Cloud Native CI/CD praktikos

Mažiau rankinio darbo ir automatizuotas diegimas - tai modernių CI/CD praktikų taikymo rezultatas

Leiskite patyrusiems ir sertifikuotiems Cloud ekspertams integruoti visapusišką end-to-end CI/CD pipeline’ą į Jūsų verslo vystymo procesą. Turėsite daugiau laiko kurti, reikės mažiau pastangų debug’inti

CI/CD (angl. Continuous Integration and Continuous Delivery) yra kombinuota nuolatinio programinių sprendimų vystymo praktika, kai nepertraukiant infrastruktūros ar programinės įrangos veikimo diegiami reikalingi pakeitimai ar papildomos funkcijos.

CI/CD įgalina patogiai valdyti produkto versijas, automatizuoti daugelį programavimo ir diegimo procesų ir naujausias versijas rinkai pristatyti akimirksniu.

Cloud-native aplinkoje paleistas CI/CD procesas sutaupys valandų valandas rankinio darbo ir apsaugos nuo klaidų, galinčių sutrikdyti produkto paleidimą.

Jūsų sėkmei užtikrinti naudojame aukščiausios klasės ir rinkoje pirmaujančius produktus, tokius kaip:

  • Azure DevOps (Azure Boards, Azure Pipelines, Azure Repos, Azure Test Plans, Azure Artifacts)
  • AWS DevOps įrankiai (AWS CodePipeline, CodeBuild, CodeDeploy, CodeStar)
  • GitLab
  • AWS CloudFormation, Azure Resource Manager
  • Amazon Elastic Container Service, Amazon Elastic Kubernetes Service (EKS), Azure Kubernetes Service (AKS)

Vertės pasiūlymas Klientams

Daugiau saugumo ir greičio

Kas geriau: 4-6 valandas rankiniu būdu ir nuolat tikrinant atnaujinti savo kodą, ar naudojant CI/CD pipeline galimybes tą saugiai, be atitikties pažeidžiamumų ir automatiškai padaryti per vos 10-15 minučių?
Dar gi, kai Jūsų infrastruktūra bus perkurta ir paruošta taip, kad būtų galima integruoti cloud-native paslaugas (užuot viską laikius inertiškoje, monolitiškoje struktūroje), Jūs galėsite papildomas funkcijas įdiegti ir į production versiją paleisti vos per keletą dienų.

Geriau prie verslo prisitaikantys sprendimai

Naudojant Cloud-Native CI/CD praktikas savo infrastruktūrą, aplikacijas Jūs galėsite sklandžiai plėsti tiek funkcijų, tiek pasiekiamumo prasme, t. y. ir vertikaliai, ir horizontaliai, bei išlikti tikrais, jog žmogiškos klaidos nepakiš kojos.

Daugiau skaidrumo ir matomumo

Nesate tikri, kas blogai, kur klaida? CI/CD Pipeline sukurtas taip, kad Jūs žaibiškai identifikuosite programavimo klaidas, galėsite jas akimirksniu izoliuoti ir greitai pataisyti.

CI/CD praktika vertinga siekiantiems efektyvumo ir produktyvumo. Laikas - brangiausias resursas. Naudokite jį ten, kur Jūsų labiausiai reikia, o nepastebėtų klaidų kasdieniame kūrybos procese išvenkite pasitelkiant moderniausias Cloud-Native praktikas.