Migracija į Azure

Atverkite duris į naujos kartos inovacijas su Azure

Duokite impulsą savo IT evoliucijai į debesį kartu su visapusiška, atsparia trikdžiams, netoleruojančia duomenų praradimo ir lanksčia Azure infrastruktūra. Išvenkite įprastų kliūčių, dėl kurių atsiranda kelionės į Cloud nesėkmės jai dar net neprasidėjus. Migraciją į Azure padėsime Jums atlikti sklandžiai, be jokių nuostolių.

“Skaylink” ir “Microsoft” yra strateginiai verslo partneriai, todėl mūsų Azure infrastruktūros administravimo (trumpiau – CloudOps) komanda ypač detaliai išmano Azure galimybes ir yra įvaldę gerąsias praktikas. Tai patvirtina tiek Klientų atsiliepimai, tiek kompetencijų sertifikatai.
Į Azure aplinką per pastaruosius metus esame perkėlę ne vieną dešimtį sistemų, aplikacijų ir terabaitus duomenų, todėl drąsiai pasitelkite mūsų patirtį ir žinias savo migracijai.

“Skaylink” patyrę Azure architektai, CloudOps, DevOps operacijų technikai Azure valdymui naudoja pažangiausias ir patikrintas praktikas, automatizavimo įrankius (pvz., Skaylink Cloud Framework), o taip pat iš anksto paruoštus Skaylink Cloud valdymo komponentus, kas ženkliai pagreitina ne tik Kliento migraciją į Azure, bet ir funkcijų, atnaujinimų valdymą Azure aplinkoje.

Padedame Klientui pasiekti savo tikslų, o procesus valdome automatizuotu, patikimu ir patikrintu, saugiu būdu.

“Skaylink” grupės lygmenyje esame vieni pirmųjų FastTrack partnerių Europoje. Į Microsoft Azure aplinką jau perkėlėme daugiau nei 350 įmonių.

Šiuo metu turime daugiau nei 150 “Microsoft” ekspertų, kurie gali patikimai ir profesionaliai perimti iš Jūsų nuolatinį Azure aplinkos priežiūrą ir kasdienes operacijas, taip užtikrinant Jūsų verslo progresą.

Sklandus migracijos procesas Paslauga pagrįsta Microsoft Cloud Adoption Framework'u (CAF)

Strategija ir vertinimas

“Skaylink” CloudOps komanda atliks giluminį Jūsų turimos infrastruktūros vertinimą, įskaitant apkrovas, integracijas, sąsajumą. Padėsime atpažinti stipriąsias puses, sumodeliuosime galimas alternatyvas, kaip patobulinti sistemas, kad jos neštų daugiau pridėtinės vertės verslui.

Planavimas, pasiruošimas, testavimas

Parengsime ir suderinsime pažangias praktikas atliepiančią migracijos į Azure strategiją ir įrankius. Parengsime konkretų planą, kuriame aptariami konkretūs migracijos metodai, galimos išlaidos ir terminai. Prieš migraciją paruošime Azure aplinką pagal Jūsų infrastruktūrai reikalingus parametrus, išbandysime visas konfigūracijas.
Toliau padėsime Jūsų Komandai priprasti prie naujos darbo ervės, išbandyti Azure aplinkas praktiškai. Tai nieko sudėtingo, tik reikia patirties, kuria pasidalinsime.

Migracija, saugumas ir pagalba diegiant naujoves

Migravimą į Azure atliksime rankiniu arba automatizuotu perkėlimo “lift-and-shift” būdu. Idant užtikrintume sklandų „go-live” procesą, kiekviename žingsnyje atliksime išsamius testavimus. Perkėlus infrastruktūrą pateiksime tolesnes rekomendacijas – kaip užtikrinti, kad Jūsų verslas gautų maksimalią naudą iš Azure. Migracija – tai tik pradžia Jūsų įsimintinos kelionės per Azure!

Pasibandykite! Jei nesate tikri, ar Azure aplinka - tinkama erdvė Jūsų infrastruktūrai - išbandykite ją. Dalį Jūsų išlaidų gali padengti Skaylink ir Microsoft.
Susisiekite su mumis ir sužinokite savo galimybes.

Plačiau

Daugiau produktyvumo ir koncentracijos į tiesioginius verslo tikslus. Mažesnės išlaidos. Geresnis miegas ir mažiau streso. Ką jau kalbėti apie sumažėjusias prastovas. Pasirinkite “Skaylink” savo migracijos partneriu ir galite būti tikri, kad šuolis į Azure bus ne tik nauja pradžia, bet ir atvers daugiau galimybių Jūsų verslui.