AWS valdymas

Skaylink CloudOps ekspertai pasirūpins Jūsų sėkme AWS visatoje

Uždirbti daugiau. Išleisti mažiau. Miegoti ramiau. Tai pagrindiniai vertės kriterijai, kuriuos „Skaylink” siūlo savo klientams. Leiskite pasirūpinti Jūsų AWS infrastruktūra, resursais ir poreikiais taip, kad sėkmė būtų garantuota, o Jūs galėtumėte sukoncentruoti visą savo dėmesį ir pastangas į savo verslą.

“Skaylink” patirtis ir kompetencijos pagrįstos sertifikatais. Esame AWS Advanced Consulting partneris. Mūsų AWS infrastruktūros administravimo (trumpiau – CloudOps) ir AWS infrastruktūroje veikiančių aplikacijų bei development’o pipeline’ų valdymo (trumpiau – DevOps) komandos padės lengvai planuoti, migruoti, modernizuoti ir valdyti Jūsų verslą AWS aplinkoje.

AWS valdymo paslaugos įgalina Jus naudotis pasaulyje pripažinta AWS Cloud platforma be jokių apribojimų plėtrai, jei Jūsų verslas augs. Tuo pačiu, Jūs galite gerokai sumažinti savo išlaidas naudodami “pay-as-you-use” apmokestinimo politiką. Mokėkite tik už tas paslaugas, kuriomis naudojatės ir kiek naudojatės. Dėl to verslui sunkiu metu, arba ne sezono laikotarpiu, galėsite ženkliai sumažinti savo išlaidas AWS.

Miegokite ramiau, nes Jūsų duomenys saugomi patikimoje ir saugioje pasaulinėje Cloud infrastruktūroje, kur “Skaylink” sertifikuoti AWS ekspertai pasirūpins Jūsų kasdienėmis operacijomis – nuo infrastruktūros architektūros, iki pelningumo.

“Skaylink” grupės lygmenyje esame vieni pirmųjų AWS Advanced Consulting partnerių: Vokietijoje – dar nuo 2014 metų. Lietuvoje oficialiu AWS partneriu esame nuo 2020 m. Skaičiuojame daugiau nei ketverius metus praktinės AWS saugumo patirties (AWS Security Competency Partner) vokiškai kalbančiose šalyse.
Ir iš tiesų, “Skaylink” turi rinkoje neprilygstamą AWS žinių ir kompetencijų portfelį: daugiau nei 20 AWS Professional ir Security sertifikatų bei 70 AWS Associate sertifikatų. Tai ne pabaiga.

Šią patirtį įdarbiname siekdami užtikrinti inovatyvius ir tvarius sprendimus daugiau nei 700 Klientų visame pasaulyje.

AWS valdymo paslaugą sudaro: Paslauga pagrįsta AWS Well-Architected Framework'u (WAF)

AWS paslaugų stebėsena

– Našumo ir kokybės stebėjimo rodiklių paruošimas
– Pasiekiamumo įspėjimų sukūrimas
– AWS paslaugų veikimo stebėsena
– Eskalacijos procedūrų sukūrimas

Techninė pagalba

– Sutrikimų diagnostika
– Rekomenduojami pataisymai
– Runbook rengimas ir vykdymas
– Korekcijų ir atnaujinimų diegimas
– Našumo testavimas ir didinimas

Incidentų valdymas

– Modernus Service Desk – incidentų valdymui
– Incidentų prevencija
– Išsami incidentų analizė
– Sprendimai laikantis SLA rėžių

Atsarginių kopijų valdymas

– Atsarginių kopijų plano parengimas
– Reguliarios atsarginės kopijos
– Duomenų atkūrimas pagal poreikį
– Valdomas atsarginių kopijų rotavimas

Sistemų administravimas

– OS patch’inimas ir naujinimas
– Planiniai AWS pakeitimai ir atnaujinimai
– Platformų atnaujinimai
– Pokyčių valdymo procedūros

Paskyrų konfigūravimas

– Prieigos valdymas
– AWS sąskaitų ir mokėjimų valdymas
– Tinklų sujungimo su AWS valdymas
– Geriausių Cloud praktikų diegimas

Saugumo valdymas Cloud'e

– SSL sertifikatų valdymas
– Audito įrankių įgalinimas
– Tapatybės ir prieigų valdymas
– Klientinių ir serverinių objektų apsauga
– Platformos ir aplikaciijų saugumas
– Tinklo konfigūravimas ir srauto saugumas
– Duomenų apsauga ir šifravimas

Pridėtinė vertė verslui

Mažesnės išlaidos

“Skaylink” padės valdyti AWS resursus ir optimizuoti išlaidas. Nuolat stebėsime Jūsų AWS aplinką, identifikuosime nenaudojamus ar besidubliuojančius resursus, kad nepermokėtumėte už tai, kad Jums nereikalinga.

Saugumas ir atitiktis

Mūsų AWS architektai, CloudOps ir DevOps komandos, naudojant įgytas žinias ir aukščiausios klasės automatizavimo įrankius nuolat stebės ir reguliuos bendrą Jūsų AWS infrastruktūros saugumą ir atitiktį. Šiuo metu rinkai galime pasiūlyti daugiau nei 600 gerosios praktikos sprendimų, kaip užtikrinti Cloud aplinkos saugumą ir pasiekiamumą.

Sertifikuoti AWS ekspertai

Negaiškite laiko ir pinigų bandydami į verslą pritraukti ar išlaikyti AWS profesionalus. Mūsų AWS sertifikuoti inžinieriai pasirūpins kasdienėmis AWS operacijomis ir padės kiekviename žingsnyje, kurį žengsite Cloud aplinkoje.

Susikoncentruokite į savo tikslus, papildomas infrastruktūros funkcijas, kurios leis uždribti daugiau pinigų, o visą valdymą palikite mums. Mėgaukitės geriausių AWS ekspertų įžvalgomis ir patarimais kasdien.