rugsėjo 24, 2020

Dominykas Palšis: Migracija į Microsoft Azure. Pagrindai klientams.

ALSO Lietuva ir BTT Group rengia nuotolinį seminarą, kurio metu, vos per valandą, Jūs sužinosite argumentus, kada jums reikia valdomų Cloud paslaugų tiekėjo ir kaip jį pasirinkti, kodėl verta migruoti į Microsoft Azure.  Seminaro metu bus aptartos migracijos strategijos ir scenarijai, apibrėžti Cloud KPI, kalbama apie vartotojų patirtį, gerąsias praktikas.

Nuotolinis renginys vyks rugsėjo 30 d. nuo 11 val. Kalba – lietuvių. Trukmė – 60 min. Seminaras nemokamas.
Dalyvių registracija.

Pranešimus skaitys Cloud paslaugų ekspertas Dominykas Palšis ir Cloud divizijos vadovas Vytenis Sakalas, kurie turi ilgametę Cloud sprendimų patirtį.

„Nesigirsiu, bet esame įgyvendinę tokių sprendimų klientams, kurie galėtų būti pristatomi kaip pavyzdiniai ir ne tik Lietuvos rinkoje. Ta praktika pasidalinsime. Taip, tai labai sudėtinga, bet mes ir esame tam, kad klientai gautų aukščiausios kompetencijos reikalaujančius sprendimus čia ir dabar“, sako Dominykas, kuris yra pagrindinis seminaro pranešėjas.

Tūkstančiai įmonių didžiąją darbo su serveriais dalį vis dar organizuoja savo patalpose (on-premises).
Ar Jūs vieni iš jų?

Tokios įmonės susiduria su didelėmis eksploatavimo sąnaudomis, ribotu resursų plečiamumu  ir didėjančiu saugumo ir informacijos apsaugos reikalavimų spaudimu.

Migruodami į Microsoft Azure platformą, gausite galingas, tačiau ekonomiškai efektyvias infrastruktūros kaip paslaugos – „IaaS“ ir platformos kaip paslaugos – „PaaS“ galimybes.

„Azure“ pasirūpins jūsų „IaaS“ serveriais, saugyklomis, tapatybės ir naudotojų valdymu, virtualiais tinklais ir Cloud paslaugų saugumu bei atitiktimi, todėl jūsų IT komanda galės sutelkti dėmesį į didesnę pridėtinę vertę Jūsų verslui teikiančias IT paslaugas ir funkcijas

Tradicinių infrastruktūros sprendimų ne visada pakanka valdyti įvairius darbo srautus. Sužinokite apie „Azure“ pranašumus bei kaip įsivertinti, ar turėtumėte migruoti į Cloud.

Sudalyvaukite nuotoliniame seminare ir  sužinokite viską, ko reikia norint pradėti naudotis „Azure“ infrastruktūros ir platformos paslaugomis.

Seminaro metu taip pat sužinosite apie dažniausiai pasitaikančius licencijavimo ir sprendimų scenarijus bei nuo ko pradėti savo kelionę į Cloud.