vasario 07, 2020

Bendradarbiaujame rengiant Kibernetinio saugumo vadovą

„Kurk Lietuvai“ iniciatyva rengiamas Kibernetinio saugumo vadovas smulkiam ir vidutiniam verslui. Pasak iniciatorių, pagrindinis tikslas – išanalizuoti Lietuvos SVV įmonių kibernetinio saugumo problematiką ir kurti sąmoningumo didinimui skirtą priemonių paketą. Parengtas Kibernetinio saugumo vadovas turėtų padėti SVV įmonėms kelti savo kibernetinio saugumo žinias ir didinti atsparumą kibernetinėms grėsmėms.

Mūsų Cloud divizijos vadovas Vytenis Sakalas parengė turinio dalį, susijusią su Cloud saugumo problematika.

„Debesijos paslaugos yra įvairių rūšių, o įmonės, dažnai net to nežinodamos, naudojasi bent keliomis skirtingomis debesijos paslaugomis. Todėl labai svarbu suprasti, kokios yra debesijos paslaugų rūšys ir kokio saugumo atsakomybės pasiskirstymo tarp įmonės ir debesijos paslaugų teikėjo turėtų tikėtis įmonė”, sako Vytenis Sakalas.

Specialiai parengtoje lentelėje Vytenis apžvelgia tipines debesijos paslaugų rūšis ir pateikia tipinį atsakomybių už saugumo užtikrinimą ir saugaus įmonės informacijos tvarkymą pasiskirstymą tarp debesijos paslaugų teikėjo ir įmonės.

Tipinis atsakomybių už saugumo užtikrinimą ir saugų įmonės informacijos tvarkymą pasiskirstymas.

Esame IT priežiūros ir Cloud profesionalai, rinkoje teikiantys aukščiausios kokybės, žiniomis ir praktika grįstas paslaugas verslui ir viešajam sektoriui.

Daugiau apie Kibernetinio saugumo vadovą.