IT įrangos pardavimų konsultantas / Hardware Sales Associate

Pardavimai Lietuva Vilnius

Ieškome įrangos pardavimų kolegos!

Ervin Rizgelis vadovaujamas įrangos pardavimų skyrius – charizmatiškų, labai smagių draugų komanda, per pastaruosius keletą metų demonstruojanti neįtikėtinus rezultatus.

Ervin lyderystė paremta nuolatiniu gilinimusi į rinkos tendencijas, produktus ir jų specifiką, todėl Klientams siūloma tik jų poreikius atliepianti technika kasdienos „dakarams“.

Skaylink jau keletą metų neša „Lenovo“ pardavimų verslui Baltijos šalyse vienvaldžių lyderių vėliavą, tačiau Klientams galime pasiūlyti „Apple“ ir kitų gamintojų sprendimus. Komanda apdoroja ir absoliučiai nestandartines užklausas, visai neseniai Jonas JAV platybėse gaudė baterijas, reikalingas išminavimo robotams Ukrainoje.

Įrangos pardavimų komanda ieško patikimo sąjungininko, žmogaus, turinčio patirtį IT įrangos srityje, gebančio išgirsti Kliento poreikius, pasiūlyti alternatyvius sprendimus, gerai išmanančio technikos naujienas.

Daug dėmesio skiriame rinkodarai, turime įspūdingą Klientų portfelį, todėl šiose pareigose naujų klientų ieškoti nereikės. Reikės kokybiškai apdoroti turimas užklausas, kurios krenta kasdien.

Esame gerą reputaciją rinkoje turinti bendrovė, vis labiau žinoma ir vis labiau gerbiama.

Visko pasiekėme kantraus darbo ir tvaraus augimo dėka. Mes niekada nežadame Klientams to, ko negalime padaryti, nesiūlome to, ko Klientui nereikia.

Prisijunkite prie mūsų Komandos Lietuvoje ir tapkite didelės svajonės dalimi.

Lūkesčiai kandidatui (-ei):

· Bent 2-4 m. praktinės darbo patirties klientams parduodant IT įrangą.

· Gebėjimas identifikuoti Kliento poreikius, juos įvertinti ir pasiūlyti tinkamiausią sprendimą bei geriausias paslaugas.

· Gebėjimas palaikyti ilgalaikius santykius su esamais klientais, aktyvi komunikacija.

· Organizaciniai ir komandinio darbo įgūdžiai, gebėjimas planuoti ir organizuoti darbą.

Mes siūlome:

· Profesinio tobulėjimo galimybes (Mūsų darbuotojai pasidalins kompetencija ir patirtimi. Savo įgūdžius lavinti galėsite SKAYLINK akademijos mokymuose).

· Nuoširdžius, kompetentingus ir siekiančius vieningų tikslų kolegas, šiuolaikišką darbo aplinką bei visas darbui reikalingas priemones.

· Lankstus darbo grafikas ir galimybė dirbti nuotoliniu būdu.

· Sveikatos draudimą.

· Darbostogas.

· Skaylink šventes, kurios labai smagios.

· Specializuotos sporto programas Skaylink darbuotojams.

Atlyginimas:

· 1200-1500 EUR į rankas. Ir priedai, atliepiantys pasiekimus, (iki 1000 EUR netto/mėn.).

Papildomos galimybės motyvacijai

Darbostogos

Nesvarbu, ar tai bus hamakas kur nors paplūdimyje Tailande, ar kotedžas Italijos kaime. Visai nesvarbu, ar tai bus Jūsų solo kelionė, ar išvyka su Skaylink Komanda – Jūs visada turite galimybę dirbti vietoje, kuri Jums labiausiai tuo metu patinka ir įkvepia. Mums labai svarbi darbo ir gyvenimo pusiausvyra

Sveikatos draudimas

Skaylink darbuotojai turi galimybę pasinaudoti specializuotu sveikatos draudimo paketu, kurio vertė 1000 EUR/metams

Erdvė mokytis ir augti

Savo darbuotojams suteikiame visas galimybes stiprinti kompetencijas pasirinktose srityse ir asmeniškai. Metiniuose tiksluose keliamės ne tik profesinius, bet ir asmeninio tobulėjimo tikslus. Skaylink komanda turi prieigas prie pasaulinių mokymosi platformų, idant išliktų geriausiais profesionalais rinkoje

Judrumo biudžetas

Nesvarbu, ar vairuojate nuosavą automobilį, ar į darbą keliaujate su pavežėjais, Skaylink suteikia biudžetą darbuotojų kelionėms

Biuro gėrybės

Turime tradicijų. Be kasdienės kavos ar kitų gėrimų biure, bendrų Komandos pietų be progos ar švenčių, Skaylink ofise visada yra gėrybių. Mes mėgstame švęsti, todėl Komandos vakarėliai, vakarienės - neatsiejama kasdienybės dalis

BTT

Skatiname aktyvų gyvenimo būdą. Mūsų Komanda kartu bėgioja, plaukia, visi darbuotojai turi galimybę tapti Skaylink įkurtos triatlono komandos BTT dalimi ir turėti geriausią laiką drauge

Extra priedai

Yra dalykų, kurių nesuplanuosi, bet Skaylink'eriai gerai žino, kaip nutinka neplanuotos savaitgalio kelionės į Santorini, bendras vizitas į teatrą, kelionės į festivalius, kolegų pirtys ir kiti smagūs reikalai