Praktinė Cloud modernizavimo ir skaitmeninės transformacijos patirtis atveria neregėtą potencialą tiek mūsų klientams, tiek mūsų darbuotojams. Ji augina.

Valdomas Cloud, DevOps ir IT paslaugas teikiame klientams Baltijos šalyse, Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje ir Danijoje.
Klientų iššūkius valdome itin profesionaliai, naudojame naujausias technologijas, augame tvariai, todėl neslepiame pamatuotos ambicijos tapti pirmaujančiu technologijų partneriu Europoje.

Prisijunkite prie Skaylink čempionų komandos ir tapkite geriausiais!

Pasirinkite savo karjeros kelią

Jei nesate tikri, kurį karjeros kelią pasirinkti, peržiūrėkite visus – Jums tai patiks!

Pradėkite savo karjerą

Skaylink mes vertiname žmones, jų charakterį ir įgūdžius, o ne formalų išsilavinimą ar pažymėjimų skaičių, kurį kandidatai atsineša į pirmąjį darbo pokalbį.
Visus, kurie mėgsta kompiuterius, žino, kaip juos ardyti ir taisyti, kviečiame pradėti IT profesionalo karjerą Skaylink. Daugiau nei 40 bendraminčių, bičiulių ir specialistų, iš kurių galėsite mokytis, padės jums tapti profesionalu per kelerius metus. Lažinamės, kad Skaylink smagiai leisite laiką!

Tiems, kurie jaučiasiIT naujokais

Imkitės naujų iššūkių

O gal jau esate IT profesionalas, kuriam atsibodo dirbti su pasenusiais įrankiais ir akmens amžiaus IT infrastruktūra? Galbūt pavargote nuo pažadų, kad „kitas projektas jau tikrai bus įdomesnis“? O gal tiesiog norite pagreitinti savo karjerą, turėdami galimybę dirbti viename iš geriausių valdomų paslaugų teikėjų Europoje – ateikite ir prisijunkite prie Skaylink.

Tiems, kurie jau yraIT profesionalai

Pradėkite savo karjerą

PRAKTIKANTAS

Universitetų ir Kolegijų studentus kviečiame atlikti praktiką Skaylink. Pažadame, nesigailėsite nei sekundės, bet tikrai negalime pažadėti, kad po to nedegsite aistra dirbti pas mus.

Tiems, kurie nuspręs atlikti praktiką Skaylink bus suteikta nuostabi galimybė iš arti pamatyti, kaip atrodo kasdienis IT profesionalo gyvenimas. Mūsų praktikantai turi galimybę prisiliesti prie realios technikos, todėl greitai perpranta visą technologijų veikimo specifiką, pradedant laikmenomis, tinklais, našumo problemomis, baigiant unikalių įrenginių komplektavimu pagal užsakymą, ar serverių priežiūra.

Kai būsite pasiruošę, turėsite galimybę prisijungti prie on-site ar remote technikų komandos, kad išmoktumėte bendrauti su tikrais klientais.

ON-SITE / REMOTE INŽINIERIUS

Dievinate techniką, mėgstate krapštytis, nebijote kalbėtis su tais, kam “kas nors neveikia”, galite greitaiir operatyviai padėti? Tai geriausia pozicija Jums. Skaylink technikai padeda Klientams tiek jų darbo vietose, tiek per nuotolį.

Mes turime daug istorijų, kaip mūsų technikai, pradėję nuo eilinio techniko kopia karjeros laiptais ir siekia aukščiausių pozicijų. Sėkmingai karjerai reikia gerų pagrindų, giluminio žinojimo, tada telieka šauti į žvaigždes.

On-site ir remote technikų pozicijose Jūs įgausite visus reikalingus įgūdžius, kaip spręsti Klientų iššūkius ir kaip bendrauti, kai yra problemų. Tada Jūsų kompetencija taps Skaylink paslauga. Tai pagrindinis valdomų paslaugų tiekėjo (angl. Managed Services Provider – MSP) tikslas.

 

Imkitės naujų iššūkių

SYSADMINAS

Laikas paaugti – vietoj to, kad valdytumėte klientų iššūkius nuo užklausos iki užklausos, tampate atsakingi už visa kliento technologijų infrastuktūrą, pradedant tinklais ir serveriais, baigiant specifiniais darbo vietų sprendimais.

Skaylink SysAdmin’ai yra atskira kasta įmonėje. Visi žino, kad jeigu ne jie, griuvusios Klientų infrastruktūros nebūtų prikeltos ir sukeltų daug žalos. Darbai duomenų centruose, vietinių ir nutolusių serverių valdymas, saugumo, tinklo, programinės įrangos sprendimai – viskas ant jų galvos. Jie gerai išmano technologijas, nuolat sertifikuojasi, kad greitai ir operatyviai galėtų padėti Klientams.

Šiame karjeros etape turėtumėte įgyti bent vieną šių sertifikatų:

PASLAUGŲ VADOVAS (TAM)

Pozicija tiems, kas jau pasiruošę ne tik spręsti Klientų užklausas, bet proaktyviai komplektuoti paslaugas taip, kad klientai neturėtų jokių problemų.

Kiekvienas Skaylink Klientas turi priskirtą Paslaugų vadovą, kuris po sutarties pasirašymo įsigilina į Kliento turimos infrastuktūros specifiką, darbo įpročius ir principus bei gali operatyviai pasiūlyti tiek greitus trumpalaikius sprendimus, tiek planuoti ilgalaikius pokyčius modernizuojant technologijų ūkį.

Paslaugų vadovai atsakingi už visapusišką ir kokybišką paslaugų teikimo eigą, Skaylink viduje, esant poreikiui, jie aktyvuoja reikalingų kompetencijų komandas, idant Klientui būtų suteikta operatyvi pagalba.

Šiame karjeros etape be vargo įgysite bent vieną iš šių sertifikatų:

Atviros pozicijos

Prisijunkite prie mūsų! Skaylink auga kasdien. Čia turime daug galimybių talentingiems profesionalams arba siekiantiems tokiais tapti. Peržvelkite atviras pozicijas. Jei neradote nieko sau, nenusiminkite, grįžkite vėliau, mes nuolat atnaujiname sąrašus. Arba tiesiog parašyktie mums užklausą.

Skaylink - geriausia vieta dirbti!

Skaylink – technologijoms ir inovacijoms neabejingų profesionalų bendruomenė, kur drauge siekiame keisti rytojų. Tai vieta žmonėms, kurie trokšta įgyvendinti tikrus pokyčius.

Šiuo metu Skaylink yra pirmaujanti valdomų Cloud, DevOps ir IT paslaugų tiekėja Baltijos šalyse, daugiau nei 600 verslo klientams teikianti aukščiausios kokybės technologijų paslaugas.

Mes esame tam, kad padėtume savo Klientams koncentruotis į tiesioginius verslo tikslus ir pasiekti savo užsibrėžtų ambicingų planų, todėl profesionaliai ir preciziškai tiksliai valdome Klientų iššūkius, kas augina mus kaip žmones, ir kaip verslą, kiekvieną dieną.

Tikriausiai nėra įdomesnės ir naudingesnę patirtį IT specialistams suteikiančios veiklos nei darbas Valdomų paslaugų teikėjo (MSP) komandoje.

Skaylink – geriausia vieta dirbti tiems, kas žavisi ir su aistra domisi technologijomis ir inovacijomis. Kiekvienas mūsų darbuotojas – vertinga mūsų įmonės grandis, kurią saugome, motyvuojame ir auginame, idant bendruomenėje tobulėtumėme ir padėtume Klientams būti sėkmingais. Mūsų šeimoje – Cloud inžinieriai, sistemų administratoriai, profesionalūs technikai ir klientų aptarnavimo specialistai, motyvuoti pardavimų vadybininkai ir projektų vadovai, rinkodaros, komunikacijos ir šiuolaikinių medijų profesionalai.

Didžiausia dėmesį skiriame nuolatiniam kompetencijos kėlimui ir komandos sertifikavimui. Vertiname žmogaus unikalumą, nuomonių ir gyvenimo būdo įvairovę, tačiau Komandos sėkmei ir rezultatams visada pasitelkiame stipriausias žmonių savybes.

Mums visada pakeliui su ambicingais žmonėmis, kurie nori imtis lyderystės kurti rinkoje unikalius sprendimus, keičiančius ateitį. Esame pasiruošę ieškoti būdų diegiant pasaulinius technologijų sprendimus į dinamišką Klientų darbo aplinką.

Šiuo metu Skaylink Baltijos šalių atstovybėje dirba 80 darbuotojų, o visoje Europoje mūsų jau daugiau nei 800.

Mes tikime, kad žmonės yra svarbiausi mūsų verslo sėkmės dalininkai, todėl kasdien siekiame kurti patogią, patrauklią, dinamišką darbo aplinką, kurioje kiekvienas galėtų įgyvendinti savo profesinius ir asmeninius tikslus, bei tobulėti.

Mums svarbu, kad žmogus mėgautųsi ir džiaugtųsi kiekviena akimirka darbe ir gyvenime.

Papildomos galimybės motyvacijai

Darbostogos

Nesvarbu, ar tai bus hamakas kur nors paplūdimyje Tailande, ar kotedžas Italijos kaime. Visai nesvarbu, ar tai bus Jūsų solo kelionė, ar išvyka su Skaylink Komanda – Jūs visada turite galimybę dirbti vietoje, kuri Jums labiausiai tuo metu patinka ir įkvepia. Mums labai svarbi darbo ir gyvenimo pusiausvyra

Sveikatos draudimas

Skaylink darbuotojai turi galimybę pasinaudoti specializuotu sveikatos draudimo paketu, kurio vertė 1000 EUR/metams

Erdvė mokytis ir augti

Savo darbuotojams suteikiame visas galimybes stiprinti kompetencijas pasirinktose srityse ir asmeniškai. Metiniuose tiksluose keliamės ne tik profesinius, bet ir asmeninio tobulėjimo tikslus. Skaylink komanda turi prieigas prie pasaulinių mokymosi platformų, idant išliktų geriausiais profesionalais rinkoje

Judrumo biudžetas

Nesvarbu, ar vairuojate nuosavą automobilį, ar į darbą keliaujate su pavežėjais, Skaylink suteikia biudžetą darbuotojų kelionėms

Biuro gėrybės

Turime tradicijų. Be kasdienės kavos ar kitų gėrimų biure, bendrų Komandos pietų be progos ar švenčių, Skaylink ofise visada yra gėrybių. Mes mėgstame švęsti, todėl Komandos vakarėliai, vakarienės - neatsiejama kasdienybės dalis

BTT

Skatiname aktyvų gyvenimo būdą. Mūsų Komanda kartu bėgioja, plaukia, visi darbuotojai turi galimybę tapti Skaylink įkurtos triatlono komandos BTT dalimi ir turėti geriausią laiką drauge

Extra priedai

Yra dalykų, kurių nesuplanuosi, bet Skaylink'eriai gerai žino, kaip nutinka neplanuotos savaitgalio kelionės į Santorini, bendras vizitas į teatrą, kelionės į festivalius, kolegų pirtys ir kiti smagūs reikalai

Neradote pozicijos sau?

Jei neradote pozicijos, kurios siekiate, nedvejodami susisiekti su mumis! Daug šviesių žmonių kasdien tampa mūsų komandos dalimi.

Tiesiog susisiekite su mumis