birželio 22, 2023

Google Cloud, AWS ar Azure: ką geriausia rinktis Jūsų verslui?

Nuo smulkaus ir vidutinio verslo iki tikrų gigantų – įvairaus dydžio įmonės įžvelgia Cloud paslaug7 privalumus, tarp kurių lankstumas, galimybė plėtrai ir efektyvumas mažinant sąnaudas, todėl renkasi migruoti į Cloud aplinką. Tačiau kuomet kalba eina apie konkrečią platformą, šiuo atveju žinomiausius Google Cloud, AWS arba Azure, svarbu suprasti, kuris iš jų yra tinkamiausias būtent Jūsų įmonei ir/ar projetkui.

Pirmiausia, įmonėms svarbu įsivertinti tokius aspektus kaip kaina, našumas, suderinamumas ir teikiamų paslaugų įvairovė. Tuomet galima nustatyti, kurios platformos variantas geriausiai atitinka unikalius konkretaus verslo poreikius ir reikalavimus.

Taigi, kuo skiriasi Google Cloud, AWS ir Azure?

 

Google Cloud – didžiųjų duomenų monstras

Google Cloud yra žinoma dėl savo galingų mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto galimybių. Ši platforma vienareikšmiškai visame pasaulyje pripažįstama didžiųjų duomenų analitikos srityje ir siūlo platų sprendimų spektrą duomenų saugojimui bei apdorojimui. Tad jei naujovių diegimui siekiate naudoti dirbtinį intelektą ir didžiuosius duomenis, verta apsvarstyti Google Cloud pasirinkimą.

Geras pavyzdys: pasaulyje lyderiaujanti muzikos transliavimo paslauga Spotify perėjo į Google Cloud ir pasinaudojo jos pažangiomis duomenų apdorojimo galimybėmis, todėl milijonai vartotojų dabar džiaugiasi patobulinta muzikos rekomendacijų sistema.

 

Amazon Web Services (AWS) – visų galų meistras

AWS yra populiariausia Cloud platforma pasaulyje, siūlanti platų paslaugų ir įrankių spektrą verslui. AWS žinoma dėl palankių galimybių plėtrai, patikimumo ir palyginus nedidelių kaštų. Ieškantiems išbandytos ir patikimos platformos su dideliu paslaugų pasirinkimu, reikėtų apsvarstyti migraciją į AWS platformą.

Geras pavyzdys: tokios įmonės kaip Airbnb ir Netflix  renkasi AWS dėl plėtros galimybių,  patikimumo ir nedidelių išlaidų tam, kad galėtų prisitaikyti prie sparčiai augančio vartotojų kiekio ir nuolat kintančių jų poreikių.

 

Microsoft Azure – hibridinių sistemų karalius

Microsoft Azure yra sparčiausiai auganti Cloud platforma, žinoma dėl savo suderinamumo su kitais Microsoft produktais ir palankumo hibridinėms Cloud aplinkoms. Įmonėms, kurios jau yra investavusios į Microsoft technologijas arba siekia įdiegti išskaidytas Cloud kompiuterijos aplikacijas, Azure gali tapti idealiu pasirinkimu.

Geras pavyzdys: didesniam operacijų efektyvumui ir nuoseklios skaitmeninės infrastruktūros kūrimui tarp vietinių programų ir Cloud, Azure platformą renkasi viena didžiausių siuntų kompanijų pasaulyje – FedEx.

 

Skamba gerai, tačiau nežinau, kuris variantas geriausias man…

Jeigu nesate tikri, ko tiksliai reikia Jūsų verslui, tiesiog susisiekite su mumis ir Skaylink inžinieriai pasiūlys tobulą sprendimą! O nusprendusiems dirbti savarankiškai, papildomai rekomenduojame atsižvelgti į šiuos aspektus:

  1. Nusistatykite savo prioritetus: ar tai darbas su milžiniškais kiekiais klientų duomenų, sklandus darbas su Jūsų mėgstamais įrankiais, o gal internetinės parduotuvės paruošimas  šventiniam srautui.
  2. Išsianalizuokite kiekvienos platformos teikiamų paslaugų spektrą, kad nustatytumėte, kuri geriausiai atitinka būtent Jūsų verslo tikslus. Gal dirbate su didžiaisiais duomenimis, turite lokalių serverių, ar tiesiog norite išbandyto ir patikrinto, visiems atvejams tinkančio modelio?
  3. Lyginkite kainų planus. Taip rasite geriausią kainos ir Jums reikalingiausių funkcijų prieinamumo santykį.
  4. Pasidomėkite kiekvienos platformos technine pagalba, kad žinotumėte, kokios pagalbos galite tikėtis iškilus nesklandumams.

 

Arba, tiesiog susisiekite su mumis. Skaylink misija – gerai pažinti kiekvieną Cloud platformų kampelį. Susitelkite į verslą, o mes pasirūpinsime Jūsų duomenų saugumu, veiklos efektyvumu ir geriausia darbo Cloud aplinkoje patirtimi!