Atraskite daugiau Cloud galimybių su Azure

Daugiau lankstumo, plėtros ir saugumo neeikvojant papildomų IT resursų?
Tikrai taip – išnaudokite visą moderniausių Azure sprendimų potencialą!

Esame strateginis Microsoft partneris, todėl mūsų komanda apie Azure žino viską. Daugiau nei šimtas Skaylink Azure specialistų Jums gali pasiūlyti pačias sudėtingiausias Cloud problemas įveikiančius sprendimus ir geriausias Microsoft praktikas. Paprasčiau tariant, esame pasiruošę tapti Jūsų partneriu į sėkmę. 

Kaip galime padėti Jūsų verslui?

Tik pradedate naudotis Azure?

  • Cloud architekto kompetencija
  • Migracija į Azure
  • Azure paslaugų teikimas

Naudojatės Azure?

  • Azure našumo ir kaštų optimizavimas
  • Cloud architektūrs Well-Architected Framework (WAF) vertinimas
  • Azure valdymas

Esame pelnytai užsitarnavę Managed Services Provider (MSP) vardą – padėsime visais Azure klausimais.

Kodėl verta dirbti su Microsoft Azure?

Lankstumas ir plėtra

Azure platforma akimirksniu prisitaiko prie Jūsų verslo pokyčių, todėl lengvai galite valdyti resursus ir juos paskirstyti taip, kaip norisi ar būtina.

Saugumas ir atitiktis

Azure siūlo platų saugumo sprendimų pasirinkimą ir turi SOC 1, SOC 2, SOC 3, ISO 27001, ISO 27018, PCI DSS, HIPAA, CSA STAR bei daugybę kitų atitiktį reikalavimams įrodančių sertifikatų.

Viskas, ko reikia

Azure rasite didžiulį programavimui, duomenų laikymui, tinklui, duomenų bazėms, analitiniams duomenims, dirbtiniam intelektui ir mašininiam mokymuisi dedikuotų paslaugų spektrą.

Efektyvu

Azure kainodara paremta pay-as-you-go modeliu, vadinasi, mokate tik už tai, ką išties naudojate. Negana to, išteklius galima papildomai optimizuoti ir taip dar labiau sumažinti sąskaitas.

Lengvai kurkite, diekite ir valdykite savo aplikacijas su Skaylink.

Konteinerizacija, skaičiavimai, duomenų saugyklos, bazės, tinklai, analitiniai duomenys, dirbtinis intelektas, mašininio mokymosi programos ar išsami duomenų analizė – kad ir kokio Jūsų darbą palengvinančio sprendimo beprireiktų, drąsiai kreipkitės į Skaylink. Esame pasiruošę padėti Jūsų verslo augimui, saugumui ir atitikčiai.

Skaylink – Jūsų slaptas ginklas nepažintoje Cloud teritorijoje.

Išnaudokite visas Cloud galimybes su Azure ir džiaukitės verslo klestėjimu! Skaylink profesionalų komanda padės atskleisti beribį darbo Cloud aplinkoje potencialą ir maksimaliai padidinti investicinę grąžą.