Lift-and-Shift migracija į AWS arba Azure

Lift-and-Shift migracija į AWS arba Azure — Jūsų pirmas teisingas žingsnis skaitmeninės transformacijos kelyje

Lift-and-Shift migracijos strategija ir praktika užtikrina, kad infrastruktūros perkėlimo į Cloud metu Jūsų aplikacijos ir sistemos veiks nepriekaištingai, be išankstinio kodo pertvarkymo ar sistemos architektūros pokyčių.
Sklandžiai migruokite į AWS arba Azure su Skaylink.

Sertifikuota Skaylink AWS ir Azure infrastruktūros administravimo (trumpiau – CloudOps) komanda Jūsų infrastruktūros ir duomenų migraciją iš vietinių duomenų centrų į AWS arba Azure platformą atliks sklandžiai ir saugiai.

Pokyčius ir vertę pajusite praktiškai iš karto: mažesni operaciniai kaštai, geresnis pasiekiamumas ir jokių, pasenusios įrangos sukeliamų saugumo ir našumo spragų.

Lift-and-Shift migracijos etapai

Vertinimas

Skaylink technikai išanalizuos Jūsų turimų aplikacijų ir duomenų ekosistemą: kiekius, apimtis, apkrovas, tarpusavio sąsajas ir įvertins migravimo į AWS arba Azure galimybes. „Lift-and-Shift” migravimo atveju, stengsimės vengti bet kokių didesnių architektūros pokyčių ir perkelti visas sistemas išlaikant esamą konfigūraciją. Kai kuriais atvejais pokyčiai gali būti neišvengiami (pvz., Cloud’e nebepalaikomos OS ar DB versijos), bet nesijaudinkite – mes tuo pasirūpinsime.

Planavimas

Parengsime ir suderinsime “Lift-and-Shift” migracijos strategiją ir planą, kuriame aptariamos konkrečios migracijos metodikos, galimos išlaidos, terminai ir pokyčių valdymo aspektai.

Migracija ir rekomendacijos

Visos migracijos į Azure arba AWS vykdomos rankiniu arba automatiniu “lift-and-shift” būdu. Siekdami užtikrinti sklandų procesą, kiekviename žingsnyje atliekame testavimus. Perkėlus infrastruktūrą pateikiamos tolesnės rekomendacijos, kokius infrastruktūros ir sistemų architektūros pertvarkymus galima būtų ateityje atlikti, idant geriau išnaudoti AWS ir Azure galimybes ir sukurti didesnę vertę verslui.

Vertės pasiūlymas klientams

Greiti ir sklandūs pokyčiai, suteikiantys pagreitį verslui

Pasenusi on-premise infrastruktūra telieka istorijai! “Lift-and-shift” migracijos pagalba greitai ir nesudėtingai modernizuosite savo IT infrastruktūrą be jokių pertraukų, o vartotojai liks patenkinti didesniais IT pajėgumais ir darbo greičiu.

#UždirbkDaugiau
#MiegokRamiau

Mažesnės išlaidos

Savo infrastruktūrą ir aplikacijas plėskite tiek, kiek reikia, optimizuokite jų našumą naudodami efektyvius ir patikimus Cloud įrankius.
Cloud aplinka įgalina visas plėtros galimybes mokant tik už tas funkcijas ir paslaugas, kurias naudojate (angl. pay-us-you-use), bet nešvaistant pinigų techninei IT įrangai ar licencijoms.

#IšleiskMažiau

Didesnis konkurencinis pranašumas

Patirkite konkurencinį pranašumą, kai Jūsų infrastruktūros ar aplikacijų reakcijos laikas, pasiekiamumas ir kiti parametrai padidės kelis arba kelis dešimtis kartų. AWS ar Azure Cloud aplinkos atveria ir kitas, programuotojams ir technologijų komandai labai naudingas funkcijas, kad Jūsų sistemų darbas ir galutinių klientų aptarnavimas būtų efektyvesnis.

#UždirbkDaugiau
#MiegokRamiau

Lengvas infrastruktūros ir aplikacijų valdymas, paprastesnis pokyčių įgyvendinimas - visa tai atveria AWS ir Azure Cloud platformos.