Valdomos Kubernetes platformos

Skaylink valdomi Kubernetes sprendimai - greičiausias kelias į konteinerizuotos infrastruktūros galimybes

Pamirškite ilgą ir varginantį programinės įrangos pokyčių planavimo procesą bei neproporcingai dideles Cloud infrastruktūros kainas. Dabar geriausias laikas migruoti į Kubernetes platformą ir modernizuoti savo aplikacijas bei infrastruktūrą, pagreitinti verslo sistemų vystymo procesus naudojant mikropaslaugas, paspartinti technologijų konteinerizacijos praktikų taikymą. 

Skaylink įdiegtos ir valdomos šiuolaikiškos Kubernetes platformos, kurias gausite kaip supakuotą ir visiškai valdomą paslaugą – Kubernetes-as-a-Service) Jums leis įgyvendinti verslo plėtros projektus greičiau, suteiks galimybę sklandžiai įgyvendinti Jūsų vystomos programinės įrangos pokyčius, diegti atnaujinimus ar patobulinimus realiu laiku, praktiškai be jokių laiko prastovų.

Jūsų komanda galės koncentruotis į strategines funkcijas ir sistemų plėtrą, o Skaylink užtikrins visapusišką konteinerizuotos infrastruktūros valdymą, naudojant modernius Cloud-native įrankius ir automatizuotą infrastruktūros valdymą (Infrastructure-as-Code).

Skaylink DevOps komanda su Kubernetes platformomis dirba nuo 2017 m., šiuo metu turime aukštą kompetenciją valdyti Kubernetes platformas:

  • AWS infrastruktūroje (tiek Self-Managed, tiek EKS)
  • Azure infrastruktūroje (tiek Self-Managed, tiek AKS)
  • Google Cloud Platform infrastruktūroje (GKE)
  • Privataus Cloud infrastruktūroje (tiek Self-Managed, tiek Rancher)

Kodėl turėtumėte rinktis Skaylink valdomą Kubernetes platformą?

Didesnis Jūsų vystomų sprendimų patikimumas ir verslo tęstinumas

Mūsų misija – užtikrinti, kad Jūsų infrastruktūra, sistemos, programinė įranga ar aplikacijos būtų modernizuotos ir refaktorintos taip, kad veiktų nepriekaištingai ir kilstelėtų Jūsų verslą į kitą lygį, todėl kasdienėje veikloje naudojame tik geriausias, išbandytas ir laiko patikrintas CI/CD ir DevOps praktikas, leisdami Jūsų programuotojų komandai koncentruotis į tiesiogines infrastruktūros funkcijas, jų tobulinimą ar vystymą.

Didesnis Jūsų programuotojų efektyvumas

Kliento programuotojų ir inžinierių komandą visada įtraukiame į bendrą darbo erdvę Kubernetes aplinkoje, kur patyrę Skaylink DevOps inžinieriai ne tik įgyvendina pokyčius, bet aktyviai dalinasi patirtimi ir sukauptomis praktinėmis žiniomis.

Greitesnis time-to-market

Jūsų vystomos programinės įrangos diegimas ar atnaujinimų valdymas su Skaylink Kubernetes ir DevOps paslaugų pagalba gali būti įgyvendintas sklandžiai, be streso, mažesniais kaštais programuotojų komandai ir svarbiausia, operatyviai.
Pagreitinkite sprendimų vystymo procesus, taupykite savo Komandos laiką, pinigus, tačiau turėkite lanksčią, efektyviai valdomą infrastruktūrą, kuri įgalina paprastesnę migraciją tarp Cloud IaaS tiekėjų.

Patikėkite Kubernetes platformos diegimą ir valdymą Skaylink ir būkite ramūs, kad jūsų vystoma programinė įranga, technologijų infrastruktūra bus valdoma ir kuriama efektyviai, nes modernios ir lanksčios DevOps praktikos leidžia plėstis greičiau, pigiau ir be jokių trikdžių