gruodžio 18, 2023

Istorinis pripažinimas: valdomų Cloud paslaugų tiekėjas „Skaylink“ įtrauktas į prestižinį „Gartner Magic Quadrant“

Didžiausia valdomų Cloud ir DevOps paslaugų teikėja Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje „Skaylink“, kuri veikia ir Lietuvoje, pirmą kartą įtraukta į prestižinį „Gartner Magic Quadrant“ leidinį. Tokio pripažinimo bendrovė sulaukė dėl savo pasiekimų viešojo Cloud sektoriuje. Kaip sako „Skaylink“ atstovai, šis įvertinimas žymi lūžio momentą Cloud paslaugų srityje ir turėtų tapti signalu, smulkiems bei vidutiniams verslams, rodančiu, kad modernios technologijos gali tapti įrankiu, iš esmės keičiančiu jų veiklos specifiką.

Kryptingo darbo rezultatas

„Gartner Magic Quadrant“ – tai kasmetinis analitinis leidinys, ruošiamas „Gartner, Inc.“. Ataskaitoje tradiciškai pristatomi patys inovatyviausi, pažangiausi ir patikimiausi technologijų rinkos atstovai. Leidinys itin vertinamas dėl savo griežtos ir skrupulingos rinkos tyrimų duomenų ir pardavėjų atsiliepimų analizės. Didžiausios pasaulio įmonės, besirinkdamos įvairius IT partnerius, vadovaujasi būti „Gartner Magic Quadrant“ pateikiama informacija.

Ataskaitoje pabrėžiama, kad konkurencingiausias „Skaylink“ bruožas – tai supratimas, su kokiais unikaliais iššūkiais susiduria šiuolaikinis smulkusis ir vidutinis verslas, bei gebėjimas pasiūlyti sprendimus, atitinkančius tiek partnerių poreikius, tiek ribotas jų biudžeto galimybes.

Pagrindinės „Skaylink“ teikiamos paslaugos – tai klientų paruošimas ir migracija į Cloud, bei naudojamų Cloud sprendimų optimizacija. „Gartner Magic Quadrant“ analizėje pabrėžiama, kad bendrovė „Skaylink“ yra itin naudingas ir efektyvus smulkių ir vidutinių verslų partneris šiems pereinant prie Cloud sprendimais grįstų technologijų ir tokiu būdu optimizuojant savo veiklą.

Kaip sako „Skaylink Lietuva“ generalinis direktorius Donatas Zaveckas, toks pripažinimas bei bendrovės augimas ir sėkmė nebuvo atsitiktinė. Ją lėmė labai aiški vizija, kurios įgyvendinimo pastaraisiais metais kryptingai ir siekta.

„Mus visada intrigavo galimybė ne tik auginti verslą, bet užkariauti neužkariaujamą, įveikti neįveikiamą. Labai gerai prisimenu, kaip prieš ketverius metus pats skaičiau „Gartner Magic Quadrant“ apžvalgą ir pasakiau sau, kad noriu joje atsidurti. Šiandien galiu didžiuotis, kad dalyvauju „Gartner“ elito konferencijoje, o „Skaylink“ pateko į „Gartner Magic Quadrant““, – teigia jis.

Tikslas – būti Cloud sprendimų lyderiais

Smulkiojo ir vidutinio verslo perėjimą prie Cloud sprendimų „Skaylink“ įgalina suteikdama jiems prieigą prie tokių superskalerių ir platformų, kaip „Amazon Web Services“ bei „Microsoft Azure“. Bendrovė taip pat siūlo vartotojų pasirengimo migracijai, sklandžios infrastruktūros migracijos paslaugas, leidžiančias efektyviau planuoti ir įvykdyti klientų sistemų perkėlimą iš lokalios infrastruktūros į virtualias Cloud sistemas.

D.Zaveckas sako, kad pagrindinis „Skaylink“ tikslas yra pasiekti, kad jos partneriai galėtų ne tik naudotis Cloud paslaugomis, bet ir daryti tai optimaliai našiai bei ekonomiškai efektyviai. Kompanija siūlo paslaugų portfelį, kuris aprėpia pagrindinį Cloud paslaugų spektrą: IaaS, PaaS, SaaS ir CIPS.

„Šios paslaugos šiandien yra būtinos siekiant didinti verslo našumą, mažinti sąnaudas ir didinti duomenų analizės galimybes. Klientų atsiliepimai ir analizės rodo, kad pritaikius „Skaylink“ paslaugas, gerokai padidėjo jų veiklos efektyvumas, sumažėjo sąnaudos. Būtent tokie rezultatai ir lėmė tai, kad atitikome „Gartner“ vertinimo kriterijus. Taip aiškiai pademonstravome gebėjimą prisitaikyti ir sėkmingai veikti dinamiškoje rinkos aplinkoje“, – įsitikinęs jis.

„Skaylink“ šiuo metu veikia tokiose šalyse kaip Vokietija, Danija, Rumunija, Lietuva ir Brazilija, daugiausia dėmesio skiriant DACH regionui (Vokietija, Austrija, Šveicarija).

Pagrindiniai kompanijos verslo partneriai – įvairių pramonės šakų atstovų, finansinių paslaugų teikėjai, prekybininkai, gamybos įmonės ir viešasis sektorius. Anot D. Zavecko, toks įvairus klientų portfelis įrodo, kad „Skaylink“ geba be jokių problemų pasiūlyti Cloud sprendimus pačioms įvairiausioms verslo reikmėms: nuo gamybos, aviacijos, klientų aptarnavimo, e-prekybos iki palydovų ar navigacijos sistemų infrastruktūros Cloud.

„Šis pripažinimas, kurio sulaukėme iš „Gartner Magic Quadrant“, labai aiškiai rodo, kokia pažanga yra padaryta vidutinio dydžio įmonėms skirtų Cloud paslaugų srityje. Tuo pačiu šis įvertinimas įtvirtina „Skaylink“, kaip inovatyvių Cloud sprendimų diegimo lyderės vaidmenį. Tai labai svarbu siekiant pagrindinio mūsų tikslo – būti nepakeičiamais įmonių partneriais jų skaitmeninės transformacijos kelyje“, – teigia „Skaylink Lietuva“ generalinis direktorius.