liepos 21, 2023

Kaip išnaudoti geriausius valdomų Cloud paslaugų privalumus?

Įsivaizduokite, Jūsų verslui sekasi vis geriau, todėl norite pasinaudoti visomis skaitmeninio pasaulio teikiamomis galimybėmis. Cloud aplinka atrodo puikus sprendimas plėtrai, tačiau pasirinkimų tiek daug ir jie atrodo tokie sudėtingi, kad sukasi galva. Kaip tuomet atrasti patį geriausią variantą savo verslui?

Pažiūrėkime, kaip tokia situacija atrodo realybėje

Turite klestinčią e-parduotuvę, tačiau vis didėjančioms apsukoms reikia geresnės online infrastruktūros. Juolab, kad švenčių ir nuolaidų sezonas artėja, o bet koks neveikimas ar saugumo pažeidimas kainuoja tiek pelną, tiek ir reputaciją.

Iššūkis toks: nesate Cloud paslaugų ar kibernetinio saugumo ekspertas. Tad kaip užtikrinti verslo saugumą, plėtrą ir produktyvumą?

1 variantas: Pasirenkate paslaugą valdyti pats.

Savarankiškai valdomos Cloud paslaugos yra patrauklus variantas įmonėms, turinčioms savo IT specialistą arba tiesiog norintiems stebėti procesą iš vidaus. Jei tik žinote, ką darote – plėtrai ribų nėra. Kita vertus, savarankiška Cloud priežiūra atima nemažai laiko resursų ir yra sudėtinga, ypač jei norite plėstis GREITAI.

2 variantas: Renkatės valdomų Cloud paslaugų teikėją.

Bendradarbiaudami su tokiu paslaugų teikėju kaip Skaylink, galite naudotis gausia patirtimi, technologijomis ir specialiai sklandžiam Jūsų verslo veikimui pritaikytais sprendimais. Mes galime perkelti jūsų verslą į Cloud, prireikus padidinti išteklius ir užtikrinti, kad visos saugumo spragos būtų nuolat užkardomos ir stebimos, o išlaidos – kontroliuojamos.

Toliau panagrinėsime, kokie yra antrojo varianto privalumai prieš pirmąjį ir suteiksime keletą veiksmingų patarimų, padėsiančių priimti gerai apgalvotą sprendimą.

Eksperto žinios visuomet po ranka:

Užuot samdę savo IT komandą ar praleidę nesuskaičiuojamą daugybę valandų tyrinėdami Cloud subtilybes, galite pasikliauti patyrusių Skaylink specialistų komanda. Jie pasirūpins visomis techninėmis detalėmis, o Jūs galėsite netrukdomi susitelkti į pagrindinius savo verslo reikalus.

Veiksmingas patarimas: Ieškodami tinkamiausio valdomų Cloud paslaugų teikėjo, įsitikinkite, kad jis turi patirties taikant sprendimus būtent Jūsų verslo nišoje ir puikiai gaudosi Cloud aplinkoje, pavyzdžiui AWS ar Azure. Jei gerai nežinote, ko Jums reikia, pasiteiraukite, ar paslaugų teikėjas gali parodyti realius rezultatus, pasiektus dirbant su panašaus tipo įmonėmis.

Aktyvios saugumo priemonės:

Nežinote, kaip kovoti su kibernetinėmis grėsmėmis? Štai čia valdomos Cloud paslaugos turi didelį pranašumą. Pavyzdžiui, Skaylink kibernetinio saugumo ekspertai „įdarbina“ mašininį mokymąsi ir automatizavimą, kad apsaugotų Jūsų duomenis visą parą. Didėjant kibernetinėms grėsmėms, šis aktyvus požiūris užtikrina, kad jūsų e-parduotuvės svetainė išliktų saugi intensyviausio apsipirkimo sezono metu. Šis proaktyvus požiūris užtikrina, kad ir didėjant kibernetinėms grėsmėms Jūsų e-parduotuvės svetainė išliks saugi. Net ir intensyviausių apsipirkimų sezonu.

Veiksmingas patarimas: Pasiteiraukite potencialių valdomų paslaugų teikėjų apie jų saugumo protokolus, sertifikatus ir priemones, kurias jie naudoja grėsmėms aptikti ir į jas reaguoti. Jei turite vidinę IT komandą, pasiruoškite „avarinę strategiją“, kad įvykus blogiausiam scenarijui netektų liūdėti dėl blogiausių rezultatų.

Išlaidų mažinimas ir išteklių optimizavimas:

Esame pastebėję, kad savarankiškai valdantys Cloud paslaugas yra linkę pirkti gerokai daugiau išteklių, nei jiems iš tiesų reikia. Tie ištekliai visuomet lieka nepanaudoti, kainuoja nemažai ir neatlieka jokio naudingo darbo, bet vis tiek yra nejudinami. Nes maža kas nutiks.

Perleisdami įprastas techninės priežiūros ir stebėsenos užduotis tokiems valdomų debesijos paslaugų teikėjams kaip Skaylink, galite būti ramūs. Mes analizuojame situaciją ir pritaikome išteklius prie poreikių, užtikrindami, kad naudojate tik tai, ko Jums reikia. Ir, žinoma, mokate tik už tai, ką išties naudojate.

Veiksmingas patarimas: Paprašykite potencialių paslaugų teikėjų atlikti išlaidų analizę, o tuomet palyginkite valdomų paslaugų išlaidas su patiriamomis samdant ir apmokant vidinę IT komandą arba patiems valdant Cloud aplinką.

„Noriu valdomų Cloud paslaugų! Nuo ko pradėti?“

Norėtumėte sužinoti daugiau apie tai, kaip Skaylink gali padėti Jūsų verslo plėtrai? Susisiekite su mumis jau šiandien. Užtikrinsime, kad jūsų Cloud paslaugos būtų sklandžiai integruotos su bet kokia esama infrastruktūra ir programomis. Mūsų specializuota techninio aptarnavimo komanda padės išspręsti bet kokias problemas, užtikrindama sklandų Jūsų verslo veikimą piko metu ir ne tik.

Metas Jūsų verslo poreikius atitinkantiems, patogiems komunikacijos kanalams, teisingam svetainės reagavimo laikui ir aiškiai strategijai, kaip elgtis grėsmės atveju! Metas bendradarbiavimui su Skaylink.