SharePoint grįsti sprendimai

Didesniam Jūsų verslo efektyvumui ir produktyvumui

Pagerinkite vidinę komunikaciją, sustiprinkite komandinį darbą ir padidinkite produktyvumą naudodamiesi SharePoint paslauga.

Skaylink – Microsoft SharePoint ekspertai

Skaylink Jums gali pasiūlyti Office365 ir SharePoint paremtus Jūsų verslo intraneto sprendimus su daugybe verslui naudingų ir verslo procesus palengvinančių „of-the-box“ priemonių.

Džiaugiamės, kad nuo šiol, pasitelkdami partnerius Solutionlab, galime pasiūlyti dar daugiau vertės savo Klientams – kompleksinius sprendimus tiesiogiai pagerinančius tai, kaip Jūsų darbuotojai dirba. Dabar galime pasirūpinti ne tik saugia ir patikima cloud infrastruktūra Jūsų verslo aplikacijoms, bet ir suteikti greitus bei stabilius įrankius, kurie ženkliai pagerins Jūsų verslo procesus. Didelė mūsų partnerio Solutionlab programavimo ir Office 365 / SharePoint sprendimų vystymo patirtis užtikrina tai, kad nuo šiol iš mūsų galite gauti pritaikytus sprendimus jūsų verslo procesų efektyvumui pagerinti.

Sujungę didžiulę sprendimų vystymo ir cloud paslaugų teikimo patirtį galime Jums pasiūlyti:
– Individualiai pritaikytas MS SharePoint programas, skirtas įmonės intranetui
– Elektroninės prekybos sprendimus
– Projektų valdymo įrankius
– Klientų analizės sprendimus
– Kokybės valdymo sprendimus
– Atitikties valdymo sprendimus
– Rizikos valdymo sprendimus
– Kasmetinio darbuotojų vertinimo sprendimus
– …ir dar daugiau!

Su SharePoint ženkliai pagerinsite bendradarbiavimo kokybę, komunikaciją ir produktyvumo lygį.

Microsoft SharePoint privalumai

Didesnis produktyvumas ir motyvacija

Cloud aplinkoje hostinamas SharePoint yra puikus įrankis Jūsų įmonės intranetui ir dokumentų valdymo sistemoms, užtikrinantis sklandų Jūsų Komandos darbą. Nesvarbu, ar dirbate biure ar nuotoliniu būdu, SharePoint garantuoja sklandžią komunikaciją, geresnį darbuotojų bendradarbiavimą, didesnį produktyvumą ir motyvaciją.

Saugu ir kontroliuojama

Dažnai tenka dalintis dokumentais su savo klientais, partneriais, tiekėjais? O galbūt dirbate su išoriniais kontraktiniais darbuotojais? Su SharePoint nekyla jokios rizikos duomenų saugumui – išoriniams vartotojams galima suteikti saugią ir kontroliuojamą prieigą prie turinio ar informacijos.

Lengva integracija į Jūsų verslą

Jau naudojate Microsoft produktus savo kasdienėje veikloje? SharePoint lengvai sutaria su Dynamics 365 ir Microsoft Teams programomis! Išbandykite ir kitus patobulinimus – su Microsoft Power Platform lengva dalintis išmaniais duomenimis bei automatizuotais sprendimais.

Skaylink yra oficialus Microsoft partneris, o mūsų komandą sudaro aukščiausio lygio architektai ir analitikai, įgiję reikiamus Microsoft sertifikatus.

Esame čia tam, kad padėtume sukurti, suprojektuoti, įgyvendinti ir padėti prisijaukinti jūsų verslą gerinančias praktikas, tokias kaip SharePoint!