gegužės 26, 2020

Justinas Valentukevičius: Skaylink siekia būti geriausiais saugumo sprendimų srityje

Skaylink sistemų administratorius Marius Giedraitis ir DevOps Arnoldas Mažeika išsilaikė Sophos XG Firewall architektų sertifikacijas. Tai dar vienas žingsnis siekiant būti geriausiais saugumo sprendimų srityje.

Naujos kartos „Sophos“ ugniasienės ne vienerius metus patenka tarp lyderiaujančių pasaulyje tinklo apsaugos sprendimų. Sophos XG ugniasienių karta – milžiniškas šuolis užtikrinant bendrą kibernetinį saugumo lygį, integruojant tinklo, darbuo vietų, mobilių įrenginių saugumo sprendimus į vientisą sistemą, veikiančią koordinuotai. Taip veikiantys sprendimai yra gerokai efektyvesni bei taupo žmogiškuosius kaštus, sistemos dalinasi informacija tarpusavyje ir veikia automatizuotai, taip užtikrindamos greitą reakciją į potencialią grėsmę, kuri įmonei gali lemti didžiulius nuostolius.

Pastaraisiais metais sparčiai plinta atakos, nukreiptos į įmones, automatizuotais įrankiais ieškant silpnų ir pažeidžiamų tinklų, ir visiškai nesvarbu ar tai yra JAV, Vokietija ar Lietuva, piktavaliams tai tik serveriai ir IP.

„Sophos“ atstovas Baltijos šalyse Justinas Valentukevičius teigia, kad Sophos XG Architect – tai aukščiausio lygio techninę kompetenciją patvirtinančios sertifikacijos.

„Iki galimybės laikyti Architect lygio egzaminus inžinieriai turi sudalyvauti 2 dienų “Engineer” lygio mokymuose, kuriuose dėstomi esminiai tinklo saugumo principai, bei Sophos ugniasienių bendrosios praktikos. Sėkmingai išlaikę egzaminą ir gave “Engineer” sertifikaciją specialistai įgyja galimybę gilinti žinias Architect kursuose, kuriuose 3-4 dienas tenka mokytis labiau kompleksinių, sudėtingų diegimo scenarijų, atliekant simuliacijas virtualiose laboratorijose”, sako jis.

Baltijos šalyse yra tik kelios įmonės, kurių specialistai yra praėję visą kelią iki šios sertifikacijos, ir tai parodo įmonės užsibrėžtą siekį, tikslingai investuojant į kompetencijas, būti ne tik gerais, bet geriausiais toje srityje.

Sophos Lietuvoje tampa žinomu gamintoju ne tik tarp didesnių įmonių ar Valstybinių organizacijų, tačiau sparčiai plečiasi vidutinio ir smulkaus verslo segmentuose, padeda apsaugoti įvairių dydžių ir verslo sektorių įmones.

Sophos šūkis „Cyber Security made simple“, mes kuriame tai kas ne tik efektyvu, bet ir paprastai suprantama bei valdoma.

Jei domina Sophos saugumo sprendimai ar norite pasikonsultuoti, kreipkitės į Skaylink pardavimų projektų vadovą Ervin Rizgelis, el.p. ervin.rizgelis@bttcloud.com, tel. 861514313.