sausio 07, 2021

IT infrastruktūra. Į ką svarbu atkreipti dėmesį.

Viešojoje erdvėje visai nemažai informacijos, į ką reikėtų atkreipti dėmesį organizuojant įmonės technologijų infrastuktūrą, kad ji netaptų darbuotojų neproduktyvaus laiko priežastimi.

„Inbank TOYOTA GAZOO Racing Baltics“ – nemažas organizmas, kur kasdienės infrastruktūros dalis viršija 10 darbo vie

Lenktynininkas Benediktas Vanagas pasidalino savo sąrašu, kad technika niekada nebūtų stabdis kasdieniniuose „dakaruose“.

1. Įranga. Geriausia tokia, kuri dėl savo techninių parametrų, amžino „lūžinėjimo“ nedemotyvuotų darbuotojo.

2. Dviejų ekranų sprendimai. Ypač aktualūs kolegoms, dirbantiems su tekstais, skaičiais ar media produktais.

3. Programinė įranga ir atnaujinimai. Turi veikti kaip laikrodis, be jokių klausimų.

augumo sprendimai. Šiaip jau labai rimtas reikalas, kaip apsauOrgota verslo informacija, pati įranga bei visas organizacijos vidinis tinklas.

4. Prieigų valdymas. Kam kokias teises ir prie kokios informacijos suteikiam, kaip valdome rizikas.

5. Sistemų tarpusavio integralumas. Kiekvienoj organizacijoj sava specifika, bet kuo daugiau sąsajų, tuo mažiau rankinio darbo.

6. Cloud‘as. Kuo mažiau informacijos ir programų kompiuteryje, tuo saugiau ir ramiau dėl verslo tęstinumo. Jei ryt pamesčiau savo kompiuterį, tai: a) nieko neprarasčiau, nes viskas „debesyje“, b) darbą tęsti galėčiau greičiau nei per valandą (pasiimu kitą kompą ir prisijungiu prie savo info cloud‘e).

7. Komunikacija per nuotolį. Šitą dar bandysim įvaldyti. Sako, „Teams“ – labai inertiška, gal ne iki galo patogi, bet geriau dar nėr nieko.

„Sudėtinga? True! Reikalų yra, bet išeičių irgi!”, savo paskyroje rašo B.Vanagas, – organizacijose šiuo check list‘u rūpinasi IT‘išnikai, o racionaliausias kaštų prasme ir pigiausias sprendimas šiuos reikalus patikėti išoriniam IT partneriui. Mes šiuos sprendimus patikėjome BTT Cloud – išimtinai lietuviško kapitalo, nuolat augantis, patikimas technologijų partneris.

Autentiškas įrašas – Benedikto Vanago paskyroje.