rugsėjo 13, 2023

„Lotos Baltica“: logistikoje praverčia ne tik transportas, bet ir valdomos IT paslaugos!

Logistikos profesionalai „Lotos Baltica“ puikiai supranta, kad sėkmingas verslas „nesisuks“ ant vidutiniškai veikiančios įrangos. Vaisių ir daržovių pervežimo įmonė iš Šalčininkų šiuo metu yra didžiausias privatus darbdavys rajone su daugiau nei 60 mln. eurų metine apyvarta. Įmonė taip pat remia vaikų futbolo klubą FK „Ketera“ ir padeda Lietuvai auginti jaunuosius talentus, tad su Skaylink šią įmonę sieja ne tik vienodas požiūris į verslui keliamus standartus, bet ir stiprus socialinės atsakomybės jausmas.

Pagrindiniai „Lotos Baltica“ klientai – Skandinavijos šalių prekybos tinklai, besitikintys geriausios kokybės, todėl kartelė čia keliama ypatingai aukštai. Laimei, laiku padarytos investicijos į IT technologijas įmonei atsiperka itin greitai ir tampa milžinišku konkurenciniu pranašumu rinkoje:

„Naudojame naujausias IT technologijas ir optimizuojame procesus, pavyzdžiui, galime lengviau formuoti maršrutus, stebėti krovinio temperatūrą, ekovairavimą, vairuotojų darbo ir poilsio režimus. Vietoj klasikinio IT skyriaus pasirinkome išorines Skaylink paslaugas ir džiaugiamės, kad esame aprūpinti viskuo – nuo darbo vietų priežiūros iki kibernetinio saugumo reikalų“, – apie teisingai pasirinkto IT partnerio Skaylink privalumus kalba „Lotos Baltica“ pardavimų vadovas Vitalij Rutkovskij.

Skaylink komandos dėka beveik visi šios įmonės procesai yra automatizuoti. Tiek sąskaitų valdymas, tiek darbas su vairuotojais ar transporto priemonių remontas. Vairuotojai perduoda reisui reikalingą informaciją planšetiniais kompiuteriais, todėl nereikia bereikalingo popieriaus švaistymo, o su BTT Armour sprendimu ramu dėl duomenų saugumo, mat visos saugumo rizikos eliminuojamos dar licencijų konfigūravimo lygmenyje.

Beje, pandemijos metu „Lotos Baltica“ įmonių grupė plėtėsi itin sparčiai, tad čia irgi pravertė Skaylink pagalba:

„Tuo metu kiekvienam naujam kolegai kompiuterio, kaip sakoma, reikėjo vakar. Tai Skaylink per visus nepavydėtinus karantinus vis tiek užtikrindavo žaibišką įrangos pristatymą. Nors renkamės toli gražu ne pačią brangiausią, Lenovo E serijos įranga nepridaro kiaulysčių. Pavyzdžiui, ThinkPad E15 tiesiog idealus logistikos vadybininkui tiek kainos, tiek spartumo atžvilgiu. Ir šiaip visa įmonės kompiuterinė technika yra Lenovo, tai su Skaylink praktiškai galime pamiršti apie bet kokias problemas“, – sako „Lotos Baltica“ IT inžinierius Antanas Zapasnikas.