birželio 02, 2021

Skaylink ir JAV Cloud milžinė „CloudCheckr“ susitarė dėl strateginės partnerystės Baltijos šalyse

Geros naujienos visiems AWS, Azure ir Google Cloud paslaugų vartotojams. BTT Cloud ir JAV Cloud platformų valdymo milžinė „CloudCheckr“ susitarė dėl strateginės partnerystės Baltijos šalyse.

„CloudCheckr“ – absoliutus nepriklausomų Cloud platformų valdymo sprendimų lyderis.

„Partnerystės rėmuose planuojame ne tik pristatyti naujų paslaugų Baltijos šalims, bet savo klientams suteikti geresnes, savalaikiškesnes įžvalgas, kaip dar labiau automatizuoti ir optimizuoti jų turimą Cloud infrastruktūrą“, sako Vytenis Sakalas, Skaylink pardavimų vadovas, išauginęs stiprią įmonės Cloud paslaugų diviziją.

CloudCheckr klientai visame pasaulyje ypač vertina dėl reikšmingai sumažinto rankinio darbo, žmogiškųjų klaidų ir prielaidų kiekio iš kasdienio Cloud infrastruktūros bei platformų valdymo, suteikiant operacijoms dinamiškumo.

Teikdami kasdienes paslaugas klientams jau daugiau nei dešimtmetį mes vadovaujamės naudos klientui trejybe:
– sumažintos kliento išlaidos #IšleiskMažiau
– didesnis verslo efektyvumas #UždirbkDaugiau
– padidintas saugumas ir atitiktis #MiegokRamiau.

„Verslo, nepriklausomai nuo specifikos, sprendimų priėmėjai – vadovai – turi matyti aiškią naudą iš planuojamų investicijų į savo IT, nesvarbu tai būtų naujos IT įrangos įsigijimas, migravimas į Cloud, naujo IT darbuotojo įdarbinimas ar valdomų paslaugų įsigijimas. Manome, kad be įvardintos naudų klientui trejybės, objektyviai nėra daugiau jokių kitų naudų ar priežasčių, dėl ko mūsų klientų vadovai turėtų pasiryžti investuoti į IT ar patvirtinti papildomas IT išlaidas“, teigia Vytenis Sakalas.

Kadangi „CloudCheckr“ yra vienintelis pasaulyje nepriklausomas didžiųjų Cloud platformų valdymo sprendimas, orientuotas į pro-aktyvias Cloud išlaidų mažinimo, Cloud infrastruktūros bei greitaveikos optimizavimo ir saugumo bei atitikties didinimo rekomendacijas, strateginė partnerystė su „CloudCheckr“ yra tikslingas Skaylink pasirinkimas, stiprinantis strateginę kryptį – tapti valdomų Cloud paslaugų lyderiu Baltijos šalyse ir Šiaurės regione.

Nuo šiol mūsų technologijų portfelyje atsiras daugiau galimybių verslams, naudojantiems AWS, Azure ar Google Cloud platformas, optimizuoti savo Cloud platformos kaštus, padidinti Cloud platformos greitaveiką, padidinti savo naudojamos Cloud platformos saugumą ir atitiktį.

Geros naujienos ir tiems, kas turi savo vidines IT komandas ir valdomų paslaugų iš išorės nereikalauja – Skaylink, kaip oficialus “CloudCheckr” partneris, suteikia galimybę naudotis “CloudCheckr” paslaugomis ir pačios kliento įmonės IT komandoms.

Kitaip tariant – nuo šiol visi AWS, Azure ar Google Cloud naudotojai, nepriklausomai nuo to, yra Skaylink valdomų paslaugų naudotojai ar ne, galės gauti “CloudCheckr” produktą kaip paslaugą (SaaS) iš Skaylink.

„Su “CloudCheckr” mes galėsime teikti savo Cloud ir DevOps klientams dar tikslesnes ir greitesnes įžvalgas bei užtikrinti dar geriau suderintą (angl. Well Architectured) Cloud platformą, nesvarbu klientas pirmenybę teikia AWS, Microsoft Azure ar Google Cloud“, sako Vytenis.

Jau šiandien galite susisiekti su Skaylink specialistais ir susipažinti su galimybėmis, kurias Jums suteiks “CloudCheckr” paslauga, bei kitomis Skaylink paslaugomis, įskaitant nemokamą konsultaciją su AWS bei Azure sertifikuotais specialistais.

Apie “CloudCheckr”

“CloudCheckr” įkurta 2011 m. JAV ir iki šiol sėkmingai veikianti įmonė, vystanti nepriklausomą Cloud valdymo sprendimą, turinti daugiau kaip 5000 naudotojų visame pasaulyje, nuo startuolių Fortune 500 korporacijų, valstybės valdomų įmonių ir lyderiaujančių valdomų cloud paslaugų teikėjų.

“CloudCheckr” sujungia įmonės IT, saugumo ir finansų komandas, suteikdamas visišką kaštų skaidrumą, įgalindamas pagrįstą Cloud kaštų paskirstymą ir suteikdamas išsamias optimizavimo, automatizavimo bei saugumo rekomendacijas

“CloudCheckr” yra išsamus Cloud valdymo sprendimas, padedantis įmonėms valdyti ir automatizuoti viešųjų Cloud (AWS, Microsoft Azure bei Google) infrastruktūrų sąnaudas bei saugumą. Šis sprendimas neinvaziniu būdu (read-only teisėmis) transformuoja Cloud paslaugų duomenis į konkrečias įžvalgas, pranešdamas, įspėdamas, analizuodamas ir automatizuodamas Cloud platformą, taip, kad ji būtų optimaliai naudojamas, būtų optimizuotos Cloud išlaidos ir tuo pačiu būtų užtikrinta Cloud platformos saugumas (Security-in-the-cloud) ir sumažinamas Cloud pažeidžiamumas bei netinkamą konfigūraciją.

Į „CloudCheckr“ platformą integruotos daugiau nei 600 saugos ir daugiau nei 35 atitikties gerųjų praktikų patikrų, kurios suteikia galimybė optimizuoti ir automatizuoti Jūsų investicijas į Cloud.

„CloudCheckr“ jau keli metai iš eilės yra tarptautinės tyrimų komandos „Forrester Research“ įvardinamas kaip vienas Cloud kaštų valdymo ir optimizavimo lyderių pasaulyje (leidinys The Forrester WaveTM: Q4 2020 Cloud Cost Management and Optimization)

Tipiniai iššūkiai, kuriuos „CloudCheckr“ padeda spręsti:

1. Cloud išlaidų ir kartų alokavimo valdymas

• 80% įmonių viršija suplanuotus Cloud biudžetus;

• Cloud kaštų padidėjimai yra neplanuoti ir sprendžiami po fakto;

• Turint didelę ar sudėtingą Cloud infrastruktūrą, jos valdymas, stebėsena tampa itin sudėtinga, reikalauja daug pastangų ir lemia daug žmogiškų klaidų.

2. Dinamiškos, modernios Cloud aplinkos saugumo užtikrinimas

• 60% IT specialistų teigia turinys baimę, kad negalės užtikrinti savo įmonės duomenų Cloud‘e

• Cloud platformoje esant daug prieigos taškų ir vykstant dažniems sprendimų diegimams, rankinė saugumo stebėsena tampa itin sudėtinga

3. Atitikties standartų ir kontrolės išlaikymas

• 70% įmonių pripažįsta, kad neturi pakankamo matymo, kaip jose užtikrinamas keliamų kontrolės ir atitikties standartų laikymąsis. Tai pamato tik po fakto, kai atsitinka incidentas arba atliekamas išorinis auditas.

• Pasirengimas auditui reikalauja daug žmogiškų pastangų ir darbo laiko.