Atėjo laikas startui? „Deploy“ spauskite drąsiai!

GitLab – išbandytas įrankių komplektas CI/CD procesui organizuoti.
Skaylink ne tik sukalibruos Jūsų GitLab įrankius, bet ir parodys, kaip juos naudoti dar efektyviau.

GitLab įrankų rinkinys leidžia atskleisti DevOps kultūros privalumus Jums ir visai Jūsų kūrėjų, programuotojų komandai. GitLab DevOps sprendimai ženkliai pagerina darbo kokybę ir supaprastina kodo ir jo atnaujinimų paliedimo procesą.
Skaylink komanda ne tik valdo techninę Jūsų GitLab aplinkos pusė, bet teikia Klientui pridėtinę vertę kuriančias paslaugas, kurios įgalina išnaudoti šios pakankamai naujos ir sudėtingos platformos privalumus.

Kaip tai veikia?
Atviro kodo, visus programinės įrangos kūrimo ciklus apimantis GitLab įrankių komplektas leidžia CI/CD proceso metu valdyti visas Jūsų kodo versijas, padeda identifikuoti trūkumus, peržiūrėti kolegų pakeitimus. Tokio pobūdžio valdomas paslaugas teikiame savo pačių kontroliuojamoje SaaS platformoje, veikiančioje AWS, Azure ir kitose, ir/ar Kliento Cloud aplinkose.

Mes sukalibruosime Jūsų GitLab aplinkos įrankius taip, kad akimirksniu galėtumėte kontroliuoti savo kodą, jo pakeitimus ir naujinimus.

Valdomą GitLab paslaugą sudaro:

  • Proaktyvios konsultacijos ir pagalba Kliento programuotojų komandai vadinamuosiuose runners, pipelines, merging ir kt. etapuose.
  • Darbo su GitLab patirties neturinčių programuotojų apmokymas ir pagalba jiems
  • GitLab įrankių valdymas (vartotojai, projektai, grupės, teisės ir prieigos)
  • Diegimo procesas, kodo perkėlimas iš kitų platformų, POC kūrimo sprendimų įvertinimas, planavimas ir pan.

 

Valdomos GitLab paslaugos vertė verslui:

Greitas startas, mažiau investicijų

GitLab įrankių rinkinys leidžia taupyti programuotojų laiką ir pinigus. Iki šiol savaites trukęs pasiruošimas kodo naujinimų ar naujų funkcijų diegimui su GitLab tampa minučių reikalu. Testuokite savo kodą tiek, kiek norisi, nors ir šimtus kartų per dieną.

Produktyvesni programuotojai ir padidėjęs reakcijos laikas

GitLab leidžia Jūsų programuotojų komandai susitelkti į produkto vystymo, inovacijų klausimus. Skaylink DevOps komanda pasirūpins, kad jiems nereikėtų dirbti nuobodaus techninio, pasikartojančio darbo. Čia GitLab – geriausias sąjungininkas.

Visapusiškai apsaugotas kodas, verslo informacija, valdomos prieigos

Kuriantys unikalius rinkoje sprendimus žino, kaip svarbu saugoti kodo autentiškumą bei verslo informaciją. Su GitLab – jokių nuolaidų saugumo klausimais. Įrankių komplektas leidžia lengviau valdyti ir apsaugoti kodą bei IP, todėl išvengsite galimų informacijos nutekėjimo rizikų.

Mažiau galvos skausmo ir neaktyvaus laiko programuotojams

Skaylink DevOps komanda Jūsų aplinkos stebėseną vykdo be jokių pertraukų, t.y. 24/7/365.
Bet kuriuo paros metu užtikrinsime reikiamą pagalbą ir konsultacijas kiekviename kodo paleidimo žingsnyje, tam, kad svarbūs darbai nenutrūktų nei sekundei.

Tikra istorija

Dėl suprantamų priežasčių negalime atskleisti Kliento pavadinimo, bet ši istorija tikra. Į Skaylink kreipėsi programinę įrangą kurianti įmonė, vienu metu dirbanti su 15 skirtingų projektų. Didžiausias Kliento galvos skausmas – kaip užtikrinti produktyvų, kokybišką darbą bei kodo saugumą, kuomet su projektais dirba iš daugiau nei 30 žmonių sudaryta, skirtingose šalyse esančių programuotojų komanda. Negana to, į pagalbą nuolat pasitelkiami freelancer’iai.

Mūsų komanda nedvejodama ėmėsi iššūkio. Struktūrizavome patį kodo kūrimo procesą, perkėlėme jį į valdomą Gitlab aplinką ir supažindinome programuotojus su DevOps principais. Rezultatas – Klientas džiaugiasi ženkliai didesniu kodo saugumu ir įspūdingą produktyvumą garantuojančiu bendradarbiavimu.

Dalinamės geriausiu darbo įvertinimu – Kliento atsiliepimu apie Skaylink DevOps profesionalus: „Nuo vartotojų sutelkimo, prieigų valdymo klausimų iki privatumo ir paties CI/CD proceso valdymo. Jūsų DevOps komanda padarė įspūdingą darbą, negana to, laikydamasi aukščiausių standartų ir RACI modelio.“

Leiskite Jums padėti prisijaukinti viską keičiančią DevOps kultūrą ir įdiegti modernias kodo kūrimo praktikas,

su kuriomis kodo ir programinės įrangos kūrimo procesas taps paprastesnis, lengvesnis ir tiesiog užburiantis.

Savo sėkmei rinkitės GitLab.

Pateikti užklausą