaus ir vidutinio verslo atstovai, didelės įmonės, programuotojai bei Cloud architektai gali darbuotis turėdami visą reikalingą informaciją. Saugūs ir lankstūs ir prie pokyčių prisitaikantys sprendimai – dabar tokius kurti ir diegti galima paprasčiau!

Didžiausių Cloud paslaugų tiekėjų, tokių kaip Microsoft, AWS ir Google,  sukurta WAF metodika dedikuota Cloud architektams, programuotojams, administratoriams ir kitiems Cloud specialistams. Ja remdamiesi galite kurti ir valdyti tokią Cloud topologiją, kokios norisi visiems – saugią, efektyvią, lengvai prisitaikančią prie pokyčių ir taupančią Jūsų pinigus. 

Teikdami aukščiausios kokybės Cloud paslaugas, šia metodika vadovaujamės ir mes – Skaylink CloudOps ir DevOps specialistai. Derindami WAF sprendimus ir daugiau nei 15 metų patirtį galime Jums padėti kiekviename etape: nuo Cloud architektūros ir optimizavimo iki nuolatinės Cloud infrastruktūros priežiūros ir jos gerinimo. 

5 priežastys, kodėl verta rinktis Azure Well-Architected Framework:

Bekompromisė priežiūra

Vykdome ir prižiūrime Cloud sprendimus taikydami iš anksto suderintas ir efektyvias praktikas, tokias kaip stebėjimas, automatizacija ir incidentų valdymas.

Saugumas

Apsaugome Jūsų duomenis, aplikacijas ir infrastruktūrą Cloud aplinkoje. Tapatybės ir prieigos valdymos sistemos, tinklo apsaugos parametrai ir duomenų šifravimas – kelios iš daugybės priemonių, kuriomis užtikriname aukščiausią saugumo lygį.

Patikimumas ir veiklos tęstinumas

Padedame žaibiškai atsitiesti po incidentų, todėl galite tęsti savo veiklą nebijodami brangiai kainuosiančių pertrūkių. Išnaudokite visą atsarginių duomenų kopijų kūrimo ir atkūrimo potencialą!

Našumo valdymas

Mūsų profesionalų komanda ir WAF metodai padės Jūsų Cloud aplinką išties optimizuoti. Mažesnės išlaidos, automatinis resursų paskirstymas ir saugyklos optimizavimas – visa tai įmanoma nepakenkiant našumo parametrams.

Kaštų optimizavimas

Sumažiname Jūsų išlaidas naudodami teisingas praktikas – naudokite tik tas programas, kurių tikrai reikia ir džiaukitės gerokai mažesnėmis sąskaitomis.

Cloud aplinkoje esate ne pirmus metus, tačiau norisi veikti našiau ir taupiau? O galbūt kuriate naujus sprendimus, kuriems išgryninti praverstų Cloud architektūros išmanymas? Esame tam, kad geriausios WAF praktikos būtų įgalintos  Jūsų verslo sėkmei!

Kaip galite sėkmingai išnaudoti Azure Well-Architected Framework metodus?

  1. Daugiau sužinote apie konkrečius Jūsų veiklai reikalingus parametrus, todėl galite pasirinkti tinkamiausius. 
  2. Savo veiklai galite pritaikyti geriausiomis praktikomis ir profesionalų gairėmis paremtus sprendimus.
  3. Visuomet galite pasitikrinti, ar Jūsų sprendimai atitinka aukščiausius reikalavimus. 
  4. Gaunate naujausią informaciją ir patarimus, kaip dar labiau pagerinti savo Cloud aplinką.

Sužinokite daugiau apie Cloud paslaugų tiekėjų naudojamus WAF metodus:

WAF metodologija nuolat atnaujinama remiantis didžiausių pasaulyje Cloud paslaugų tiekėjų patirtimi. Išnaudokite WAF jau dabar – palikite visus rūpesčius mūsų specialistams!