Azure ir AWS kaštų ir našumo optimizavimas

Kaip gauti daugiau išleidžiant mažiau? Optimizuokite savo AWS ir Azure aplinkas su patyrusia Skaylink komanda

Mokėkite tik už tai, ką iš tikro naudojate! Identifikuosime neišnaudojamus resursus arba klaidingai pasirinktas Cloud paslaugas ir padėsime Jums ženkliai sumažinti mėnesines sąskaitas. Sutvarkyta ir profesionaliai valdoma Cloud aplinka – laimingi programuotojai, finansų vadovai ir verslo savininkai.

Per tikslias AWS ir/ar Azure aplinkų konfigūracijas, neprarandant našumo, stabilumo ir saugumo, Jūs galite mėnesines išlaidas sumažinti net iki 40%.

Esame oficialus AWS ir Microsoft partneris, savo portfelyje turime šimtus Cloud sprendimus naudojančių įmonių, kurioms jau padėjome. Leiskite mums valdyti Jūsų technologijų infrastruktūrą, optimizuoti kaštus neaukojant kokybės, idant Jūsų IT komanda turėtų atlaisvintų resursų sistemų plėtrai ir vystymui.

Sertifikuoti Skaylink inžinieriai įvertins jūsų turimos AWS ir/arba Azure infrastruktūros būklę ir sukonfigūruos reikiamus parametrus, pavyzdžiui, automatinio plečiamumo, duomenų bazių našumo, aplikacijų konteinerizacijos ir kitus nustatymus, taip, kad Cloud aplinka tarnautų Jūsų verslui ir verslo aplikacijoms.

Kokiais principais veikiame?

Analizė ir vertinimas

Skaylink inžinieriai atliks išsamią visos jūsų AWS arba Azure Cloud aplinkos analizę, įvertins patikimumo, našumo, vykdomų operacijų rodiklius ir biudžetą bei pateiks galimų patobulinimų sąrašą.

Dažniausiai rekomenduojamos praktikos:
– Automatizuotas resursų prisitaikymo prie verslo augimo modelis (angl. auto-scaling)
– Cloud išteklių optimizavimas mažinant išlaidas
– Cloud greitaveikos ir našumo nustatymų valdymas

Saugumo ir atitikties patikra

Nustatome pagrindines saugos ir reglamentavimo atitikties spragas Jūsų Cloud aplinkoje, suteikiame visą reikalingą informaciją, ką daryti norint išvengti saugumo ir atitikties spragų.

Ataskaita ir rekomendacijos

Atlikus visapusišką analizę, Klientams parengiame išsamų rekomendacijų ir praktinių veiksmų, kuriuos reikia atlikti, sąrašą. Šias rekomendacijas galite įgyvendinti patys, arba patikėti savo infrastruktūros patobulinimą ir tolesnį valdymą sertifikuotiems Skaylink AWS ir Azure inžinieriams.

Optimizavimo galimybės natūraliai yra Jūsų Cloud aplinkoje, padėsime jas atrasti.