sausio 31, 2020

Ervin Rizgelis: kaip išsirinkti Workstation?

Dirbantys su dideliais informacijos kiekiais, kompleksiniais dizaino elementais, 3D modeliais, inžineriniais brėžiniais ir kitais daug pajėgumų reikalaujančiais failais naudoja padidintos galios ir patikimumo kompiuterius (angl. Workstation), kurie sukurti didelio našumo reikalaujančioms užduotims vykdyti.

Ar žinojote, kad kas ketvirtas Lietuvoje parduodamas Lenovo Workstation yra iš Skaylink?

“Komplektuojant ir konfigūruojant tarnybinę darbo stotį svarbu atsižvelgti į kliento kasdienio darbo specifiką, naudojamą programinę įrangą ir galybę parametrų. Kitaip gali būti taip, kaip su nauju galingu automobiliu, kuriam vairuotojas iš nežinojimo bando uždėti traktoriaus ratus ir stebisi, kad nevažiuoja”, sako Skaylink pardavimų projektų vadovas Ervin. Rizgelis.

Lenovo yra absoliutus tarnybinių darbo stočių lyderis pasaulyje, nes svarbi ne tik techninė pusė, tačiau ir sklandus programinės įrangos veikimas, kuris užtikrinamas bendradarbiaujant su lyderiaujančiais programinės įrangos kūrėjais.

“BTT Group šiandien parduoda daugiausiai Lenovo tarnybinių stočių Lietuvoje. Mūsų klientai žino, kad stengiamės pasiūlyti įrangą, kuri pateisina lūkesčius, kurios nereikia nuolat vežti į garantinį ir kuri veikia, nekeldama jokių problemų nei klientui, nei mums”, sako Ervin Rizgelis.

BTT Group – vieninteliai lietuviai sertifikuoti kaip „Lenovo Workstation Expert” specialistai, įrodę savo patirtį ir žinias komplektuojant, konfigūrjuojant ir parduodant tarnybines darbo stotis.

Daugiau Lenovo Workstation pasiūlymų rasite IT paslaugų skiltyje.