rugsėjo 29, 2020

Benedikto Vanago technologijų pajėgomis tapo BTT

Dakaro iššūkiui besiruošiantis, garsiausias šalies lenktynininkas Benediktas Vanagas ir jo vadovaujama „InBank Team Pitlane“ išsirinko technologijų partnerį.

Specialiosiomis technologijų pajėgomis tapo išimtinai lietuviško kapitalo, nuolat auganti valdomų IT ir Cloud paslaugų bendrovė „BTT Group“.

„Pasaulyje ir Lietuvoje vytį išgarsinęs, Benediktas yra vertybių, kuriomis aš besąlygiškai tikiu, simbolis. Profesionalumas, ambicija ir nuoseklus darbas visada pasiteisina. Pats tą išbandžiau. Džiaugiuosi, kad su Benediktu radome bendrą kalbą ir turime galimybę pagelbėti jam ir jo komandai ne tik savo kompetencijomis. Didžiuojuosi, kad galime finansiškai prisidėti ir siekiant aukščiausių tikslų Dakare“, sako BTT Group vadovas Donatas Zaveckas.

BTT Group verslo klientams Lietuvoje ir užsienyje teikia valdomas Cloud ir IT infrastruktūros priežiūros paslaugas. BTT Group veikia kaip išorinis įmonių ir organizacijų IT skyrius – tik visada motyvuotas, visada su aukščiausiomis reikalingomis kompetencijomis, nesergantis ir neatostogaujantis.

„Mes, kaip ir visos šiuolaikiškos organizacijos, turėjome prisipratinti idėją patikėti savo IT infrastruktūros valdymą partneriams. Išorinis technologijų tiekėjas leidžia koncentruotis į svarbiausius komandos tikslus ir iššūkius, bei visai nesukti galvos dėl sudėtingų IT klausimų, kurių įprastas vartotojas dažnai ir nesupranta“, sako Benediktas Vanagas.

BTT Group pagal poreikį rūpinsis visa Benedikto Vanago ir Toyota Gazoo Racing Baltics technologijų infrastruktūra, įskaitant įrangą.

Jau skelbta, kad Benediktas Vanagas tapo Lenovo ambasadoriumi. BTT Group šį ketvirtį pagal Lenovo pardavimus verslui yra absoliutus lyderis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.