Cloud Adoption Framework — būdas kurti saugią ir patikimą Cloud aplinką

Su Cloud Adoption Framework (CAF) metodika kelias į Cloud kur kas paprastesnis.

Cloud Adoption Framework (CAF) leidžia verslui kur kas lengviau prisijaukinti ir optimizuoti norimas Cloud paslaugas. Tai metodika, kurią sukūrė tokie pasaulyje žinomi Cloud paslaugų tiekėjai kaip Microsoft, AWS ir Google, todėl čia rasite geriausiomis praktikomis paremtus sprendimus bei įrankius. Nepraleiskite progos gauti visą reikiamą informaciją, padėsiančią Cloud kurti saugiai, patikimai ir žaibiškai prisitaikant prie veiklos pokyčių.
Nesvarbu, ar Jūsų kelionė į Cloud dar tik prasideda, ar norite optimizuoti jau turimą aplinką, CAF metodai pravers bet kuriuo atveju.

Kas gali išnaudoti Cloud Adoption Framework (CAF) teikiamus privalumus?

1

Didelės įmonės

2

Smulkus ir vidutinis verslas

3

Programuotojai ir Cloud architektai

4

Valdomų paslaugų lyderiai - tokie, kaip Skaylink

Ieškote patikimų, ekonomiškų ir bekompromisį saugumą užtikrančių sprendimų? CAF skirtas kiekvienam, kas susiduria su būtent tokių Cloud sprendimų kūrimu, diegimu ar valdymu.
Būtent šią metodologiją taikome sėkmingai Kliento migracijai į Cloud aplinką, todėl esame garantuoti proceso sėkme ir tuo, kad Jūsų verslas gaus visas įprastai nepasiekiamas naudas. Rezultatai kalba patys už save – esame valdomų Cloud paslaugų lyderiai Europoje.

Šeši Cloud Adoption Framework (CAF) etapai:

PASIRUOŠIAME

Svarbiausia – tinkamai pasiruošti, todėl padedame Jums įsivertinti esamą verslo situaciją, poreikius ir tinkamiausią Cloud strategiją.

PLANUOJAME

Metas planavimui – padedame sudėlioti planą, užtikrinantį lengviausią migracijos į Cloud procesą.

MIGRUOJAME

Darbai nesustoja – įgyvendiname planą ir visas aplikacijas, duomenis bei darbo krūvius perkeliame į Cloud aplinką nekompromituodami Jūsų darbo.

APSAUGOME

Saugumas pirmoje vietoje – užtikriname, kad šviežiai į Cloud perkelta informacija būtų apsaugota pažangiausiais metodais.

OPTIMIZUOJAME

Galima dar geriau – optimizuojame Jūsų Cloud aplinką taip, kad darbai vyktų sparčiau, o išlaidos būtų adekvačios.

VALDOME

Stebime, stebime ir dar kartą stebime – nuolatos prižiūrime Cloud aplinką, kad spėtume nenumatytiems incidentams užkirsti kelią laiku.

CAF metodologija nuolat atnaujinama remiantis moderniausiomis technologijomis ir pažangiausiais rinkos sprendimais, todėl Cloud aplinkoje visuomet turėsite pranašumą prieš kitus.

Sužinokite daugiau apie Cloud paslaugų tiekėjų naudojamus CAF metodus:

Visi CAF ištekliai ir geriausiomis praktikomis paremti sprendimai – ranka pasiekiami. Išbandykite jau šiandien!